Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ναι κλασσικα ολο το δυτικο νοτιο δυτικο τοξο της πολης ειχε 40 ποντους..οπως και περσι ανατολικα πετσα δυτικα 10 15 ποντοι

αα έτσι εξηγείται.. όντως είχε πέτσα πέρσι τι λες τώρα? όντως εγώ στην Σοφία είχα 13 πόντους στην ταράτσα.  Μάλιστα σε ευχαριστώ για το info και μακάρι να το ξαναζήσουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

αα έτσι εξηγείται.. όντως είχε πέτσα πέρσι τι λες τώρα? όντως εγώ στην Σοφία είχα 13 πόντους στην ταράτσα.  Μάλιστα σε ευχαριστώ για το info και μακάρι να το ξαναζήσουμε.

Πολλες φορες συμβαινει να εχει η μιση πολη βδ και η ανατολικη πολη βα οποτε 1βαθμος κανει τη διαφορα στο στρωσιμο....συντομα θα το ζησουμε η τελη 2019 η 2020 γεναρη να εισαι σιγουρος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μιχαηλ ασε τα ανατολικα και τα δυτικα της λαρισας και ριξε μια ματια στις ΗΠΑ😋..πως παει το ραν στην αλλη ακρη του ατλαντικου?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

μιχαηλ ασε τα ανατολικα και τα δυτικα της λαρισας και ριξε μια ματια στις ΗΠΑ😋..πως παει το ραν στην αλλη ακρη του ατλαντικου?

Ολα καλα πανε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Πολλες φορες συμβαινει να εχει η μιση πολη βδ και η ανατολικη πολη βα οποτε 1βαθμος κανει τη διαφορα στο στρωσιμο....συντομα θα το ζησουμε η τελη 2019 η 2020 γεναρη να εισαι σιγουρος

Μακάρι. εξεταστική να μην έχω μόνο και χάσω το θάψιμο.  Πάλι καλά που ζω λοιπόν στο καλόμέρος της Λάρισας χεχε. Πάντως λόγω σπουδών έχω να δω εγώ την Λάρισα πολύ χιονισμένη από το 2012... και δεν θα εχω πολλές ευκαιρίες . Είναι πιθανό ήδη σε 2 χρόνια να φύγω μόνιμα στο Αμερικα.

 

Τέσπα, ας συνεχίσουμε με το 18αρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μιχαηλ ασε τα ανατολικα και τα δυτικα της λαρισας και ριξε μια ματια στις ΗΠΑ😋..πως παει το ραν στην αλλη ακρη του ατλαντικου?

καλά πάνε. Σίγουρα είναι ακόμα ένα σενάριο αλλά ξέρω ότι δεν θα είναι κακό σαν το 6αρι, αλλά επίσης ξέρω ότι δεν θα φέρει τόσο γρήγορα το κρύο του παίου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μακάρι. εξεταστική να μην έχω μόνο και χάσω το θάψιμο.  Πάλι καλά που ζω λοιπόν στο καλόμέρος της Λάρισας χεχε. Πάντως λόγω σπουδών έχω να δω εγώ την Λάρισα πολύ χιονισμένη από το 2012... και δεν θα εχω πολλές ευκαιρίες . Είναι πιθανό ήδη σε 2 χρόνια να φύγω μόνιμα στο Αμερικα.

 

Τέσπα, ας συνεχίσουμε με το 18αρι

Αμερικα να πας βα η μινεσοτα αν και εισαι καταιγιδακιας οποτε για αλλου σε κοβω να πας χαχαχχ...καλα τα παει το 18αρι τι υπομονη και απο παρασκευη θα χουμε τα πιο ενδιαφεροντα τρεξιματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να δούμε. θα παχύνει το χαμηλό της Αμερικής πράγμα που δεν θέλω βέβαια, αλλά μπορεί εδώ να λειτουργήσει καλά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλο θα βγει αλλα για πιο προχωρημενες ωρες.εντελως διαφορετικο απο τον παιο βεβαια που ειναι υπεροχος αλλα ειναι καλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αγαπημένη Αμερική. που από 1005 κάπου στην Φλόριντα

gfsna-0-156.png?18

 

με την συνεχή ροή του ψύχους φτάνει στα 950mb...

gfsna-0-204.png?18

 

συνολικά το τρέξιμο μέτριο. καλό όμως που στον αυλώνα πήγε προς παίο, όμως αυτή η αποκοπή στην Αμερική που θα μας λύσει πολλές απορίες θα πάρει πολλές μέρες για να διαλευκανθεί . Σίγουρα 5ημερο

 

940!!!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ριτζάρει καλύτερα, αλλά το πρόβλημα είναι ο άλλος ο αντικυκλώνας από πάνω μας, ο οποίος αποκρούει κάθε τι βρίσκεται δίπλα του, ακόμα ένα τρέξιμο που δε μοιάζει με τα άλλα αλλά ταυτόχρονα δίνει μεσημβρινότητα τέλη του έτος όπως όλα τα άλλα τρεξίματα....Α οχι, ενώθηκαν και το τραβάει δυτικά βλέπω.

Επεξεργάστηκε από Jimmyrogue1984
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

θα ηταν ενα πολυ ωραιο τρεξιμο ισαξιο ισως και καλυτερο του παιου αν δεν υπηρχε το βομβιδιο της φλοριντα....

ε ναι.. αυτό με φοβίζει και εμένα. Μπορεί να βγουνε μπακ ντορ έτσι, αλλά δύσκολα βλέπουν τα κεντροβόρεια κάτι ικανοποιητικό σε ποσότητα χιονιού με back door.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυτοι οι χαρτες για μεσπορθεσμη προοπτικη ειναι οτι καλυτερο για τα προσηνεμα που αν ημουν προσηνεμος θα ετριβα τα χερια μου..χαχα..για εμας το βομβιδιο θα πρεπει να βγει νεροπιστολο το πολυ στρακαστρουκα του πασχα....😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

αυτοι οι χαρτες για μεσπορθεσμη προοπτικη ειναι οτι καλυτερο για τα προσηνεμα που αν ημουν προσηνεμος θα ετριβα τα χερια μου..χαχα..για εμας το βομβιδιο θα πρεπει να βγει νεροπιστολο το πολυ στρακαστρουκα του πασχα....😋

οι δείκτες πάντως είναι οριακά αρνητικοί

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν είναι κακό τρέξιμο....Είναι 3 μέρες τώρα που δείχνει σε αρκετά τρεξίματα κατάβαση στην ανατολική Ευρώπη και πάνω από Βαλκάνια-Τουρκία.Οχι τόσο δυνατή βέβαια, αλλά κάτι φέρνει.Τώρα αν μπει Ιόνιο, αν θα είναι για Αιγαίο ή αν φτάσει με το ζόρι τη θάλασσα του Μαρμαρά κανείς δε ξέρει.Πάντως είμαστε στο παιχνίδι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

οι δείκτες πάντως είναι οριακά αρνητικοί

που σημαινει οτι το βομβιδιο η δεν θα ειναι βομβιδιο η που θα μεινει απο την αλλη πλευρα του ατλαντικου κανωντας εναν κυκλο και αναστροφη.παντως το εννοω οτι εαν εμενα αθηνα λαμια ευβοια κτλ θα ημουν οπως ειμαι οταν μυριζομαι αυλωνα στο ιονιο 10 μερες πριν.αλλα επειδη ειναι ακομη πολυ μακρια και μου γαργαλησαν τα μουστακια του αβαταρ μου σημερα τα ραν σα να ξυπναω επιτελους.πραγματικα εχω σκυλοβαρεθει .Θελω ενταση αυλωνες ψυχος παθος...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ω μπλοκ ψήνουν τα μοντέλα για μετά τα Χριστούγεννα . Πολύ μακριά όμως , ούτε καν σαν τάση δε μπορεί να επιβεβαιωθεί. Μέχρι τα Χριστούγεννα ο καιρός θα είναι άλλης εποχής

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...