Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Σε διαταζω να μου πεις τ ονομα σου Δαιμονα..Exorcist.jpg.342c28789ca370c859b4d77a8fbb6042.jpg

Τζιφοοοοοοςςςςςςς

Καλημέρα...αρέ συνονόματε με τρόμαξες στο ξαφνικό μου πεταχτηκε ο εξορκιστής....την έχω δει την ταινία αυτή......😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanossnow είπε:

Καλημέρα...αρέ συνονόματε με τρόμαξες στο ξαφνικό μου πεταχτηκε ο εξορκιστής....την έχω δει την ταινία αυτή......😂

Σορυ ρε φιλαρακι..Η προθεση μου ηταν το γελιο..Αλλα οντως αυτη η ταινια..Τρομαζει ακομα 40 χρονια και βαλε...μετα..Και επι τη ευκαιρια..Θεοδοσης λεγομαι εγω..Οχι οτι εχει σημασια.....Ας χιονισει επιτελους και λεγεμαι και Αννουλα..😝

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Σορυ ρε φιλαρακι..Η προθεση μου ηταν το γελιο..Αλλα οντως αυτη η ταινια..Τρομαζει ακομα 40 χρονια και βαλε...μετα..Και επι τη ευκαιρια..Θεοδοσης λεγομαι εγω..Οχι οτι εχει σημασια.....Ας χιονισει επιτελους και λεγεμαι και Αννουλα..😝

Αχαχαχχαχα ...μα τι τρόμος όταν την είχα πρώτο δει 😂....μάτι δεν έκλεινα το βράδυ🤣...... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τελευταίες πληροφορίες μιλάνε για Έλληνες χιονόφιλους οι οποίοι  απέκτησαν πρόσβαση  και  χάκαραν τα δεδομένα  του 18Ζ και 0Ζ  GFS,...... Καλημέρα σας!!

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Ο τελευταίες πληροφορίες μιλάνε για Έλληνες χιονόφιλους οι οποίοι  απέκτησαν πρόσβαση  και  χάκαραν τα δεδομένα  του 18Ζ και 0Ζ  GFS,...... Καλημέρα σας!!

 

 

 

 

Λαθος πληροφοριες Μπαμπη μου..Οι μακακες μου εκαναν ντου...Συντομα θα επανελθουν...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζίφος μας τρολάρει κυριολεκτικά.. σου λέει αυτοί είναι στερημένοι όσο δεν πάει ας τους ψοφήσω στους εικονικούς τώρα.... χαχα στις 300 φεύγα ώρες που είναι καμία απολύτως βάση....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Λαθος πληροφοριες Μπαμπη μου..Οι μακακες μου εκαναν ντου...Συντομα θα επανελθουν...🤣

Α μιλα μου ετσι....κια ψαχνόμαστε απο χτες...καλημέρα Σακαρε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με την παλιό κουνέλα που έχουμε μπλέξει φέτος για μια ακόμη χρονιά δύσκολα τα πράγματα.. Αν δεν σηκωθεί κάπως ο τζανετακος σε σωστό σημείο όμως όχι στο αμερικα προκοπή δε γίνεται..

Κ ο Σκανδιναβικός δεν υπάρχει πλέον κακό αυτό.. Οπότε καληνύχτα είμαστε.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, brit1981 είπε:

Δεν νομίζω να ξαναδούμε ποτέ τόσο ακραίο σενάριο στα ensembles, ποτέ ξανά!!!

 

gens-9-1-360.png

gens-9-1-372.png

gens-9-0-360.png

gens-9-0-372.png

gens-9-0-384.png

gens-9-2-372.png

Όλο το Αιγαίο παγοδρόμιο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, k _ SABBAK είπε:

Με την παλιό κουνέλα που έχουμε μπλέξει φέτος για μια ακόμη χρονιά δύσκολα τα πράγματα.. Αν δεν σηκωθεί κάπως ο τζανετακος σε σωστό σημείο όμως όχι στο αμερικα προκοπή δε γίνεται..

η περιοχη της ισλανδιας καπου τριγυρω καλο ειναι να εχει χαμηλο κατα προτιμηση στα ν.δυτικα της...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα! Βλέπω σεναριακα εμφανιζονται τελευταια και για κάτω από -10 στα 850 hPa στα ensemble... .. πολύ μ' αρέσει αυτό, αν και μακρια.. κι ας μην βγει.......

...μα φυσικα και ΠΡΕΠΕΙ να βγει μια φορά! Τέτοια σεναρια μακαρι να δωσουν το σημα μια φορα, να υπάρξει ταση και να τον φέρουμε! οπως παλιά!

......"όνειρα...".....

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντάξει, όσο και να γουστάραμε, τέτοιο σενάριο είναι πραγματικά επικίνδυνο.

Μιλάμε για -20 στα 850 στη Βόρεια Αττική και χιόνια μέχρι τις παραλίες στην Ερυθρά Θάλασσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρχηγε τι γινεται??

Ενταξει παιδια..Η αποστολη κρινεται επιτυχης!!!Ο τζιφος χακαριστηκε...Εδειξε εικονικο τερας...Απο αρχες του μηνα,χακαρουμε και ευρωπαιο και γινομαστε ηρωες στην Ελλαδα..

Monkeylaptop.jpeg.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, brit1981 said:

Εντάξει, όσο και να γουστάραμε, τέτοιο σενάριο είναι πραγματικά επικίνδυνο.

Μιλάμε για -20 στα 850 στη Βόρεια Αττική και χιόνια μέχρι τις παραλίες στην Ερυθρά Θάλασσα

Μόνο έτσι θα είχαμε εξιλέωση

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο παιος στα τελευταια 2 κυρια του δεν μας τα λεει καλα...αλλα μεσοι οροι ειπαμε ,εκει ειναι το νοημα και ενα γενικο συμπερασμα σε τετοιες ωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, alkis91_2.0 said:

Καλημέρα παιδιά. Είμαι από το παλιό φόρουμ για όσους με θυμούνται. Στο 00ρι βλέπουμε τον πρώτο εικονικό χιονιά Αττικής για το 2021 😎

Γείτονα Οντως ο πρωτος σωστός εικονικός προσηνεμος ετσι για το ματι.Ισως βγει μεχρι το 2030

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Σαν την καλαμιά στον κάμπο....

Diagramme GEFS

2 ειναι οι καλαμιες Σωτο ,εχει και τη μπλε γραμμουλα  🙂....ακομη πιο "εξαλλη " παει και μπερδευεται στα 500αρια 😂 

καλημερα  !!!

 

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...