Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές ισχυρής ασταθειολίμνης 3-7/7/2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας μαυρίλα βορειοανατολικά μας και βορειοδυτικά αλλά λιγότερη 

Εικονες:βόρεια 

βορειοανατολικά 

βορειοδυτικά 

νοτιοανατολικά 

20200705_201649.jpg

20200705_201646.jpg

20200705_201640.jpg

20200705_201538.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Υπαρχει καπιο σαιτ να δειχνει τη δορυφορικη αλλα και τη πολη που μενουμε;;;

Εγώ δύσκολα να δω άλλη δορυφορική εκτός από το σατ24 για Ελλάδα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Υπαρχει καπιο σαιτ να δειχνει τη δορυφορικη αλλα και τη πολη που μενουμε;;;

σε βολεύει εφαρμογή στο κινητό μήπως? αν ναι το καιρος&ραντάρ 

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολλα αστραποβροντα που ακουγονται ολο και πιο κοντα ιδιως απο βορεια.κλεινει απο παντου οπως δειχνει για να δουμε.εβρεξε για 5 λεπτα πριν λιγο αλλα σταματησε δεν θελει το ψωφιμι μαλλον να βρεξει.φωτο πριν 10 λεπτα 

αυτη πανω μας και Β-ΒΑ

qEzsjQK.jpg

και αυτη[ θολη ] προς ΝΔ[βερμιο]

zSXSCRC.jpg

μολις αρχισε αποτομα δυνατη βροχη με χοντρες σταγονες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

53 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μόνο με μπουρίνια από την θάλασσα φίλε. Ξέρω ότι υπάρχει το Πήλιο, αλλά ελπίζω να μην αποτελέσει και τώρα σοβαρό εμπόδιο. Όλα τα μοντέλα δίνουν δυνατή κατάσταση μετά. Αλλά θα είναι αργά την νύχτα και επειδή δεν θέλω να τα χάσω θα ξενυχτήσω εκτός αν δω ότι μουφιάσει η φάση. Και εγώ θα προτιμούσα δυτικό ρεύμα και να είχαμε τις απογευματινές καταιγίδες. Αλλά τι να κάνουμε με αυτό έχουμε με αυτό κάνουμε. Μόλις ήρεμης ο καιρός εδώ 

Αν βγει κάτι καλό θα μας ξυπνήσουν τα μπουμπουνητά έτσι και αλλιώς 😛. Δεν χρειάζεται ξενύχτι για απλή βροχή..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, yiannis_volos είπε:

Αν βγει κάτι καλό θα μας ξυπνήσουν τα μπουμπουνητά έτσι και αλλιώς 😛. Δεν χρειάζεται ξενύχτι για απλή βροχή..

Δεν το κάνω για την βροχή, (εκτός αν γίνει χαμός) Αλλά για τα όποια ηλεκτρικά,. Να πάρω κάποιες καλές φώτος και μετά ξανά ύπνος. Αν είσαι κ@υλωμένος σόρρυ για την έκφραση κάνεις ότι γουστάρεις ακόμα και για βροχή😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βρεχει ποτιστικα τωρα και δεν μας κεντραρισε  καλα αλλα εριξε καλο νερο σε λιγη ωρα.ειχε μαυρισει το συμπαν εβγαλε και ομιχλες -ντουμανια.

εδω οταν εκλεινε και εβγαζε καπνιλες χαχα

hI2RJD4.jpg

και πριν λιγο αυτη 

GNOGggX.jpg

συνεχιζει να ριχνει ποτιστικα πλεον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

51 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν το κάνω για την βροχή, (εκτός αν γίνει χαμός) Αλλά για τα όποια ηλεκτρικά,. Να πάρω κάποιες καλές φώτος και μετά ξανά ύπνος. Αν είσαι κ@υλωμένος σόρρυ για την έκφραση κάνεις ότι γουστάρεις ακόμα και για βροχή😂

Με τα νεοτερα δεδομενα, θα εχουμε μπουρινια εμεις?

Αυριο θα εχουμε κατι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, bill snow είπε:

ξαναβρεχει εδω και 20 λεπτα περιπου με αερα κατα διαστηματα με καλο ποτιστικο ρυθμο.18.5c η θερμοκρασια.

Πολυ Ψυχρα έχετε εκεί 

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ 21,5 έχουμε εμείς εδώ στον κάμπο δεν θα χει 18,5 η Έδεσσα στα 300 μέτρα και ποιο βόρεια μετά από καταιγίδα; Τέλεια αίσθηση πάντως δροσιάς !!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Με τα νεοτερα δεδομενα, θα εχουμε μπουρινια εμεις?

Αυριο θα εχουμε κατι?

θεωρητικά πρέπει να έχουμε ένα διάλειμμα τώρα και σιγά σιγά να αρχίζει να φτιάχνει ο Θερμαϊκός θέμα. Τώρα δεν ξέρω γιατί μου μυρίζει μούφα, αλλά θα δούμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρεπει να δημιουργειται καταιγιδα στην Χαλκιδικη...Εχουν σκασει 2 κεραυνοι σε Ν. Μουδανια και αναμεσα σε Κασσανδρα - Σιθωνια

Και αλλοι 2-3 στα Ν. Μουδανια

Πεφτουν συνεχεια

Εχει βγαλει ηλεκτρικα και στον Θερμαικο

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

φουντώνει βλέπω το πράγμα, έχει 9 ώρες συνεχόμενα κεραυνούς γενικά,  κάτι εντυπωσιακό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

φουντώνει βλέπω το πράγμα, έχει 9 ώρες συνεχόμενα κεραυνούς γενικά,  κάτι εντυπωσιακό

Απο το πρωι εχει...Ειχε βγαλει μια καταιγιδα προς την Πρεβεζα η οποια διαλυθηκε στην Αλβανια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ανατολικά και νότια ξεκίνησαν τα φωτορυθμικά ... για να δούμε μηπως η τρίτη και η φαρμακερή είναι και η καλύτερη ... πολύ κεραυνίδι πέφτει ... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...