Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Αυτά γα ανσαμπλ του τζεμ λες και τα χει φτιάξει κανένας κεντροβορειος εχεξ κατι σεναριαρα για δω απιστευτες για 27...βέβαια δε θα βγουν αλλα ειναι τελεια

κοιτα κραταω ακομη μια ελαχιστη επιφυλαξη και να μη σου πω οτι τωρα ειμαι πιο αισιοδοξος απ οτι το πρωι λογω του οτι ολα τα μοντελα και οχι μονο ο παιος ανοιγουν παρα πολυ τις ισοβαρεις απο αιγαιο μεχρι ιταλια ..παμε τωρα να δουμε παιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

κοιτα κραταω ακομη μια ελαχιστη επιφυλαξη και να μη σου πω οτι τωρα ειμαι πιο αισιοδοξος απ οτι το πρωι λογω του οτι ολα τα μοντελα και οχι μονο ο παιος ανοιγουν παρα πολυ τις ισοβαρεις απο αιγαιο μεχρι ιταλια ..παμε τωρα να δουμε παιο

Η παρατηρηση σου ειναι πολυ σωστη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Κοιτάξτε που τις πήγα την ισοβαρή του 1010 ο ευρωπαίος σε λίγο θα την φτάσει ισπανια

δειχνει οτι θα σκαψει απο πολυ δυτικα..τι να πω..αγωνια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

δειχνει οτι θα σκαψει απο πολυ δυτικα..τι να πω..αγωνια

Είναι δυνατόν ρε βαγγελη να παει τοσο αντίθετα απο τα αλλα ..απίστευτο μου φαινεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 λεπτά πριν, Μεσσήνιος είπε:

Μια χαρά βάλατε την τελευταία φορά δε νομίζω να έχετε παράπονο! 

Αν το Χ κινηθεί Β-ΒΑ και εξασφαλίσει ΒΔ ρεύμα στην επιφάνεια θεωρώ τα περισσότερα φαινόμενα δυτική  - κεντροδυτική Πελοπόννησο.

Όμως είναι πολύ νωρίς ακόμα, τίποτα δεν είναι σίγουρο για τόσο μακριά.

Ο υετός βλέπω να είναι ζήτημα γενικά για Πελοπόννησο σε αυτή την κακοκαιρία...με το που μπει το ψυχρό μέτωπο , σαν να κόβεται ο υετός...για να δούμε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ΟΥΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ!!!! 1000αρι χαμηλο και δεν δειχνει να παει σφαιρα render-gorax-green-006-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-evp0BT.png

στις ποσες ωρες ειναι αυτο βαγγελη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και καπου εδω τελειωνει το λογικο χιονι απο θεσσαλονικη και δυτικοτερα αλλα αν.μακεδονια και θρακη ειναι μεσα για τα καλα!!! render-gorax-green-001-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-k6kmRM.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λογικα θα βγαζει κανα 3ωρο χιονιου θεσσαλονικη τουλαχιστον...και δειχνει να εχει και μια υποτροπουλα προς το μεσημερη οταν βγαινει το χαμηλο μαυρη θαλασσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Από Θεσσαλονίκη και δυτικα δεν υπάρχει πουθενά χιονι μονο σε καμία φλωρινα ..οι υπόλοιποι βροχα

Στις 120 καθαρό χιόνι σε όλη την ανατολική Μακεδονία και Θράκη και πολύ μάλιστα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εαν έβγαινε χιόνι σε ορεινα -ημιορεινα.. Δεν αρκεί  η θερμοκρασία  στις 120 για πεδινά. Να χαμε να λέγαμε δηλαδή..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...