Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Φέτος το λεβελ είναι εξαιρετικό. Χαίρομαι να σχολιάζω μαζί σας . Με ωραίο χαβαλέ χωρίς βλακείες κτλ. Άντε να τελεθωσει και όλο αυτό μήπως κάνουμε καμιά συνάντηση. Κατά καιρούς ανέβαινα Σαλόνικα. Έχω κολλητούς επειδή σπούδαζα Φλώρινα. 

μακαρι καποια στιγμη νικολα να ερθεις σε καποια συναντηση εδω και μακαρι να μας αξιωσει ο θεος να κανουμε και μια γενικη συναντηση ολοι μαζι σε καποιο απο τα τοσα υπεροχα μερη που εχει η χωρα μας...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο σακης βγαζει τις μακροπροθεσμες οπως και εμεις στην ομαδα μας με βαση ao nao mjo και qbo ειδικα ο mjo παιζει μεγαλο ρολο οσο αφορα τα χιονια η εικονα που δειχνει για 10 15 αυτη ειναι ψυχος δυτικα μας με με οποια ευκαιρια αν υπαρχει μονο για δυτικη η βορεια ελλαδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Ο σακης βγαζει τις μακροπροθεσμες οπως και εμεις στην ομαδα μας με βαση ao nao mjo και qbo ειδικα ο mjo παιζει μεγαλο ρολο οσο αφορα τα χιονια η εικονα που δειχνει για 10 15 αυτη ειναι ψυχος δυτικα μας με με οποια ευκαιρια αν υπαρχει μονο για δυτικη η βορεια ελλαδα

Με τέτοιο χάρτη πάντως (αν και είναι λίγο παράξενος ) βορειοδυτική χώρα δεν βλέπει κάτι το ιδιαίτερο από φαινόμενα. Περισσότερο Θεσσαλία Στερεά και κεντροανατολική Μακεδονία , Θράκη θα έλεγα για φαινόμενα καλού χιονιού χαμηλα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Με τέτοιο χάρτη πάντως (αν και είναι λίγο παράξενος ) βορειοδυτική χώρα δεν βλέπει κάτι το ιδιαίτερο από φαινόμενα. Περισσότερο Θεσσαλία Στερεά και κεντροανατολική Μακεδονία , Θράκη θα έλεγα για φαινόμενα καλού χιονιού χαμηλα

Ο χαρτης ειναι γενικος απλα σου λεω την εικονα βαση δεικτων για εκει ο το διαστημα κυριοως 12 17 βασικα ειναι για χαμηλες θερμοκρασιες στα βορεια..απο σημερα παιζει και το σεναριο εξπρες ψυχρης και εκ νεου καταβασης πιο μετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

αφορα τα χιονια η εικονα που δειχνει για 10 15 αυτη ειναι ψυχος δυτικα μας με με οποια ευκαιρια αν υπαρχει μονο για δυτικη η βορεια ελλαδα

Καμια σχεση φυσικα,κεντρονοτια κακοκαιρια περιγραφει με χιονια θεσσαλια και κυριως στερεα-πελοποννησο σε ημιορεινα-ορεινα.

 

FB_IMG_1609592816542.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καμια σχεση φυσικα,κεντρονοτια κακοκαιρια περιγραφει με χιονια θεσσαλια και κυριως στερεα-πελοποννησο σε ημιορεινα-ορεινα.

 

FB_IMG_1609592816542.jpg

Εγω ειπα τα δικα μας βασικα οχι τη μεταφραση των χαρτων του σακη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω ειπα τα δικα μας βασικα οχι τη μεταφραση των χαρτων του σακη

Ετσι οπως το γραφεις φιλε,φαινεται οτι αναφερεσαι στον Σακη...

16 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ο σακης βγαζει τις μακροπροθεσμες οπως και εμεις στην ομαδα μας με βαση ao nao mjo και qbo ειδικα ο mjo παιζει μεγαλο ρολο οσο αφορα τα χιονια η εικονα που δειχνει για 10 15 αυτη ειναι ψυχος δυτικα μας με με οποια ευκαιρια αν υπαρχει μονο για δυτικη η βορεια ελλαδα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άμα βγει το ενδιάμεσο σεναριο των παιδιών απο λαρισα και του Σάκη ειμαστε κομπλέ χαχαχα...βέβαια και με του Σάκη απο εδώ θα ξεκίνησαν ολα..Αλλά το ενδιάμεσο ειναι καλυτερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ετσι οπως το γραφεις φιλε,φαινεται οτι αναφερεσαι στον Σακη...

 

Παιζω και στοιχιμα live συγχρονως χαχχα δυσκολη μερα ειμαι και στο μαγαζι μου ασε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Παιζω και στοιχιμα live συγχρονως χαχχα δυσκολη μερα ειμαι και στο μαγαζι μου ασε

Χαχαχα..."παιζω στοιχημα,βλεπω χαρτες,πουλαω και τσιμπαω και κατι στα ορθια..."

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Athinaios είπε:

καπακι κατεβαινει και νεο ψυχος στα σχετικα μακρινα..

gfs-1-324.png

Εσυ που βγαινεις και μοιραζεις και ταζεις χιονια για 10-15 μερες μπροστα με τοση σιγουρια, θα σε παρακαλεσω εαν φαμε φολα και δεν κανει κατι, να καθισεις και να εξηγησεις στο φιλαρακι μου και συντοπιτη GARY και σε αλλα χιονοφιλα παιδια που δεν ξερουν να αναλυουν χαρτες, τι πηγε στραβα και επεσες εξω εμπεριστατωμενα ομως φιλε μου. Μην το παιζεις ειδημονας. Καποια στιγμη λογικα ενα απο τους χιλιαδες χαρτες που εχεις ανεβασει κατα καιρους θα βγει και θα βγαινεις και θα λες "εγω σας τα ελεγα". Θα σε παρακαλεσω λοιπον να παψεις να ταζεις χιονια για "τα σχετικα μακρινα" οπως λες, γιατι πολλα παιδια παρασυρονται επειδη ακριβως πιανονται απο λεξεις και εικονες που δεν μπορουν να κατανοησουν. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Athinaios είπε:

καπακι κατεβαινει και νεο ψυχος στα σχετικα μακρινα..

gfs-1-324.png

Έλεος σταματά να γράφεις ότι ναναι που δεις μπλε χρώμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μην μου την λετε χωρις λογο απλα χαρτες του μοντελου ανεβασα δεν ειπα κατι για εσας αντε μπραβο 

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους τους meteo hustlers του φόρουμ.

Μετά από τις αρκετά ανεβασμένες θερμοκρασίες της επόμενης εβδομάδας τα μοντέλα επιμένουν σε πτώση της θερμοκρασίας Πανελλαδικά. Η τάση υπάρχει, με λίγη τύχη ίσως κάποιες περιοχές της Ελλάδας σκοράρουν. Πάμε γερά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, yiannis_volos είπε:

Τι είναι αυτά ρε..
 

gfs-1-204.png

Ας το κανει.Το εγραψα και εχθες.Ας  μας καψει μπας και αλλαξει επιτελους αυτη η σιχαμερη κυκλοφορια.Που δεν συμφερει προσωπικα κανενα μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 hours ago, nikolas 2365 said:

 

ΤΑΜΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

παίξε το σπίτι στο under. Ρε με το που μύρισε κεφτεδακι στη Σόφια τσιμπας? στο ΜΗΔΕΝ είσαι 😂

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Χαχαχα..."παιζω στοιχημα,βλεπω χαρτες,πουλαω και τσιμπαω και κατι στα ορθια..."

Αν σκεφτεις οτι εχω μπεργκεραδικο κρεπερι γινονται ολα μαζι χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Αν σκεφτεις οτι εχω μπεργκεραδικο κρεπερι γινονται ολα μαζι χαχαχα

Καταλαβα,δικος μου εισαι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από χθες το πρωί σε όλα τα ραν υπάρχει ταση στα μακρινά για χιονοεπεισοδιο, κρύο κτλ.. Αν διατηρηθεί αυτό που δείχνει τότε πάμε για ψυχρή περίοδο στα μέσα Ιανουαρίου και με χιόνια. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ποπο τωρα ξύπνησα.. μ αρεσει βαγγελη που περιμενες να μαι στο 6 αρι ..Αυτό το 18 αρι μας εχει καταστρεψει😂

 

Άστα μια από τα ίδια. Κοιμάμαι πλέον συνέχχεια 3 το πρωί, ξυπνάω εκεί κατά τις 7-8 από μόνος μου για να δω τα τρεξίματα [εκεί που τελειώνει το όνειρο τέλος πάντων χαχα] ή ακόμα και νωρίτερα αν είμαι αγχωμένος, γράφω κανένα μήνυμα στο φόρουμ από κρεβάτι, πέφτω για ύπνο και ξαναξυπνάω 10-11.. Παλιότερα που δεν έβλεπα τα μοντέλα είχα ένα πολύ υγιές πρόγραμμα ύπνου, 12-7, αλλά πλέον καταλήγει 3-10. Χάλια.😛

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...