Jump to content
vorios_polos

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μάλλον κλείδωσε, και το ούκμο το έχει στην ίδια θέση τελικά, με λίγο μικρότεηρ λίμνη. Μετά εμφανίζει ένα νέο σενάριο, δεν περνάει ποτέ το χαμηλό ανατολικά. ϊσως εμένα να μην με βόλευε όσο αφορά το χιονάτο της πυπόθεσης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τελικα θα βρεξει και στην θεσσαλονικη δηλαδη?..χαχαχαχ...πιο βορεια το χαμηλο απ ολα τα μοντελα και μικρη παραταση??..για πιο μετα προς το παρον κραταω μικρο καλαθι για πριν αρχιζω να ουρλιαζω...😋.Με το ζορι κρατιεμαι αλλα θα σπασω.Με πρωτο σοκ και δεος ραν που δεν το κοβω ν αργει πολυ θ αρχισει και το δικο μου πανηγυρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

τελικα θα βρεξει και στην θεσσαλονικη δηλαδη?..χαχαχαχ...πιο βορεια το χαμηλο απ ολα τα μοντελα και μικρη παραταση??..για πιο μετα προς το παρον κραταω μικρο καλαθι για πριν αρχιζω να ουρλιαζω...😋.Με το ζορι κρατιεμαι αλλα θα σπασω.Με πρωτο σοκ και δεος ραν που δεν το κοβω ν αργει πολυ θ αρχισει και το δικο μου πανηγυρι

δικιά μου χιονοδιάταξη βαγγέλη. Ή σχεδόν δικιά μου. Θυμάσαι τι μου υποσχέθηκες????😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

δικιά μου χιονοδιάταξη βαγγέλη. Ή σχεδόν δικιά μου. Θυμάσαι τι μου υποσχέθηκες????😋

χμμμμ...ναι θυμαμαι😭

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

χμμμμ...ναι θυμαμαι😭

και το κρύο δεν έρχεται από την mother russia βαγγέλη. έρχεται από την αγαπημένη μου γροιλανδία.  i want it. Ας βγει και ας πάρει το επόμενο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

και το κρύο δεν έρχεται από την mother russia βαγγέλη. έρχεται από την αγαπημένη μου γροιλανδία.  i want it. Ας βγει και ας πάρει το επόμενο.

Δηλαδη θα ειναι δυσκολο να χιονισει θεσσαλονικη το πρωτο δεκαημερο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

και το κρύο δεν έρχεται από την mother russia βαγγέλη. έρχεται από την αγαπημένη μου γροιλανδία.  i want it. Ας βγει και ας πάρει το επόμενο.

 

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

χμμμμ...ναι θυμαμαι😭

Οταν τελειωσετε με τη μοιρασια πειτε και σε μας,μπας και μας μεινει καμια ελπιδα να δουμε καμια νιφαδα... 💣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Δηλαδη θα ειναι δυσκολο να χιονισει θεσσαλονικη το πρωτο δεκαημερο?

οχι ρε συ.Και απο γροιλανδια μεσω οσλο πολωνιας ουγγαριας κροατιας το ψυχος μια χαρα φτανει και εδω..απλα το υποσχεδθηκα στον μιχαηλ οτι θα κανω τουπεκι ψιλοκομενο σε χιονια που θεωρει οτι ειναι δυτικος ,εκτος και αν αποδειχτει οτι δεν θα ειναι μονο δυτικος η δεν θα ειναι καθολου δυτικος.σωστα μιχαηλ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχουμε ολόκληρη κακοκαιρία Κυριακή-Δευτέρα με έντονες βροχές, με κατά τόπους έντονους ανέμους, ας δούμε αυτό παίδες και μετά μιλάμε αν και τι θα έρθει αρχές του επόμενου μήνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Δηλαδη θα ειναι δυσκολο να χιονισει θεσσαλονικη το πρωτο δεκαημερο?

όχι ρε δεν λέω αυτό. Κάτι προσωπικές χιονοδιαφορές με τον Βαγγέλη, τίποτα άλλο. Ας γυρίσουμε πίσω στο θέμα χεχε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Jimmyrogue1984 είπε:

Έχουμε ολόκληρη κακοκαιρία Κυριακή-Δευτέρα με έντονες βροχές, με κατά τόπους έντονους ανέμους, ας δούμε αυτό παίδες και μετά μιλάμε αν και τι θα έρθει αρχές του επόμενου μήνα

σιγουρα αλλα προσωπικα το εχω πει οτι θ ασχοληθω απο τωρα μεχρι τον απριλιο για χιονια και μονο χιονια.Αυτο το 7ημερο ηταν η εξαιρεση γιατι φαινοταν η 25νομεβριου οπως δηλωσα πριν 5-6 μερες μερα παλιακου χαμηλου,οπως και θα νε τελικα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Βρε θα βρεξει,αλλα μια πιο νοτια πορεια του χ θα μπορουσε να μας δωσει και 100αρες βροχες...τωρα πλεον πολυ λιγοτερα με σαφως μικροτερη διαρκεια.Καταιγιδες βεβαια θα βγουν και με λιγη τυχη θα ειναι δυνατες.Αρκει να μη φτασει στα βαλκανια το χ..😜

Εχθες τελικα εβρεξε για τα καλα παντως😛.Προσωπικα πιστευω ότι οι βροχες τις κυριακης προς δευτερας θα εχουν αρκετη διαρκεια σε σχεση με τις προηγούμενες φορες.😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

οχι ρε συ.Και απο γροιλανδια μεσω οσλο πολωνιας ουγγαριας κροατιας το ψυχος μια χαρα φτανει και εδω..απλα το υποσχεδθηκα στον μιχαηλ οτι θα κανω τουπεκι ψιλοκομενο σε χιονια που θεωρει οτι ειναι δυτικος ,εκτος και αν αποδειχτει οτι δεν θα ειναι μονο δυτικος η δεν θα ειναι καθολου δυτικος.σωστα μιχαηλ?

Μόνο αν αποδειχθεί δυτικός χιονιάς φίλε, αλλά εδώ είναι μια αρκετά καλή περίπτωση δυτικού χιονιά. θα το κάνω δεδομένο όμως αρκετές μέρες αργότερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οπως και να χει ειναι φως φαναρι οτι απο τελος νοεμβριου αλλαζει αρδην η κυκλοφορια ου φαγαμε στην μαπα ολο το φθινοπωρο.Στο πιο καταλληλο χρονικα σημειο,ο αζορικος φαινεται οτι θα παρει το πανω χερι και απο ανατολικα θα γινει παρτυ απο αυλωνες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, [weathermaniac] said:

ο αντικυκλώνας έχει προέκταση μέχρι ειρηνικό!!

gfsnh-0-204.png?12

Εδω μας βάζει σε αντικυκλωνικά πεδία αυτό τη δυτική Ευρώπη βλέπω πάλι να τρώει ότι υπάρχει

Επεξεργάστηκε από Jimmyrogue1984
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...