Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Κατερίνα είπε:

Γίνεται βρε παλικάρι;..την άλλη φορά που έλεγα δεν θα χιονίσει Σέρρες και ο Σαβακ, πως λέγεται, έταζε 20ποντα, ποιος έπεσε μέσα; 

κωστα!!!...θα σου απαντησει ο ιδιος κατερινα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Πιο δυτικά και ο τζίφος σε αρχικες ώρες. Βέβαια και το Τζεμ έτσι φαινόταν στην αρχή. 

Πολύ σωστά..νομίζω σε πρώτη φάση χειρότερο θα βγει πάντως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Έρχονται κρυα απο τη δυτικη ευρωπη;;😂😂😂😂😂

Αυτο λεω, δεν ερχονται. Αρα τι να ασχοληθει; Το 30ποντο στα Γιαννενα θελει να το δει με αλο τροπο, δε του κανει ο σωστος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, bardaris είπε:

Eγώ προσπάθησα να βρώ ανταγωνιστικές διατάξεις πήγα 68 πήγα και 36 καμμία δεν μου κάνει. σήμερα ας πούμε κέντρο του Αυλώνα φαίνεται Ρουμανία....αλλά ειναι δεδομένο ότι θα αλλάξει....αν πάει δυτικά ...τότε τα πράγματα θα γίνουν ακόμα πιο όμορφα....(ΚΒ) αν βρεί το δρόμο προς το Αιγαίο τότε τα προσήνεμα....θάβονται....αλλά πάλι δεν μου βγαίνει ,είναι κάτι καινούργιο για τις δεκαετίες που ξέρω,όχι ασυνίθιστο όμως πριν το 40.Για να δούμε.

Γτ μπορει να ειναι κατι καινουργιο και πρωτογνωρο που δεν εχουμε δει..οπως και η αριαδνη ηταν κατι καινουργιο οχι ιστορικο σε απολυτα νουμερα αλλα σε αλλα πραγματα οπως οτι χιονισε σχεδον σ ολη τη χωρα και σε περιοχες που δεν βλεπουν χιονι συχνα..εδω π.χ μπορει να ναι μεγαλος χιονιας αθηνας-θεσσαλονικης ταυτοχρονα και ιστορικος θεσσαλιας..

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Πολύ σωστά..νομίζω σε πρώτη φάση χειρότερο θα βγει πάντως

ποιο τζεμ?αυτο ειχε κλεισει τη πορτα στην υφεση της γαλλιας και πεταξε τα κλειδια στον ατλαντικο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

κωστα!!!...θα σου απαντησει ο ιδιος κατερινα 

Περιμένω ανάλυση των διατάξεων από Κατερίνα.. Ο τζίφος τότε έδινε ότι ελεγα.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Πιο δυτικά και ο τζίφος σε αρχικες ώρες. Βέβαια και το Τζεμ έτσι φαινόταν στην αρχή. 

Νικολα ,η μπερδεύεσαι με το τζεμ πολυ πιο δυτικα ήταν απλα τα γεωδυναμικα εκαναν αποκοπη στην αγγλια γι αυτό μετα ηρθε ανατολικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Πιο δυτικά και ο τζίφος σε αρχικες ώρες. Βέβαια και το Τζεμ έτσι φαινόταν στην αρχή. 

Δεν μας νοιαζει σε αυτη τη φαση ας παει ακομα πιο δυτικα.Κοιτα τον αυλωνα που ειναι πιο στιβαρος,αυτο μας νοιαζει.Το ραν θα βγει καλυτερο απο το 12αρι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ποιο τζεμ?αυτο ειχε κλεισει τη πορτα στην υφεση της γαλλιας και πεταξε τα κλειδια στον ατλαντικο...

Το γαλλικό μοιάζει με τζεμ να προσθέσω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πιο βόρεια το κρύο μέχρι στιγμής,καλό σημάδι. στα αρνητικά ο εμποδιστής. χειρότερος και στη σκανδιναβία και ο αζορικός. τουλάχιστον μέχρι τις 100 ώρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Το γαλλικό μοιάζει με τζεμ να προσθέσω...

καμια σχεση..μην ψαχνεις τζεμ..πες οτι δεν υπαρχει σαν σεναριο γιατι δεν θα υπαρχει αυριο πουθενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Περιμένω ανάλυση των διατάξεων από Κατερίνα.. Ο τζίφος τότε έδινε ότι ελεγα.. 

Άσε τι έδινε ο τζιφος 10 μέρες πριν.. Αυτά και η γιαγιά μου τα διαβάζει. Το θέμα είναι να βλέπεις πίσω από τις γραμμές τον μοντέλων.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

καμια σχεση..μην ψαχνεις τζεμ..πες οτι δεν υπαρχει σαν σεναριο γιατι δεν θα υπαρχει αυριο πουθενα

Ναι καλά.. χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Θα δούμε ένα νέο σενάριο..δεν ξέρω αν είναι καλό ή κακο

Σιγουρα καλυτερο απο το 12αρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χειρότερος ο αντικυκλώνας θα βγει αρκετά θερμότερο,αλλά δεν μας πειράζει καθόλου. Έχουμε πολλούς βαθμούς περιθώριο σε ό,τι αφορά τις θερμοκρασίες. Το χαμηλό περίπου εκεί που ήταν και στο 12αρι,ο αυλώνας αρκετά βορειότερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Κατερίνα είπε:

Άσε τι έδινε ο τζιφος 10 μέρες πριν.. Αυτά και η γιαγιά μου τα διαβάζει. Το θέμα είναι να βλέπεις πίσω από τις γραμμές τον μοντέλων.  

Δικιο εχεις κατερινα μου,ταζουν πολλα δυστυχως και στο τελος μενουμε με την χαρα!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...