Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, isnow είπε:

Τι στυλ κατάβασης δείχνει η άνοδος του ΝΑΟ?

καταβαση που θα παιζει ρολο ο αζορικος κατα κυριο λογο και με καποια βοηθεια και απο βορρα αρα πιο ανατολικα και εκτος ισπανιες γαλλιες κτλ..ιταλια και ανατολικοτερα δηλαδη..βεβαια και αυτοι ειναι τοσο ευμεταβλητοι οσο και τα μοντελα.χτες ετρεχαν κοντα στο -1 κορδονι οποτε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ιδια λογικη και ο τζιφος με γιουκμο στις 144  οποτε θα εχει μια αξια να δουμε τι θα βγαλει γιατι μεσες ακρες καπως παρομοι θα ηταν και το γιουκμο gfs-0-144.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ιδια λογικη και ο τζιφος με γιουκμο στις 144  οποτε θα εχει μια αξια να δουμε τι θα βγαλει γιατι μεσες ακρες καπως παρομοι θα ηταν και το γιουκμο gfs-0-144.png

Αν παει 7 του μηνα θα εισαι πτωμα και τοτε θα σε εχουμε αναγκη χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 minutes ago, sakis13 said:

Νταηλικι...Θα ρθουμε Ελλαδα...Εμεις θ αλλαξουμε τα κλιματικα της χωρας...!!!

5c6bc66c2400003e034b5d09.jpeg.jpg

Καινούρια μέλη του φόρουμ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ε ναι χαχα

μαλλον τις επομενες μερες θα πρεπει να κινηθουμε αποκλειστικα με τα ανσμπλ των μοντελων γιατι τα κυρια τα κοβω να περναν σε φαση αβιδιακων αλλαγων απο ραν σε ραν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μιλησαμε με τον Αγγελο.Ειναι καλα,απλα ειχε μια δυσαρεστη απωλεια,εχασε τον πεθερο του με τον οποιο ηταν πολυ δεμενοι..Θα το ξεπερασει και θα επανελθει δριμυτερος.Στελνει τα χαιρετισματα του σε ολο το φορουμ.

Να σε καλα αγγελε να μας ανεβαζεις ωραιες φωτογραφιες και ωραια τοπια!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, yiannis_volos είπε:

Γενικά πέρα από στατιστικά εγώ κοιτάω και την αίσθηση που μου δίνει ο Χειμώνας. Σίγουρα κάθε χρόνο θα κάνει ζέστες, δίπλα στην Αφρική είμαστε αλλά κάθε χρονιά όταν δεν είχε θερμή εισβολή, έβγαινες έξω και λίγο ένοιωθες μία ψύχρα. Φέτος αν εξαιρέσουμε 5 μέρες στον Λέανδρο και 3 μέρες στην προηγούμενη κακοκαιρία, ο καιρός είναι πολύ μαλακός ακόμη και το πρωί και ακόμη και τις μέρες που δεν είχε θερμή εισβολή. Δηλαδή τα 15-16 πάνε σύννεφο. Δεν χρειάζεται να πάει 20+ για να πούμε ότι έχει ζέστη..

Είπα και εγώ συνονόματε... Μόνο εγώ ζεστενομαι φέτος? Ακριβώς το ίδιο αισθάνομαι και εγώ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 29/1/2021 at 1:39 ΜΜ, Tolisk20 είπε:

Ειναι ο μονος μηνας που οι θερμοκρασιες εδαφους μπορουν να εχουν τοσο μεγαλο ανοιγμα. 30++ βαθμους..αρα εκ των πραγματων εχει φοβρερες αντιθεσεις..το θερμοκρασιακο μπαμ προς τα κατω μετα την ανοιξη του επομενου 10ημερου ειναι σχεδον σιγουρο για μενα. ..το θεμα ειναι να συνδυαστει με την σωστη διαταξη και το καταλληλο περασμα του-των χαμηλων!!

Το ξαναβαζω οχι για να ευλογησω τα γενια μου..καθαρα εμπειρικα αλλωστε χαρτες δεν ξερω να διαβαζω οσο πολλα παιδια εδω μεσα..επισης για καποια παιδια απο β.ελλαδα που φοβουνται το σαρωμα προς τα κατω και τα πολλα μειον απλα εμπειρικα και παλι τα πολλα μειον αυξανουν τις πιθανοτητες για νυφιτσες απ το πουθενα σε κεντρικη στερεα θεσσαλια και βορειοτερα..δινουν χρονικο περιθωριο και μαξιλαρακι στις αρνητικες εδαφους οποτε μπορει σε δευτερο χρονο να ευνοηθουν ανετα!!

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εξαφανιστηκαν οπως ηταν φυσικο τα σεναρια μετακόμισης του βορειου πόλου στο Σύνταγμα.

Εμεις θα ρθουμε στο Συνταγμα και μαλιστα οικεγενειακως και συ χτυπα τον ποπο σου χαμω...Και θα σου ρθουμε και απο τον νοτιο πολο αμαλαχει..

pigkouinoi.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μαλιστα..ο μεσος ορος αντικατοπτριζει εναν ΝΑΟ με θετικο προσημο αλλα ετσι οπως προκυπτει δεν επηρεαζει τον σχηματισμο σκανδιναβικου και ανοδο του αζορικου ,ολα αυτα στην πρωτη καρτελα ακομη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φετος το gfs τα χει παει αντικειμενικα πολυ καλα στα πολυ μακρινα..οσο τραγελαφος και αν ειναι σ ολα τα αλλα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Tolisk20 είπε:

Φετος το gfs τα χει παει αντικειμενικα πολυ καλα στα πολυ μακρινα..οσο τραγελαφος και αν ειναι σ ολα τα αλλα..

και στο 24αωρο καλο ειναι εκτος απο την τελευταια κακοκαιρια που πηγαν ολα σουμπιτο κουβα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εξαφανιστηκαν οπως ηταν φυσικο τα σεναρια μετακόμισης του βορειου πόλου στο Σύνταγμα.

Θα ξαναεμφανιστουν στις 190 :)-

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...