Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, salonikatasos είπε:

φθινοπωρινή η μέρα σήμερα στη θεσσαλονίκη με λαμπρό ήλιο,ελαφρύ αεράκι και 28,1 μέγιστη στο κέντρο. παρόμοιος καιρός και τις επόμενες μέρες. απλά από δευτέρα θα ανέβει και η θερμοκρασία

Εννοείς καλοκαιρινή. Έως 27 εδώ η Τ σήμερα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ρε παιδιά προφανώς τρολλάρει ο Τάσος και είμαι σίγουρος ότι ήταν σίγουρος ότι κανένας δεν θα πίστευε το αντίθετο χαχα..

 

Εδώ Λάρισα τα βράδυα έχει ψύχρα, . Γύρισα από την καυτή ουάσιγκτον και εγώ ούτε καν ζακέτα δεν πήρα. Και ενώ θεωρητικά είμαι από τους κρυουλιάριδες, μόνο εγώ και κάτι ελάχιστοι δεν είχαν ζακέτα. Και ήμουν και με το ποδήλατο μπρρ.. Θα δούμε αν αρρωστήσω τις επόμενες μέρες. λολ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα από την Παρεκκλήσια, υπάρχουν κάποιες μικρές αναπτύξεις στα γύρω ορεινά κατά τ'άλλα ζεστή και σήμερα. Ίσως κάνει κάτι αργότερα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αττικη λιγα μονο συννεφα το μεσημερακι..με την Τ εωσ τους 29 κατα τοπους στο εσωτερικο του λεκανοπεδιου....αρκετη ζεστη τωρα..το βραδυ ομως σιγουρα θα εχει αρκετη ψυχρα οπως και νωρις το πρωι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15,8 - 25,0 στα 610

16,9 Τώρα

Σε λίγες μερες θα μπει και δεύτερη κάμερα που θα δειχνει το Μπελετσι

http://ippokrateiospoliteia.forecastweather.gr/

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυτικη θεσσαλονικη 

Ελαχιστη θερμοκρασια 18.7 , η μεγιστη στους 26.5  και αυτην την στιγμη βρισκεται στους 22.9 με υργασια 76%

http://penteli.meteo.gr/stations/kordelio/

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το καλοκαίρι όχι απλά συνεχίζεται αλλά μάλλον δεν θέλει να φύγει... 28,4 η μέγιστη σήμερα στους 12 σχεδόν η ελάχιστη στους 18,5 τώρα πάλι καλά η διάρκεια της νύχτας είναι μεγάλη πλέον γιατί τα 35αρια θα τα είχαμε καθημερινή βάση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sotos*snow είπε:

Ξηρολίβαδο στα 1100 μέτρα πάνω από τη Βέροια στο βερμιο

1217m

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα.

18,2  ελάχιστη στο Ιλιον. 

11,7 στα θεοδωριανα. 

Η κακοκαιρία που πέρασε, έδωσε τέλος στην ανομβρία των τελευταίων μηνών, με 55 χιλιοστά στην πόλη της Αρτας. 

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14,4 η ελάχιστη εδώ στο Μακροχώρι και ήδη στους 27 και ακόμα έχουμε 5 ώρες τουλάχιστον για την μεγιστη.....Ιούλιος πραγματικός...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πλατυ ημαθιας ήλιος με 28 βαθμούς που μάλλον θα μείνουν έτσι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παραλία Σχινιας σαν να μην πέρασε μια μέρα από Κυριακές του Αυγούστου. ..κι όμως σε λίγες ώρες έχουμε Οκτώβριο. ..λαμπρή λιακαδα ελαφρύ αεράκι κ μια θάλασσα να την πιεις στο ποτήρι. ..ως 28 δίπλα στο κύμα ... κόσμος από άλλο ανέκδοτο αλλά είναι λογικό με 30αρια σήμερα και ως 32-33 μεσοβδόμαδα χρειάζονται ανάσες δροσιάς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 ολόκληροι βαθμοί η μέγιστη στις 3 το μεσημέρι εδώ στο Μακροχωρι με αίσθηση στους 33 λόγο υγρασιας οριακά δεν άναψα κλιματιστικό σπίτι για έναν βαθμό εσωτερικά !! Στους 29 τώρα και τα σορτσάκια επανήλθαν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εως και 30 σημερα σε αρκετες περιοχες τησ χωρας..στην Αττικη οι μεγαλυτερες Τ.....στο εσωτερικο του νομου....περιμενουμε να πεσει ο ηλιος ωστε να δροσισει...καλη εβδοαμδα σε ολους......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεσσαλονικη σημερα η ελαχιστη 18.5 και μεγιστη 27.8

Τωρα βρισκεται στους 26.6

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...