Jump to content
Winterlove

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Αναφέρω ψιχαλισμα τώρα στην Πλατεία Κοτζιά στην Ομόνοια που βρίσκομαι 

Προσεχε ρε Γιωργο σε παρακαλω....!!!Βρες καπου να προστευθεις!!!🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Προσεχε ρε Γιωργο σε παρακαλω....!!!Βρες καπου να προστευθεις!!!🤣

Σ ευχαριστώ για τον ενδιαφέρον φίλε ....με τιμάει .....αλλά να ξέρεις είμαι μέσα στο αυτοκίνητο !!!!!!😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρκετό νερό στο Κολωνάκι πριν μισή ώρα 

Λίγα πράγματα Ζωγράφου 

12.5 βαθμοί τώρα 

6.8 στα Καλάβρυτα 

17.1 στον Ποταμό Κέρκυρας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14.3 βαθμοί και ψεκαδόβροχο και στη Χρυσούπολη Περιστεριου.. θυμίζει τη χθεσινή αλλά με πιο γενικευμενο κλεισιμο του καιρού και με ωραίο "ψέκασμα".. δροσιαα😁

Εν τω μεταξύ μου άνθισαν οι αλόες.. ανοιγω το πατζουρι καθε πρωι και βλέπω αυτό.... με χαιρετάει κανονικα και μου τραγουδάει "είναι.. σα να μπήκε η άνοιξη... θέλω ουρανού κατάνοιξη🎶"..

20240221_135537.jpg.fb12ccf51a7675f3443eebc366bcc498.jpg

Ποια νομιζει πως ειναι δηλαδή;; Ο καυσωνάκιας;;;🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πω πω πέφτει κάτι αηδιαστικό απο τον ουρανό που μοιαζει με νερό ή με βροχή. Τι είναι πάλι τούτο;😇

Το παλεύει τωρα τελευταια να το γυρίσει...... Από ψεκάδες σε κανονική βροχή😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα, πρώτη(και τελευταία) χειμωνιάτικη ημέρα για τον φετινό Φεβρουάριο. Μουντάδα και συννεφιά όλη μέρα, ενώ μόλις τώρα άρχισε να βρέχει ασθενώς στον Αλμυρό. 12 βαθμοί τώρα, η μέγιστη μέχρι 14 νωρίτερα. Στους 8 βαθμούς η ελάχιστη, πολύ υψηλή για την περίοδο.

IMG_8496.jpeg.1fedb93de8af828d8a9c19132e343bc7.jpeg

Ανυπομονώ να τελειώσει αυτός ο μήνας, πιο βαρετός πεθαίνεις, κάθε μέρα είναι μια επανάληψη της προηγούμενης με διαφορετική διακύμανση θερμοκρασίας. Το καιρικό ενδιαφέρον βρίσκεται στα τάρταρα όπως και η «καιρική» ψυχολογία μετά από τον φετινό «χειμώνα». Ευελπιστω  η άνοιξη να είναι φυσιολογική και γεμάτη ενδιαφέρον ανάλογο της εποχής και όχι τις ανωμαλίες των τελευταίων ετών με χιόνια μέχρι τα μέσα του Απρίλη και 15αρια μέγιστες μέχρι τον Μάιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια ανελπιστη χειμωνιατικη μέρα για την Λακωνια με ποτιστική βροχή όλη μερα και επιτέλους αρκετό χιόνι που βάζει το βουνό με διακύμανση θερμοκρασίας 8-10 βαθμούς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...