Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2021.....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και πριν λίγσ λεπτά, τα πρώτα σταγονιδια βροχής εδω στα Μελίσσια.....γκαζωσε λιγο ο νοτιας κσι μαυρισε ομορφα ο ουρανος!!!

IMG_20210131_174919.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα τελευταία μέρα του μήνα σήμερα ...του πρώτου του 2021 ... Που αν δεν ήταν το καλουτσικο χιόνι που μας έριξε στην περιοχη θα μας άφηνε μόνο πικρή γεύση ... Παρ όλα αυτά κλείνει με τις παρακάτω τιμές από τον σταθμό μου 

IMG_20210131_180336.thumb.jpg.0104dfee42afe56c349ceb425474de36.jpg

Και συνθήκες και εικόνα πριν από λίγο 

current.thumb.jpg.476ad82e9a11a3d31e428a53babbdd46.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Εμμετικες συνθήκες και σήμερα στον χειρότερο "χειμώνα" όλων των εποχών....

16.7 μέγιστη με λιακάδα υγρασία και στον ήλιο κάθεσαι για πλάκα με κοντομανικο....Συνθήκες που μου φέρνουν αηδία ιδίως το Γενάρη.....

Μας έχεις κουράσει με τη συνεχόμενη μιρλα σου. Εντάξει είναι μάπα ο χειμώνας δε χρειάζεται να το επισημαίνεις σε κάθε ποστ σου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Giorgos-Larissa είπε:

Μας έχεις κουράσει με τη συνεχόμενη μιρλα σου. Εντάξει είναι μάπα ο χειμώνας δε χρειάζεται να το επισημαίνεις σε κάθε ποστ σου

Μας???

Δεν άκουσα κανέναν άλλον να διαμαρτύρεται.....Μιλα για τον εαυτό σου σε πρώτο ενικο....😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα  στο forum  οι σταθμοί στον  Μέρωνα κ  Φουρφουρά Αμαρίου κλείνουν  με 90 mm και 70 mm αντίστοιχα και θερμοκρασίες που άγγιξαν σήμερα τους 17  βαθμούς  πραγματικά τραγικός καιρικά Γενάρης κ μια φώτο του Ψηλορείτη που μάλλον  θυμίζει Μάιο 

20210131_144743.jpg

Επεξεργάστηκε από Nikos rethimno
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατακλυσμός!!!!

Ότι πιο βίαιο σε ένταση και διάρκεια έχει κάνει τον φετινό χειμώνα.

Εδώ και μισή ώρα ρίχνει απίστευτη βροχή.

Επεξεργάστηκε από giorgoscorfu
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτήν την ώρα 

Ποταμος Κερκυρας 0μ 15.4 και 43mm

Ζωγράφου 200μ 14.7

Πάος Καλαβρυτων 640μ 12.9

Καλάβρυτα 730μ 12.6

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρα πολυ έντονα φαινόμενα τις τελευταίες δυο ωρες στο χωριο με τρομερές ριπες αερα πολυ δυνατή βροχή κατα διαστηματα και κεραυνούς το τελευταίο τέταρτο,η θερμοκρασία στους 9β. ααα και στα 1800 της Βασιλιτσας βρέχει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαμός στην Κέρκυρα νωρίτερα από μουσωνικες συνθήκες που άφησαν κάτι λιγότερο από 50mm στο βροχόμετρο μου....

311mm ο μήνας.....μουχλιασανε στο νησί  στον πιο ήπιο χειμωνα εδώ και δεκαετίες  μου λέει ο πεθερός μου....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μας έκαψε στην κοιλάδα του Ανθεμούντα ο ΝΑ ... μέγιστες σημειώνονται για άλλη μια μέρα βράδυ .... Ελεος ρε bros

Εν τω μεταξύ το κέντρο και λίγο πιο βόρεια έχουν Δ ΝΔ και δεν έχουν καταλάβει ζεστούλα ... Εδώ μας ζεματάει... Από κάτι τέτοια καταλαβαίνω γιατί την περιοχή την ονόμασαν Θέρμη

1089299376_thermiWU.jpg.29f914d31636c4d666891d87771cdc6f.jpg

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Παρα πολυ έντονα φαινόμενα τις τελευταίες δυο ωρες στο χωριο με τρομερές ριπες αερα πολυ δυνατή βροχή κατα διαστηματα και κεραυνούς το τελευταίο τέταρτο,η θερμοκρασία στους 9β. ααα και στα 1800 της Βασιλιτσας βρέχει....

Καλό φθινόπωρο φιλε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Καλό φθινόπωρο φιλε

Πραγματικά απελπισία αδελφέ, χωρίς να είμαι υπερβολικος μου θυμιζει τους παλιακους Ηπειρωτικους Σεπτεμβρίου.....

Εξω τα έχει σηκώσει όλα θα δημιουργήσει πολλά προβλήματα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή ευκαιρία φέτος για τα Θεοδώριανα να διεκδικήσουν τα 3000mm ετησίως όπως και για άλλες περιοχές της βδκης Ελλάδας. Αρκεί να μην στραβώσει στην πορεία.

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Ζερίκιος είπε:

Καλή ευκαιρία φέτος για τα Θεοδώριανα να διεκδικήσουν τα 3000mm ετησίως όπως και για άλλες περιοχές της βδκης Ελλάδας. Αρκεί να μην στραβώσει στην πορεία.

Καλος ο υετος αδερφε μου..Καλα τα λες..Αρκει να χιονιζε και λιγο πιο χαμηλα...Εχουν πεσει τρελα χιλιοστα στην Ηπειρο με την ελευση του νεου ετους αλλα τα χιονια ειναι πανω απο τα 2000 μετρα..Απλα τραγικο...Ακομα και για Ηπειρο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...