Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Michael είπε:

Καλημερα, δεν ειναι λιγο νωρις για πανυγηρια? Μακαρι να ηταν στα αυριανα δωδεκαρια τουλαχιστον. Ελπιζω να μην τα μαζεψει..

Όλοι είμαστε επιφυλακτικοί, τίποτα δεν έχει κλειδώσει. Απλως βλέπουμε μια συμφωνία των μοντέλων σε κρίσιμες ωρες, κάτι που είναι σίγουρα θετικό αλλά θα πρέπει να δούνε και Ευρωπαίο και να κάνουμε υπομονή αλλες 2 μέρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν μια σούμα έως τώρα.. 

Υετός για Σέρρες (accumulated mm) 

Τζιφος 0 mm 

Ukmo 20-25  mm

GEM  20-25 mm

Icon 20 mm

Aprege καμία 20 mm

Αναμονή για παιο

Συμπέρασμα.... ΑΠΕΛΠΙΣΤΙΚΆ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Ο ΤΖΙΦΟΣ Ο ΤΡΑΓΙΚΟΣ... ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 minutes ago, alkis91_2.0 said:

Σιγουρα θα αλλαξει αλλα απο τις 150 ωρες δεν γινεται ετσι απλα να τα παρει ΟΛΑ πισω οπως στις 200+ 😅. Ασε που μπορει να φτιαξει κι αλλο!

Και απο τις 100 ωρες μπορει να τα παρει πισω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο μέσο όρο έχει και καλύτερα σενάρια. Πάμε να δούμε και τον βασιλιά παιο να δίνει το σύνθημα. Ουκμο Τζεμ τζίφος μαζί μας. Μέχρι Πέμπτη θέλουμε τέτοια τρεξίματα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Στο μέσο όρο έχει και καλύτερα σενάρια. Πάμε να δούμε και τον βασιλιά παιο να δίνει το σύνθημα. Ουκμο Τζεμ τζίφος μαζί μας. Μέχρι Πέμπτη θέλουμε τέτοια τρεξίματα 

Ο τζίφος είναι μόνος του εντελώς.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, k _ SABBAK είπε:

Ο τζίφος είναι μόνος του εντελώς.. 

Η φιλοσοφία είναι ίδια σε όλα τα μοντέλα λ. Κεντροβορεια με επική κατάληξη προσήνεμα. 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Η φιλοσοφία είναι ίδια σε όλα τα μοντέλα 

Δες το μνμ μου παραπάνω κ θα καταλάβεις.. Άλλη διάταξη εντελώς έχει..  Μόνο ο τζίφος έχει απέξω τα Βόρεια... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά ίδιο ακριβώς είναι ο τζίφος απλά σαν χειρότερο μοντέλο που είναι σε προγνωσιμοτητα κάνει πιο εξτριμ αλλαγές από ραν σε ραν. Όλη μέρα χτες η τάση ήταν αυτή σε όλα τα μοντέλα. 

Φυσικά και αυτούσιο ακόμα δεν βγαίνει. Προχωράμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Δες το μνμ μου παραπάνω κ θα καταλάβεις.. Άλλη διάταξη εντελώς έχει..  Μόνο ο τζίφος έχει απέξω τα Βόρεια... 

Μα εγώ δεν είπα ότι κοιτάω διάταξη να έχει έξω τα βόρεια. Εγώ θέλω απλά να κάνει ιστορικο εδώ. Να καταλήξει εδώ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, nikolas 2365 said:

Μα εγώ δεν είπα ότι κοιτάω διάταξη να έχει έξω τα βόρεια. Εγώ θέλω απλά να κάνει ιστορικο εδώ. Να καταλήξει εδώ 

Κάποιοι που χτες κλειδωναν 20ποντα πάντως σίγουρα δεν σκέφτονται έτσι, και τώρα είναι εξαφανισμενοι 😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε να δουμε και το ευρωπαικο...Εαν ειναι σαν τα υπολοιπα...Τοτε πρεπει να ψαξω αμεσα,για σπιτι,δικηγορο και νεα γυναικα...Τι να πρωτοαντεξει και αυτη το σκ??Τα χιονια??Το Παναθηναικος-Ολυμπιακος??Ειναι και 14 φλεβαρη...

Προφητικος πριν σχεδον 30 χρονια ο Μιχαλης Ρακιντζης που τραγουδουσε:14 φλεβαρη οταν γιορταζαν οι αλλοι,εγω σου λεγα αντιο μουδιασμενος απ το κρυο...Ηταν βλεπεις και η νυχτα 14 φλεβαρη...🤣

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

υπομονή σκομη ειναι νωρίς για όλους, τιποτα δεν εχει κλειδωσει για κανενα ή μαλλον οι χιονοθερμοκρασιες για τα βορεια έχουν κλειδωσει, ολα τα υπολοιπα θα αλλαξουν παλι αλλα ειμαστε σε καλο δρομο.

παμε για παιο τωρα και ανσαμπλ του μετα.

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, theodors3 είπε:

τραγικα ενς τζεμ χωρις κακοκαιρια πουθενα στην Ελλάδα!

δεν εχουν βγει ακομη όλα και δειχνει μεχρι 13/2 γι αυτο φαινονται ετσι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΕΛΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! 😀 μονο ο τζιφος δεν μας χιονιζει δεν ξερω το γιουκμο τι υετο δινει αλλα λογικα δινει..παμε παιο   

images (4).jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, DIMITRIS είπε:

δεν εχουν βγει ακομη όλα και δειχνει μεχρι 13/2 γι αυτο φαινονται ετσι

βγηκαν μεχρι 168 ωρες κ μ.ο ειναι τραγικος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ΕΛΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! 😀 μονο ο τζιφος δεν μας χιονιζει δεν ξερω το γιουκμο τι υετο δινει αλλα λογικα δινει..παμε παιο   

images (4).jpg

Δες messenger.. Τι σούμα των μοντέλων για έσω την έβαλα πιο πάνω.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα παιδια θα το ξαναπω οποιος κρεμεται απο τα ραν του τζιφου θα χρειαστει μεγαλο σβερκο μετα ...ας δουμε ευρωπαικο να κανουμε τη χιονοσουμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα από Βόρειες Σποράδες,αν αυτά τα βλέπουμε έστω στο περίπου την Πέμπτη τότε μιλάμε για κάτι μεταξύ 87 ,2002 και Αριάδνης.δεν μπορώ να αφάνταστω τι θα έδινε με ένα λιιιιγο πιο σωστό Αζορ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...