Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Α' Μέρους χιονοκαιρίας ''Λέανδρος'' 13-15/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους. 6.1 βαθμοί στην Κατερίνη αυτή την ώρα με 65% υγρασία και αραιές νεφώσεις που τείνουν να πυκνωσουν...διακυμανση σήμερα από 2 έως 8.6 βαθμους με μπόλικη ηλιοφάνεια έως το μεσημέρι όπου και άρχισαν να εμφανίζονται τα πρωτα συννεφα...αντε να δουμε τι μας επιφυλλασει το βραδινό περασμα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονοκουρτινες πλεον στα βουνα μας και μεχρι πολυ χαμηλα εως τον καμπο της Δεροπολης,τα φαινομενα ερχονται απο τα ΒΔ. 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, gthomasandros είπε:

καταιγιδες στην Κερκυρα τωρα ΒΔ Ιονιο......

άρα μπαίνει το σύστημα σιγα σιγά αντε καλή αρχή σε όλους...στους 5 η Τ αυτην τη στιγμη στα Πεύκα λογικά τα προάστια θα αρχίσουμε κατευθείαν με χιόνι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, giannis_salonica είπε:

πρέπει? δεν έχεις θερμόμετρο? 

Δεν ήρθε ακομα παρήγγειλα ένα.....οποτε κοιτάω μερικούς κοντινούς σταθμούς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα καλά σας έρχονται παιδια ....η Κέρκυρα έδωσε την έναρξη....

Καλή διασκέδαση σε ολους και βάλτε καμία φωτό σε μας που είμαστε σε αναμμένα κάρβουνα!!!!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ ξηρή ατμόσφαιρα εδώ με σημείο δρόσου που έφτασε και τους -5

10.4 βαθμοί τώρα και 45% υγρασία σύμφωνα με το σταθμό μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Δεν ήρθε ακομα παρήγγειλα ένα.....οποτε κοιτάω μερικούς κοντινούς σταθμούς 

5.7 είχε το επταπύργιο στα 180μ γι αυτό μου κάνει εντύπωση...εύχομαι να το δεις σήμερα και ετοιμάσου για τα καλύτερα το Σάββατο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Χελμός σήμερα στη νότια πλευρά του όπως φαίνεται από την Κλειτορία (Μαζέικα) για τους ντόπιους στα 535μ

Καμία σχέση με την βοριά πλευρά όπου είναι πιο ομαλή...εδώ η νότια είναι πολύ απότομη και δύσβατη αλλά  με άγρια ομορφια

FB_IMG_1610640000514.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μηδενίζουμε Καρυά σιγά σιγά.... Έχουμε πέσει κάτω από τον ένα βαθμό, κ το χιόνι δεν έχει λιώσει....αν έρχονται αυτά τα θεριά που βλέπουμε πάμε για θαψιμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, giannis_salonica είπε:

καμιά αναφορά απο Κιλκίς παιδιά έχουμε?

Η Φλώρινα ακόμη είναι στο +1,7 οπότε δεν μπήκε το κρυο

Στον σταθμό μου είμαστε στους 5,6 με -1,1  dp και απνοια

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2.7 βαθμοι στο κεντρο και 2,1 στα ψηλοτερα σημεια τηs ποληs. Πεφτουμε συνεχεια, ενω Σελι και Πηγαδια ειναι ακομη στο -2 που σημαινει οτι η ψυχρη εισβολη δεν εχει φτασει ακομη.

Επεξεργάστηκε από MenNaousa11
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σιγά σιγά έτσι όπως πάει θα πέσουμε κάτω από τους 5 βαθμούς....και ακόμη όπως λέτε δεν ήρθε η ψυχρή εισβολή.....για να δούμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ζηλεύω με την καλή έννοια αυτούς που περιμένουν να χιονίσει....Αυτή η προσμονή και το άγχος της λάμπας είναι η μεγαλύτερη χαρά της ζωής μου μετά την οικογένεια μου....καλό λαμπing σε ολους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanasismtrk είπε:

Σιγά σιγά έτσι όπως πάει θα πέσουμε κάτω από τους 5 βαθμούς....και ακόμη όπως λέτε δεν ήρθε η ψυχρή εισβολή.....για να δούμε...

Θανάση αν θες πάντως να βλέπεις Τ σε περιοχή που είναι πολύ κοντά σου μπορεις απ τον σταθμό του ανατολικού 

http://northmeteo.gr/weather_stations/anatoliko/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...