Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βάλτε να δείτε υετο Εύβοιας θα κλαψετε όλοι 

Επεξεργάστηκε από Seventower
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

2012 στη σοφια το εδειξαν ολα 2 μερες πριν ..ειχαμε συναντηση και πανυγυριζαμε με τον παιο που βγηκε...το 2012 το ξεραμε κατα βαθος οτι ειναι πελλα πιερια ημαθεια και το 2017 ηταν 2 μερες πριν...ποτε ομως 5 και 6 μερες πριν

ναι λέω το 2017 έδειχναν 4-5 μέρες πριν το μεγάλο που θα μας χιόνιζε(για 5-6 γενάρη). το οποίο εξαφανίστηκε 2 μέρες πριν το κάνει. στη σοφία είχαν συμφωνήσει,πανηγυρίζαμε για την υπατία που ήμουν εγώ,εσύ κι ο στέλιος στα todaylicius  με το τρέξιμο του παίου που είχε βγάλει τα κόκκινα πάνω μας

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Β.αττικη.Καληνυχτα για τριτη φορα..χαχαχχα

IMG_20210209_011303.jpg

Και μιλάμε εμείς για υετο στην Θεσσαλονίκη? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Και μιλάμε εμείς για υετο στην Θεσσαλονίκη? 

Σε αλλα.μοντελα εχετε περισσοτερο.Ο τζιφος δεν ειναι και οτι πιο αξιοπιστο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, isnow said:

image.thumb.png.70d4181d67e0715db38a9e97e30d1bc6.png

To amore είναι ευβοια..λέτε να κάνω κατα εκει? χαχαχα

Είναι κ του Αγ Βαλεντίνου,300αρι για Χαρδαλιά κ έφυγες για Στενή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Mιας και τέλος τα ραν για σήμερα επιτρέψτε μου κάτι για ανύψωση ηθικού..

5 Ιανουαρίου του 17' περίμενα μια πέτσα..

Στις 11 είχα αυτό.. Καληνύχτες

received_20170111_080800_750.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ανοιχτο πλεον το ενδεχομενο να φτασουμε στην αττικη με χιονοπτωσεις ως τεταρτη πρωι.Ο Α πιεζει νοτιοτερα και λεπταινει τον αυλωνα με νεα υποτροπη την τριτη!

Οριστικα καληνυχτα!

Εκπληκτικά εξελίσσονται τα στοιχεία.....το 18άρι βγαζει και τη διαταραχή Αιγαίου και το κοντρόλ επικο και μέχρι Τετάρτη, ή μήπως δεν είδαμε το τελικό ακόμη;; Ποιος ξέρει μέχρι την Τετάρτη.....και ΜΟ -7 και βάλε.....δηλωτικό πλέον ότι έχουμε μπροστά μας μια πανελλαδικού τύπου χιονοκαιρία, με κατάληξη προσήνεμα.....ισχυρού τύπου!!! Καλό ξημέρωμα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

ναι λέω το 2017 έδειχναν 4-5 μέρες πριν το μεγάλο που θα μας χιόνιζε(για 5-6 γενάρη). το οποίο εξαφανίστηκε 2 μέρες πριν το κάνει. στη σοφία είχαν συμφωνήσει,πανηγυρίζαμε για την υπατία που ήμουν εγώ,εσύ κι ο στέλιος στα todaylicius  με το τρέξιμο του παίου που είχε βγάλει τα κόκκινα πάνω μας

απλα το 17 δεν το εξαφανησε απλα περασε το χαμηλο πανω μας κ θαφτηκαν τα βαλκανια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι αποκλίσεις θερμοκρασίας ανά εβδομάδα....15-22/2.....22/2-1/3....1-8/3.....ECMWF.....στο ψυγείο η χώρα μας για 1 μήνα σχεδόν.....-6 έως -1οC κάτω από τον μέσο όρο, σε όλη την Ελλάδα!!!

Ανανέωση 8/2.....κάθε 4 ημέρες το ανανεώνουν στο Ευρωπαϊκό.....όλα πλέον τα προϊόντα τους ελεύθερα.....

ECMWF | Charts

Μπορεί να είναι εικόνα χάρτης και κείμενο

Mon 22 Feb 2021 - Mon 01 Mar 2021

Μπορεί να είναι εικόνα χάρτης και κείμενο

Mon 08 Mar 2021 - Mon 15 Mar 2021

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι βελτιωμένα όντως αλλά για μένα για να χιόνιστω θέλει πράγματα και θαύματα από τι έχω καταλάβει. Δεν είμαι εκτός ακόμα τουλάχιστον... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι από ότι φαίνεται με κρύο και βροχές ή χιόνια θα πάμε τουλάχιστον μέχρι τέλος Φλεβάρη...μην πω αρχές Μαρτίου!

Screenshot_20210209-051456.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φαινεται να κλειδωνει το "ιστορικο"  10ποντο (αναλογα τον υετο) κεντρικης κ βορειας Ελλαδας και το κρυο παντου. Κερδιζει εδαφος η υποτροπη για νοτια μετα. Αυτην κυνηγαμε εδω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα... Θα μπορούσε και καλύτερα το αηκον καθώς εκεί που κάνει αποκοπή το πολικο χαμηλό, επανενωνεται με το άλλο στα ΒΑ και ταυτόχρονα χαλάει και το σχημα του αντικυκλωνα, παρόλο που η θερμη ράχη παραμένει καλή.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ καλό παραμένει το γαλλικό με εξίσου καλή θερμη ράχη και υποψίες για καλύτερη δημιουργία Χ στην κεντρική μεσογειο.. 

Επεξεργάστηκε από giannis.mar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από το 00αρι του τζιφου προς το παρόν κρατάμε την '' τούμπα'' που κάνει προς τα άλλα ως προς το ριτζαρισμα.. Κι έχουμε και συνέχεια με το Χ... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...