Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Τα όνειρα ειναι για όλους Τζορτζ...keep dreaming 😂😂😂

Το βραδυ θα γινουν πραγματικοτητα στους χαρτες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Περιμενε και θα δεις...

Δροσοπηγάρα όλα τα σφάζει όλα τα μαχαιρώνει. Παίζεις σε Μουντιάλ αρχηγέ. Τι να σου πουν εσένα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Σϊγουρα, έχει τραβήξει τα μοντέλα προς αυτόν σήμερα, και επειδή δεν μιλάμε για τον τελείως άσχετο τζίφο, έχουμε ακόμα ελπίδες. Μακάρι φίλε να μας κάνει την χάρη. Έχει περάσει πολύς καιρός από το 2005...

Sσταματά βρε ιεροσυλε και ασε στην άκρη το 2005 😂😂😂.Ακόμα και το πιο τέλειο ανσαμπλ του τζιφου δεν αγγίζει το 2005

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Το βραδυ θα γινουν πραγματικοτητα στους χαρτες.

Τέτοια γράφεις και ο αθηναίος λεει οτι εγινε σταθερός ο τζιφος χαχαχα....Εμενα εδώ πως με βλεπεις θα φάω τίποτα; ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Sσταματά βρε ιεροσυλε και ασε στην άκρη το 2005 😂😂😂.Ακόμα και το πιο τέλειο ανσαμπλ του τζιφου δεν αγγίζει το 2005

Το έβαλα πριν.. το πιο τέλειο ενσέμπλ του τζίφου, αν έβγαινε κονταροχτυπιέται με το 2005. Εμείς ψάχνουμε έστω και τα μισά που μπορούν να βγουν άνετα με τα σημερινά..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Δροσοπηγάρα όλα τα σφάζει όλα τα μαχαιρώνει. Παίζεις σε Μουντιάλ αρχηγέ. Τι να σου πουν εσένα. 

Σε ολα μεσα.Ακομα και μετα την παπλαμουδα του Μιχαλη.Δροσοπηγαρα all weather...με προσηνεμες διαταξεις,κεντροβορειες,καμηλες,μακακες,δυτικους κογκες....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τέτοια γράφεις και ο αθηναίος λεει οτι εγινε σταθερός ο τζιφος χαχαχα....Εμενα εδώ πως με βλεπεις θα φάω τίποτα; ;

Βγαλε τα φασολια Gary

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Το βραδυ θα γινουν πραγματικοτητα στους χαρτες.

Έτσι μπραβο ρε αρχηγέ! Βγες μπροστά να γίνει Χαμουλις. Σήκωσε τα λάβαρα και θα σου κάνουμε αντιπερισπασμό. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, kilkis1989 είπε:

Εγώ ξέρω ότι στην Φύσκα θα θάβομαι όπως τις προάλλες και στο Κιλκίς θα παίζεται με τις πέτσες🤣🤣

μακάρι να θάβονται τα Κρούσσια , μέρα παρά μέρα κατά κει είμαστε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το gfs το εχουν αναβαθμισει πολυ καλα κολλαει σχεδον στα ιδια αν και στα μακρινα και τωρα που βλεπω

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το βράδυ θα βλέπουμε άλλους χάρτες! 😁 Και να σου, που απο το πουθενα, βρίσκουμε άλλο διάστημα ενδιαφέροντος και μάλιστα κοντινό. Κατά κύματα λοιπόν! Ας απολαύσουμε το εκκρεμές για λίγες μέρες ακόμη (βόρεια, νότια, ανατολικά δυτικά)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

@GEORGE SNOWMAN δωράκι απο μένα και τα φασόλια μου 😂😂😂..Και απο τον τασο χαχαχ

 

gens-8-1-126.png

ΩΝΣΓ.....ΧΑΧΑΧΑΧΑ....ΘΑΨΙΜΟΟΟΟΟ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ είμαι ουδέτερος...και χαλαρός.ςιτε Ήπειρος είναι είτε Θράκη χαρούμενος θα είμαι.εξακολουθω να θεωρω πάντως την διάταξη του παιου πέσιμο από ταράτσα πάνω σε πάπλωμα με 500ευρα...χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ολα στρωνουν για το επομενο θαψιμο...χοχοχο

Αρχές Φλεβαρη εννοείς George?? Η μήπως για χιόνια ημιορεινων Αττικής; 

Καλησπέρα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Αρχές Φλεβαρη εννοείς George?? Η μήπως για χιόνια ημιορεινων Αττικής; 

Καλησπέρα!!!

Για ημιορεινα Αττικης μιλαω...με συγκλισαρα και 40μμ χιονουετου σε 6 με 10 ωρες,αρχιζοντας με μολις -1 στα 850....26-27του μηνός

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Εγώ είμαι ουδέτερος...και χαλαρός.ςιτε Ήπειρος είναι είτε Θράκη χαρούμενος θα είμαι.εξακολουθω να θεωρω πάντως την διάταξη του παιου πέσιμο από ταράτσα πάνω σε πάπλωμα με 500ευρα...χαχα

Μεταξύ Ηπείρου και Θράκης όμως.... τι είναι ??? Χαχαχα.... Ας επικρατήσει το δίκαιο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

το χαλασε στους βορειους το γφσ εχει γινει και σταθερο το μοντελο γενικα μαλλον παει για ηττα το ευρωπαικο

Γιατί πότε ήταν καλό για τους βόρειους και το χαλασε τώρα? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και επειδή όλοι λετε τι θέλετε...ορίστε το θελω εγω χαχα..εφικτό αλλα δυσκολο πρπεει να προλάβει να οργανωθεί το χαμηλο...50 ποντο με οριακά θετικές σαν το Βίκτωρα...παπλαμουδα εννοειται

 

gens-23-1-132.png

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, freeze είπε:

Μεταξύ Ηπείρου και Θράκης όμως.... τι είναι ??? Χαχαχα.... Ας επικρατήσει το δίκαιο 

Μεταξύ Ηπείρου και Θράκης γεωγραφικά η κεντρική Μακεδονία, καιρικά όμως το ενδιάμεσο είναι... Αλβανία😀🤣

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...