Jump to content
gakhun

"Ζωντανές" κάμερες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 minutes ago, gakhun said:

Ααααα κατέβηκα εδώ. Πάτησα το πόδι μου. Είναι αρκετό υψόμετρο.Αλλα είναι σε ισιαδι. Σε πλατω. Είναι μες τα βουνά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Κώστας. είπε:

Το μισο χρονο χιονιζει εκει.

Εσύ που ταξιδεύεις συχνά, νομίζω ότι πρέπει να βάλεις αυτόν τον προορισμό στο πρόγραμμα.😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, gakhun said:

Εσύ που ταξιδεύεις συχνά, νομίζω ότι πρέπει να βάλεις αυτόν τον προορισμό στο πρόγραμμα.😀

Πήγα. Αυτό λέω στο παραπάνω μήνυμα. Τον Απρίλιο που μας πέρασε. Είναι εντυπωσιακό μέρος και η τριγύρω περιοχή.  

Θα σου πω το εξής.Στους διαδρόμους του τραίνου ήταν όλοι όρθιοι με τις κάμερες επί μισή ώρα ώσπου πέρασε το τραίνο απ αυτή τη περιοχή κι άρχισε να κατεβαίνει προς Bergen.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Κώστας. είπε:

Πήγα. Αυτό λέω στο παραπάνω μήνυμα. Τον Απρίλιο που μας πέρασε. Είναι εντυπωσιακό μέρος και η τριγύρω περιοχή.  

Θα σου πω το εξής.Στους διαδρόμους του τραίνου ήταν όλοι όρθιοι με τις κάμερες επί μισή ώρα ώσπου πέρασε το τραίνο απ αυτή τη περιοχή κι άρχισε να κατεβαίνει προς Bergen.

😊Εχω ένα θέμα με το pc μου και μόνο με το forum μας (κολλάει όταν κάνω skroll) , με αποτέλεσμα να χάνω μηνύματα. Πρόσεξα μετά την απάντησή σου, αλλά με πρόλαβες πριν διορθώσω τη δική μου.

Είχες ανεβάσει φώτο;  Χιόνιζε όταν πήγες;

Επεξεργάστηκε από gakhun
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...