Jump to content
snowjohn

Αναφορές κακοκαιρίας 29/11-1/12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα αναφορά πριν μια ώρα περίπου για χιονοπτωση στην Ορεστιάδα .. όσον αφορά τον Πεντάλοφο βρίσκεται σε υψόμετρο 250 μέτρα εχει πιάσει λίγο στις σκεπές και στα γνωστά ευαίσθητα σημεία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιο πυκνές οι χιονοπτώσεις στα ορεινά του Σουφλίου ακολουθούν και βίντεο από το site https://www.evros-news.gr/2020/11/30/βιντεο-έντονη-χιονόπτωση-στα-ορεινά-τ/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Aggelos_V είπε:

FB_IMG_1606770510955.thumb.jpg.e951db8725dfb20ecfbdd58bee17aef8.jpg Μ.Δέρειο Έβρου 

Μικρό η Μεγάλο; Τι μου θύμισες τώρα. Υπηρέτησα εκεί το χειμώνα 95- 96.Υπέροχο μέρος μέσα στη φύση και όπως μου λέγαν οι ντόπιοι, (Να κοιτάς καιρό Βουλγαρίας εδώ πάνω)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 χιλιοστά στους Παππαδες της ΒΑ Εύβοιας που βρέχει ακατάπαυστα με 6.5c... την ίδια στιγμή 10.5c η Στενή! 
Θυελλώδης βοριάς Χαλκίδα κ 11.7c.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, xionia polla είπε:

Μικρό η Μεγάλο; Τι μου θύμισες τώρα. Υπηρέτησα εκεί το χειμώνα 95- 96.Υπέροχο μέρος μέσα στη φύση και όπως μου λέγαν οι ντόπιοι, (Να κοιτάς καιρό Βουλγαρίας εδώ πάνω)

Ούτε εγώ μπορώ να το διευκρινίσω έτσι το είδα σε φωτογραφία με συντομογραφία .. ναι τα ορεινά του Σουφλιου μαγευτικά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στς βασιλικα σταματησε το πρωι η βριχη κ μετα το μεσημερι ξεκινησε με ψεκαδες κ τωρα ξαναβρεχει ποτιστικα. πανηγυρικη νικη του ευρωπαικου που εδινε 12.5 αν κ λογικα επεσαν περισσοτερα μιας κ το πρωι ειχαμε ηδη 12. απεναντιας ο τζιφος εδινε 2-3μμ κ ολς ατο πρψτο περασμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αργησε αλλα ηρθε...το πρωτο ΠΕΔΙΝΟ χιονι της σεζον που αλλου στην Εβρολιγκα...

Ειναι τρομερη η δυναμικη που εχει το μερος....Αβαντα αλεξπολης αραγε τι κανει;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διδυμότειχο....βίντεο.....χιόνι σχεδόν σε μηδενικά υψόμετρα!!! (καιρικά νέα Θράκης)....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και Σουφλί μόλις άρχισε δειλά δειλά να πιάνει σύμφωνα με αναφορά... Τώρα μένει η Αλεξανδρούπολη  😀 για να δούμε και το πρώτο παραθαλάσσιο χιόνι ( πολύ δύσκολο σενάριο δυστυχώς )

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλο μηνα φιλαρακια και καλο χειμωνα...Και ο μηνας σημερα μπηκε οπως ακριβως επρεπε..Κρυο,συννεφια και ο βοριας να δινει ρεσιταλ...Με την αισθηση του κρυου εντονοτερη..Χιονακια στην Θρακη μας...Στρωμενο χιονι σε αρκετες περιοχες της...Πολλα χιονια και πολλα νερα να εχουμε..Σ ολη την χωρα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...