Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

36 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Ρεβεγιον με τα καιρικα μοντελα. Αρρωστια. 

Εάν δεν έχεις κάνει αλλαγή χρόνου ρίχνοντας κλεφτές ματιές στην ανανέωση του 18αριου, δεν είσαι πραγματικός μοντελολάγνος 😛

Επεξεργάστηκε από brit1981
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 minutes ago, isnow said:

Το JMA έχει σιβηρικο με πίεση 1060 στις 78 ώρες παρακαλώ..χαχαχα

το jma το κλαίνε τα ψηλά βουνά και οι ραχούλες μαζι

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, snowgiann said:

Εννοώ για την συγκεκριμένη κατεβασιά 5-6 Γενάρη....

συνολικά το λέω. μετά από αυτές τις αναδίπλωσεις τέλος κατ' εμέ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, isnow είπε:

Το JMA έχει σιβηρικο με πίεση 1060 στις 78 ώρες παρακαλώ..χαχαχα

Γροιλανδικο εννοείς για τι έψαχνα για σιβηρικό και λέω που είναι και δεν τον βλέπω,,😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επίσης η ΑΤΤΙΚΗ είδε ήδη χιόνι μέχρι τα παραλια ήδη. Χθες πχ χιονίζε στο Πέραμα και στην Ελευσίνα. Μέχρι εκεί είναι πια το πράγμα. Κατ' εμέ. Αλλά όλες οι απόψεις καλοδεχουμενες

 

ΥΓ χαρούμενος για τα φιλαράκια μου που μένουν εκει ✌️

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Επίσης η ΑΤΤΙΚΗ είδε ήδη χιόνι μέχρι τα παραλια ήδη. Χθες πχ χιονίζε στο Πέραμα και στην Ελευσίνα. Μέχρι εκεί είναι πια το πράγμα. Κατ' εμέ. Αλλά όλες οι απόψεις καλοδεχουμενες

Υπομονη. 60 μερες χειμωνα ακομα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, nikolas 2365 said:

Υπομονη. 60 μερες χειμωνα ακομα. 

ποσες? 15 max λέω εγώ 

οι υπόλοιπες σάπιες.παμε στοίχημα ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το χθεσινό ήταν κουφό, ανώμαλο, σπάνιο πες το όπως θες....πήραμε το 1000% μιας τζούφιας ψυχρής εισβολής του -3, -4 στα 850, πιάσαμε το τζόκερ, χθες το μεσημέρι είχαμε πιο πολύ κρύο από το Ελσίνκι...και παρόλα αυτά στον Χολαργό στα 200μ μόνο βροχή!

όχι δεν είναι το καλύτερο για φέτος, δεν είναι το καλύτερο που μπορούμε, αυτό απλά ήταν ένα δώρο από το πουθενά....

Εντάξει στους επόμενους 2 μήνες μπορεί να έρθει και μια κανονική ψυχρή εισβολή του -8 στα 850.....

 

Επεξεργάστηκε από snowgiann
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BrainA είπε:

ποσες? 15 max λέω εγώ 

οι υπόλοιπες σάπιες.παμε στοίχημα ?

Παμε. 10 ποντο Συνταγμα ανςβαζεις προφιλ την εικονα bepanthol. Αν δεν ριξει τοσο θα την βαλω εγω. Για 1 μηνα. Παει;; 😂😂😂😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, snowgiann said:

Το χθεσινό ήταν κουφό, ανώμαλο, σπάνιο πες το όπως θες....πήραμε το 1000% μιας τζούφιας ψυχρής εισβολής του -3, -4 πιάσαμε το τζόκερ, χθες το μεσημέρι είχαμε πιο πολύ κρύο από το Ελσίνκι...

Εντάξει στους επόμενους 2 μήνες μπορεί να έρθει μια κανονική ψυχρή εισβολή του -8.....

 

δεν διαφωνώ για χθες. ΑΛΛΑ και για μετά. το -8 στην Αθήνα είναι τα παλιά τα χρόνια. τώρα τό -6 είναι κατόρθωμα κατ' εμέ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, nikolas 2365 said:

Παμε. 10 ποντο Συνταγμα ανςβαζεις προφιλ την εικονα bepanthol. Αν δεν ριξει τοσο θα την βαλω εγω. Για 1 μηνα. Παει;; 😂😂😂😎

εφυγεεεεεεεεε😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αο στα ιδια  για κπντινα. Καλυτερος μακρινα

Ναο κακος θα ελεγα. Αν και προς τα μακρινά διορθωνει και γινετςι καλος 

ao.sprd2.gif

nao.sprd2.gif

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 minutes ago, nikolas 2365 said:

Απριλιο ο λογαριασμος. 😎

Πάω και εγώ στοίχημα για 25+cm μέχρι κεραμικό 😁 Δεν κάνω πλάκα σοβαρά, φέτος θα είμαστε πολύ τυχεροί και λόγο κυκλοφορίας αργότερα με τον ΜΕΓΑ Γριλανδικό στην σωστή θέση και την εκτόνωση του ψύχους απ την Σιβηρία που καραδοκεί. Μην απογοητευόμαστε από βροχοκακοκαιριές, χαλαρά, θα το δούμε.    

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ότ προλάβει προλάβει, μικρή αποκοπή δείχνουν οι δείκτες, δεν μου αρέσουν γενικά καθ.όλου ούτε για την συνέχεια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, [weathermaniac] said:

ότ προλάβει προλάβει, μικρή αποκοπή δείχνουν οι δείκτες, δεν μου αρέσουν γενικά καθ.όλου ούτε για την συνέχεια..

έρχεται δυτικός προσηνεμος αρκεί να.μην πάρεις το ΚΤΕΛ για 7 χρόνια Μιχάλη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, snowmix99b said:

Πάω και εγώ στοίχημα για 25+cm μέχρι κεραμικό 😁 Δεν κάνω πλάκα σοβαρά, φέτος θα είμαστε πολύ τυχεροί και λόγο κυκλοφορίας αργότερα με τον ΜΕΓΑ Γριλανδικό στην σωστή θέση και την εκτόνωση του ψύχους απ την Σιβηρία που καραδοκεί. Μην απογοητευόμαστε από βροχοκακοκαιριές, χαλαρά, θα το δούμε.    

άντε στοίχημα κι εσένα αγορινα😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Και επειδή κάπου ξαπλωμένος στο κρεβάτι πριν κατι ώρες διάβασα ότι το ούκμο είναι μικρό μοντέλο. Όχι είναι πρωτεύον μοντέλο μαζί με ευρωπαίο και τζίφο, στα στατιστικά βγαίνει δεύτερο και πέρσι στην Σοφία μαζί με το Γαλλικό έδειξαν πρώτα την δεύτερη φάση της Σοφίας

 

Τώρα, όσο αφορά τον αυλώνα μας. Το ούκμο έχει διαφορετικά το καναδικό χαμηλό, αλλά πιστεύω ότι θα είχε ίδιο αυλώνα με τζίφο. Ο ευρωπαίος έχει περίπου ίδιο καναδικό χαμηλό αλλά διαφορετικό αυλώνα εξ ορισμού. Αν ο τζίφος τα έχει και τα 2 σωστά πάμε για κάτι σε δυτικά, αν είναι ή το ένα ή το άλλο, πάμε αρκετά πιο ανατολικά [ανατολικά προσήνεμα] και αν δεν είναι κανένα πάμε σε σενάρια εξαφανίσης αυλώνα, που πλέον δεν νομίζω ότι παίζει.

 

Πάντως είναι ειρωνία αν σκεφτεί κανείς ότι το ούκμο τουλάχιστον μέχρι προχθές θα κατέβασε τα πάντα πιο δυτικά από ότι σήμερα ο τζίφος

 

 

εδώ στην ίδια θέση μέρες

anim_cue9.gif

κατι εχεις με τα βορεια εσυ φετος..χαχαχχα..δεν βλεπεις πουθενα σε κανα σεναριο δηλαδη βορεια ελλαδα?..ποτε θα εχουμε την επομενη συναντηση?😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, Gary said:

Ας μου απαντήσει κάποιος για μένα τι γίνεται?

βάλε ρε συ Γκάρι τα κάρβουνα.

πέτα 2 λουκάνικα με πράσο πανω. ριξε και κάνα κατσικάκι γάλακτος σουβλιστο Και θα έρθουμε εμείς οι φίλοι σου μην στεναχώρίεσαι 😊

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

βάλε ρε συ Γκάρι τα κάρβουνα.

πέτα 2 λουκάνικα με πράσο πανω. ριξε και κάνα κατσικάκι γάλακτος σουβλιστο Και θα έρθουμε εμείς οι φίλοι σου μην στεναχώρίεσαι 😊

Αν δεν χιονίσει δε βάζω τίποτα 😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Gary είπε:

Για τις επόμενες ημέρες και τις 6 του μήνα

Μεχρι τις 5 τίποτα σπουδαίο. Απο τις 6 του μηνος το μενού έχει από ήλιο (παιος) μέχρι χιονόνερο (τζίφος) για σένα. Διαλέγεις και παίρνεις. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...