Jump to content
teo_73

Αναφορές κακοκαιρίας ''Κίρκη" 28-29/10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Κάτι ψηλά έγιναν, υπόγεια και τέτοια και έπεσε και το ρεύμα για λίγο κάπου στη Νέα Ιωνία αλλά ευτυχώς όχι κάτι πιο σοβαρό. Έκανε και ένα 3,1R στις 5 το πρωί και παρά τα λίγα ρίχτερ είχε καλό κούνημα, με ξύπνησε..

To μετεο εντωμεταξύ έχει πρώτους Μακρινίτσα και Βόλο με 98 και 88 χιλιοστά αντίστοιχα. Από ποιους σταθμούς είναι αυτά;

Λογικά θα ναι απο προηγούμενη ανανέωση....θα το αλλαξουν λογικά.....οι χειμαροι σε τι κατάσταση είναι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Γιάννης μασ είπε:

Λογικά θα ναι απο προηγούμενη ανανέωση....θα το αλλαξουν λογικά.....οι χειμαροι σε τι κατάσταση είναι?

Δεν ξέρω, δεν έτυχε να περάσω από κάποιον. Αλλά αφού δεν είδα κάτι στον τοπικό τύπο φαντάζομαι θα είναι ΟΚ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με ψιλόβροχο ξύπνησα στα Μελίσσια και με ψεκάδες πηγα ως το ύψος της Κηφισίας....1,6mm από τα νυχτερινά και συνολικά 12,1mm η κακοκαιρία για μας....καθόλου άσχημα....πολλές καλημέρες!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρέχει Ριτσώνα το τελευταιο δεκάλεπτο με μέτρια ένταση, δυστυχώς δεν υπάρχει σταθμός εδώ για να έχω εικόνα χιλιοστών και θερμοκρασίας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βιάστηκα το πρωί να γράγω storm total 25.1 διότι έβρεξε και πριν με αποτέλεσμα να ανέβουν τα χιλιοστά στα 27,6 (θα τσεκάρω και το αναλογικό όταν γυρίσω σπίτι).

Προσωπικά είμαι ικανοποιημένος διότι άνετα μπορούν να έχουν πέσει τα μισά χιλιοστά.

image.thumb.png.c14479c67e324993c17cbd66d1426c47.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όμορφη ημέρα σήμερα στην Αττική με λίγες νεφώσεις.αρκετο νερό έπεσε στην Αττική εκτός από τις παρυφές του Υμηττού.. επίσης πια προχωράμε με τ στα κανονικά για την εποχή επίπεδα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ήλιος πάλι μετά το χθεσινό Ζωγραφιωτικο ξενέρωμα...

Τουλάχιστον δεν βγήκε ποτέ ο ήλιος 

Που θα πάει θα γυρίσει και εδώ... 18.5 βαθμοί αυτήν την ωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υδροσιφωνας στον Παγασητικο εχθες..Ενα σπανιο φαινομενο..Μολις ο δευτερος που εμαφανισθηκε στην περιοχη σε διαστημα 10 ετων..

IMG-4984397a1a1feb544cddeea42ed57cf5-V.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΥΓ Σακη σ εχω προλαβει με τις φωτο που βαζεις....χαχα....αλλα δεν πειραζει να τις βλεπουμε ξανα ορισμενες.....λεβεντη μ ηρεμησες??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σορυ ρε Κωτσο..Ειναι τοσα πολλα που καποια τα παρεβλεψα..

Εν μερει χορτασα..Γιατι οπως ξερεις οι καταιγιδακηδες ειναι αδηφαγα κτηνη και αχορταγοι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φτωχοι συγγενεις απο Ζωγραφου μερια τα λιγοτερα μμ με διαφορα....6 - 6.5 μμ μαζι με τα σημερινα ψιλοβροχο ως τις πρωτες πρωινες ωρες...

Ομως δεν παυει να ειναι μια φθινοπωρινη διαταραχη που μας εβαλε στο κλιμα που θυμισε εστω για μια μερα πως πλησιαζει Νοεμβριος σε λιγες ωρες !!!

Και οπωσδηποτε δροσιζει καλα πλεον τα πρωινα κ τα βραδια κοιμασαι ανετα...

14.5 ελαχιστη με φουλ συννεφιασμενο καιρο τα κημερωματα μετα βεβαια εσκασε μυτη ο κιτρινιαρης....

21 βαθμοι τωρα και ως 22 - 22.5 στο κεντρο....

Ομορφη μεταβαση σε πιο κρυες και ελπιζουμε.πιο υετοφορες μερες και νυχτες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πριν κανα μισάωρο στο χωριό μου,Καστανιανη Πωγωνίου με 16β.και αναμενα τζάκια και σομπες εδω και τρια βραδυα και με λίγες βροχές χθες.

FB_IMG_1603976777059.jpg

FB_IMG_1603976793349.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...