Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλύτερα που έγινε τώρα καρντάσια μου. Δεν σας κρύβω ότι απογοήτευση μεγάλη είχα και εχω με το που διάβαζα για τις ανανεώσεις  των μοντέλων και τις τεράστιες αλλαγές. Κινδυνεύουμε οντως με κρύο και ήλιο. Και ξυπνησα με καλή ψυχολογία και τούμπα όλα. Τεσπα καλή καρδιά σε όλους μας και αν είναι να χιονίσει Αθήνα όπως φαινεται στα προγνωστικά, τοτε να γράψει ιστορία!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο δευτερα που θα κοιμαμαι σε χαρτοκουτα...Αυτη τη σημαια θα εχω να με συντροφευει...

Ειπαμε::Οι χωρισμενοι δε γιορταζουνε ποτε!!!

αρχείο λήψης.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Εκφράζουμαι την άποψη μας χωρίς εμπαθεια κ χωρίς να αφήνουμε υπονοούμενα.. Τέλος... 

σε μενα αναφεροταν το παλικαρι?..χαλαρα φιλε μου 13 χρονια δεν εχω εξαφανιστει ποτε.το κρυφτο δεν ειναι το χομπι μου αν αναφεροταν σε μενα.και γενικα σε οποιον κι αν αναφεροταν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο αυλωνας-ψυχρομπαλα απο την Κεντρικη Ευρωπη που ξεκινουσε μοντελικα φαινεται να καταληγει στο Αιγαιο τελικα. Κακη εξελιξη γενικα για ολα τα υπολοιπα Βαλκανια, καλη για Νοτια Ελλαδα και Κρητη που εχει μεγαλη ευκαιρια για πραγματα που συμβαινουν μια φορα στα 20-30 χρονια. Για να δουμε. 

Επεξεργάστηκε από MenNaousa11
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, dionisis00 είπε:

Η Κυμη θα δωσει ρεστα παλι μου φαινεται. Συστημενο για Ευβοια παει.

Αυτο ειναι που δεν θελουμε..προτιμω τπτ στο συνταγμα και κεντροβορειο απο θηβα κ πανω παρα μιση ωρα χιονοπτωση συνταγμα 1 μετρο κυμη 2 σεττα και αχιονη ολη η χωρα..ο φοβος ειναι τουρκικος..δεν γινετε εναν ολοκληρο χειμωνα να μην φαει τπτ η τουρκια!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

χαζομαρες ξεχαζομαρες μονο με νυφιτσες θαβομαι εγω στα γιαννενα ;ρ 

Πριν το 2017 ποτε ξαναχιονισε με αυτο τον τροπο; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Δεν έχω λόγια. Δεν μπορώ να περιγράψω τίποτα. Εάν πάει έτσι μέχρι Παρασκευή η Χαλκίδα ( η πόλη μέσα) πάει για μισό μέτρο. Ξεπερνάμε το 2008. Τώρα τα προάστια ( έξω Παναγίτσα Μακεδονικά κτλ πάμε για 70 και βάλε )

Μαζεψου γιατι σε βλεπω ετσι ωσπου να λιωσουν τα χιονια στη Βασιλιτσα.Μαζευτειτε!!!

x42.jpg.pagespeed.ic.bs2Kbewjj2.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μαζεψου γιατι σε βλεπω ετσι ωσπου να λιωσουν τα χιονια στη Βασιλιτσα.Μαζευτειτε!!!

x42.jpg.pagespeed.ic.bs2Kbewjj2.jpg

Κλάμα. Κλαμαααααααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

σε μενα αναφεροταν το παλικαρι?..χαλαρα φιλε μου 13 χρονια δεν εχω εξαφανιστει ποτε.το κρυφτο δεν ειναι το χομπι μου αν αναφεροταν σε μενα.και γενικα σε οποιον κι αν αναφεροταν.

Βαγγελη πιστεύεις τελειώσαμε το χάσαμε??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να δουμε καλα πραγματα στσ προσηνεμα θελουμε εκ νεου δυτικιση κσι σαφως την κεντροβορεια χωρα μεσα..αν το παιχνιδι παει απο τωρα  προσηνεμα-τουρκια ειμαστε χαμενοι!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μαζεψου γιατι σε βλεπω ετσι ωσπου να λιωσουν τα χιονια στη Βασιλιτσα.Μαζευτειτε!!!

x42.jpg.pagespeed.ic.bs2Kbewjj2.jpg

πω πω στη καλιμπρα κυριολεκτικα μπηκε αυτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να υπενθυμισω οτι το 2008 ειδαμε την τελικη θεση του αυλωνα 2 με 3 μερες πριν. Οποτε ολα ειναι ρευστα και ολα μπορουν να αλλαξουν. Προς το χειροτερο η το καλυτερο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα πρωινα τελειωσαν ...(Ανανεωσε κ ο κινεζος πηγε πιο ανατολικα)Ας παμε στα επομενα τρεξιματα που θα δουμε αλλους χαρτες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχουμε πλάκα παιδιά. Χαιρόμαστε κ στεναχωριόμαστε απλά με σενάρια. ΤΙΠΟΤΑ δεν έχει κριθεί ακόμα. Το απόλυτο 50-50 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Παπλαμουδας είπε:

πω πω στη καλιμπρα κυριολεκτικα μπηκε αυτη

Εβλεπε συνεχεια προγνωστικα 20ποντα στο Συνταγμα στις 120 ωρες,13 χρονια τωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Πριν το 2017 ποτε ξαναχιονισε με αυτο τον τροπο; 

το 2012 , το 2010......εριξε καλα και το 2019 στην υπατια.....πριν το 2010 δεν ξερω δεν το εχω ψαξει αλλα φανταζομαι και αλλες χρονιες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας πω και γω την άποψη μου ..τελειως ρεαλιστικα ομως για εδω απο τα ανσαμπλ τζιφου ευρωπαιου και τζεμ και τα κύρια τους ...φαίνεται 12 ώρη ισως 18 ώρη χιονόπτωση με 5 με 8 χιλιοστά χιονι...άρα περίπου 10 πόντοι.θα ριχνει χιονι για ωρα το ζήτημα είναι ότι πεφτουν τα χιλιοστα ραν με ραν ...το πιο φυσιοόγικο που μπορώ να σκεφτώ ειναι 5 πόντοι χιονι Σάββατο απόγευμα με κυριακη πρωι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Γιάννης μασ είπε:

το 2012 , το 2010......εριξε καλα και το 2019 στην υπατια.....πριν το 2010 δεν ξερω δεν το εχω ψαξει αλλα φανταζομαι και αλλες χρονιες

Ωπα κατσε, νυφιτσα λεμε ενα χαμηλο απο τα δυτικα που δημιουργειται στο τελος μιας ψυχρης εισβολης. Το 2010 και το 2012 δεν εχουν καμια σχεση. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

ναι γεια σας, ειμαι η ιδιαιτερα του, ειναι κλινηρης σε ασχημη κατασταση!

συνηλθε λιγο κατα τις 8 αλλα μολις βγηκαν οι 168 ωρες καποιου παιου, ( νομιζω ετσι φωναζε στις παραισθησεις του), επεσε σε κωμα....

Διασωληνωθηκα για 1 ωρα κι οταν οι νοσοκομες μου εδειξαν δυο χαρτες αναστηθηκα....υπεγραψα κι εφυγα.....

Κατι σουλεγα χιονανθρωπε πριν καιρο....

Κατι δρομολογουσε η καλη στρατοσφαιρικη επισης κουζινα.....

Αλλα συμφωνω ξανα και τοχα γραψει εδω....αυριο κλειδωνουμε, Πεμπτη οι λεπτομερειες....2 μερες πριν κι οχι 4 οπως ειμαστε τωρα....

Υγιαίνεται κι έρχεται....και δεν θαναι χρονικα οσο φαινεται!!  

Παπλαμουδα, φερε μου εφημεριδα "Η στουπα" κι ενα καφε!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Vorios polos είπε:

Βαγγελη πιστεύεις τελειώσαμε το χάσαμε??

τιποτα δε χασατε φιλε μου αν μου επιτρεπεις.

εχουν χαθει (κυριως αυτο) αλλα και εχουν κερδηθει χιονομαχες στις 48 και 72 ωρες, οχι στις 120-144. υπαρχουν παραδειγματα.

ποσο μαλλον τα τελευταια χρονια που στην προσπαθεια τους να αναβαθμιστουν τα μοντελα ( βλ. 0.25 κτλ ) εχουν χασει λιγο το ''δασος'',  δεδομενου οτι και ο καιρος εχει γινει ...δυσπροσιτος προγνωστικα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Χαχα Γιωργο τους εχεις βαλει χαλιναρι ψυχραιμιας!εχουν δει πολλά κι εσενα τα ματια!

Ε τι να κανω ρε αδερφε.13 χρονια ειμαστε στη γωνια,στα σχοινια και τρωμε ανελεητο ξυλο.Το πανηγυρι γινεται στο nowcast αντε κι ενα 48ωρο πριν μοντελικα,οχι στις 120-144 ωρες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...