Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''ΗΦΑΙΣΤΙΩΝΑΣ'' 5-8 Ιανουαρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παγκράτι στους 5.2οC από 3.7οC στις 11:30

 

14 λεπτά πριν, ΖΑΡΟΥΧΛΙΩΤΗΣ είπε:

 

 

Επεξεργάστηκε από enigma
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, South Athens said:

Όχι υπερβόρεια. Η Σούζη πάντα διαχωρίζει τα υπερβόρεια (Διόνυσος,Αγ.Στέφανος κτλ) από ΒΠ. 

Μιλάει για Μαρούσι, Κηφισιά και τέτοια. Εκεί είπε νωρίτερα οτι μέχρι το βράδυ θα χιονιστούν σίγουρα αλλά χωρίς χιονόστρωση στους δρόμους. Για κέντρο και νοτιότερα τπτ

Εντωμεταξύ κέντρο Γλυφάδας το φορητό θερμόμετρο μου στο μπαλκόνι τσέκαρα τώρα και δείχνει ένα τραγικό και ανεκδιήγητο 8.0!

πεταξε το

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

53 minutes ago, snowgiann said:

Βλέπω θερμοκρασίες στη βόρεια Ελλάδα...8 βαθμοί Θεσσαλονίκη, 9 Σέρρες, Δράμα, 10 Βέροια.....

αναρωτιέμαι τι ψυχρή εισβολή είναι αυτή?

Πολύ ψυχρή 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Steliosnow said:

Πως γινετε να εχεις 8 στη γλυφαδα ενω εγω στον αλιμο μολις επεσα στους 6 ακριβως ενω συνεχιζει με πτωτικες τασεις

7.1 δείχνει αυτός ο σταθμός στο κέντρο της Γλυφάδας τώρα αλλά γενικά δεν εμπιστεύομαι τέτοιους. Μόνο davis βλέπω .Το δικό μου ένα φορητό είναι που το έβαλα στο μπαλκόνι. Ενδεικτικό είναι και αυτό. 

https://www.wunderground.com/dashboard/pws/IGLYFADA9

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο τις 2 και μετα επιδεινωθηκε ο καιρος.Ενα βιντεο απο Δροσοπηγη πριν 10 λεπτα στο πλατωμα με χιονοθυελλα και white out συνθηκες.

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Απο τις 2 και μετα επιδεινωθηκε ο καιρος.Ενα βιντεο απο Δροσοπηγη πριν 10 λεπτα στο πλατωμα με χιονοθυελλα και white out συνθηκες.

 

 

ΟΝΕΙΡΟ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, mpat said:

Γερακας τρελή βροχα με πολύ ένταση και θερμοκρασία στους 3.5.γιατι κόπηκε το σχόλιο μου ρε παιδιά για τον Ηφαιστίωνα;

Μήπως επειδή εδώ κάνουμε απλά αναφορες?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έπεσε τώρα και μένα στους 7.4

 

 1.png.f57363da4a052d2e9c55330aa1df1c34.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Απο τις 2 και μετα επιδεινωθηκε ο καιρος.Ενα βιντεο απο Δροσοπηγη πριν 10 λεπτα στο πλατωμα με χιονοθυελλα και white out συνθηκες.

 

 

Το θελω και γω αυτο το buffalo white out φερε φερε... Διπλα ειμαστε... Και να μην ερθει ειμαι καλα με  τη στουπα μου μη γινομαι αχαριστος😍

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, snowmix99b said:

on-off εδώ με βροχή πλέον. Προσπαθεί άλλα δεν. 

15783145106172904505291992280902.jpg

Μου κάνει εντύπωση 170 μέτρα πιο πάνω να ρίχνει χιόνι που όσο περνάει η ώρα το χοντραίνει με την Τ να έχει πέσει στον έναν βαθμό.

2D113F41-7A7D-418E-8DCF-3B29F2145943.jpeg

Επεξεργάστηκε από Panagiotis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

360μ υψομετρο, Αρσακειο-Δροσια Εκαλη που βρισκομαι, 34μμ βροχης απο την αρχη της ημερας μεχρι τωρα, ριχνει χιονονερο, θερμοκρασια +2 , σταθερη, ουτε λογος για πτωση.

Οι ελπιδες για χιονι εχουν ελαχιστοποιηθει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...