Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

αλλος?...😀

προφανώς....η μίρλα δεν είναι στο πετσι μας...έχουμε δρόμο όπως είπε και ο Γιώργος πριν

Επεξεργάστηκε από giannis_salonica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

αλλος?...😀

Αυτά δεν τα ρωτάνε. Πριν το στείλουμε κάτω, θα φάμε κι εμείς φιλετάρες. Θα τις ξεκοκοκκαλίσουμε μέχρι το μεδούλι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

λογικα γιαννενα θα κατσω...αλλα βλεπω και ο βολος να παιρνει κατι...και με αγχωνει το να ειμαι στην μια πολη και να χιονιζεται η αλλη αχαχαχ

Χαχα δικιο εχεις και όπως λεμε νηστεία και προσευχή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, giannis_salonica είπε:

προφάνως....η μίρλα δεν είναι στο πετσι μας...έχουμε δρόμο όπως είπε και ο Γιώργος πριν

Να μιλας για το δικο σου το πετσι 😂😂😂😂...στο δικο μου υπαρχει

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βαγγελη παρακολουθουμε καθε ραν κ το σχολιαζουμε.εδειξε κατι υο ευρωπαικο να δουμε αν το συνεχισει κ πως θα κινηθει ο αυλωνας κ τι δυναμικη εχει. εγω δεν αγχωνομαι ειτε χιονισει ειτε οχι.απο την στιγμη που δεν ειναι στο χερι μου απλα παρακολουθω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, theodors3 είπε:

καταλαβες το λαθος σου τον αφησες χαλαρα τον χιονια κ παει να ξεγλιστρησει! :Ρ παμε δυνατα για ολικη επαναφορα στο σεναριο Β

η αληθεια ειναι οτι επαναπαυτηκα γιατι ειχα ηδη το χαμηλο στα δυτικα απο γαλλια...τελικα δεν ειναι να χαλαρωνεις οποτε παλια μου τεχνη κοσκινο...μην στριμωξεις γατα σε γωνια ετσι?οι συνεπειες ειναι οδυνηρες ...χαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχουμε αρκετές ημέρες ακόμα στόχος μου να χιονιστουν καλά τα βόρεια και σε δεύτερη φάση και τα προσηνεμα... καλύτερα να μην πάμε σε χιόνια 3 μόνο νόμων...σε ένα πολύ μέτριο χειμώνα να πάρουμε όλοι κάτι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolasxm είπε:

Αυτά δεν τα ρωτάνε. Πριν το στείλουμε κάτω, θα φάμε κι εμείς φιλετάρες. Θα τις ξεκοκοκκαλίσουμε μέχρι το μεδούλι.

ετσι μπραβο..αντε γιατι οντος παραχαλαρωσα...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισης να πω οτι απο λαμια και πανω ακομα και τα χιονια να ειναι στα κατω ορια αν ερθουν θα μιλαμε για ιστορικη κακοκαιρια καθως 15 φλεβαρη με 4-5 μερες ολικο παγετο δεν το βρισκεις ευκολα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, geopithis είπε:

Βαγγέλη παίξε μπαλιτσα μόνος σου. Η μαυρογατα κάνει δουλειά αλλωστε τα τελευταία χρόνια. Προσωπικά είχα από την αρχή σκοπό να κρατηθώ συγκρατημένος μέχρι την Τετάρτη. Παραμενω συγκρατημένος αλλά λιγοτερο αισιόδοξος πλέον. Στόχος μου ήταν  μια καλή 18ωρη ας πούμε χιονόπτωση. Δε χάθηκε αυτό ακόμα αλλά η τάση είναι λίγο κατά μας παραμένοντας όμως πολύ οριακή για μικρές αλλαγές με μεγάλα αποτελεσματα. Για κάτι πολύ καλό θέλουμε πλέον ζογκλερικα πάλι κ δεν είναι εύκολο να γίνονται αυτά όπως έγιναν σε κάποιες φάσεις τελευταία χρόνια. Ας κυνηγήσουμε λοιπόν το λίγο δυτικά κ βόρεια σε φάση ολ ιν πλέον ξέροντας όμως ότι όταν παίζεις τα ρέστα σου μπορείς να μείνεις κ ταπί τελικά. Άιντε πάμε για το βελτιώσεις που θέλουμε!

κλεινουμε σαν στοχο ενα 20 ποντο και μια μερα χιονιου?..ειμαστε οκ μ αυτο?κι αν ερθει στην πορεια και κατι πιο μεγαλο καλως να ερθει.😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω προσωπικα το χαιρομαι οσο δεν παει και ας στραβωσει..Δε βλεπουμε συχνα τετοιους χαρτες για την Αττικη ποσο μαλλον για το κεντρο...Σιγουρα τα σεναρια ειναι πολλα και θα δουμε και αλλα εργα...Αλλα στη ζωη μας προχωραμε σκεπτομενοι τα καλυτερα και οχι τα χειροτερα..

Ειπαμε,το ταξιδι εχει σημασια και οχι ο προορισμος...Για μενα τουλαχιστον..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ το είπα ότι δεν μου άρεσαν τα πρωινά 

Περιμενα τελείως διαφορετικά τρεξίματα 

Τελευταία ελπίδα σημερα για μένα τα πιο καθοριστικα τρεξίματα 

Για αυτο άλλος ένας γατος 

Με βλέμμα μόνο ΙΣΤΟΡΙΚΟΟΟΟ

Επεξεργάστηκε από Vorios polos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Εγω προσωπικα το χαιρομαι οσο δεν παει και ας στραβωσει..Δε βλεπουμε συχνα τετοιους χαρτες για την Αττικη ποσο μαλλον για το κεντρο...Σιγουρα τα σεναρια ειναι πολλα και θα δουμε και αλλα εργα...Αλλα στη ζωη μας προχωραμε σκεπτομενοι τα καλυτερα και οχι τα χειροτερα..

Ειπαμε,το ταξιδι εχει σημασια και οχι ο προορισμος...Για μενα τουλαχιστον..

ποσο σωστος ρε σακη!!!το ταξιδι και η προετοιμασια ειναι ολη η ιστορια...χιλια λαικ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, sakis13 said:

Εγω προσωπικα το χαιρομαι οσο δεν παει και ας στραβωσει..Δε βλεπουμε συχνα τετοιους χαρτες για την Αττικη ποσο μαλλον για το κεντρο...Σιγουρα τα σεναρια ειναι πολλα και θα δουμε και αλλα εργα...Αλλα στη ζωη μας προχωραμε σκεπτομενοι τα καλυτερα και οχι τα χειροτερα..

Ειπαμε,το ταξιδι εχει σημασια και οχι ο προορισμος...Για μενα τουλαχιστον..

Εας φτασουμε καποια στιγμη στον προορισμο ....με οδικη βοηθεια συνεχεια γυρναμε πισω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Εγω προσωπικα το χαιρομαι οσο δεν παει και ας στραβωσει..Δε βλεπουμε συχνα τετοιους χαρτες για την Αττικη ποσο μαλλον για το κεντρο...Σιγουρα τα σεναρια ειναι πολλα και θα δουμε και αλλα εργα...Αλλα στη ζωη μας προχωραμε σκεπτομενοι τα καλυτερα και οχι τα χειροτερα..

Ειπαμε,το ταξιδι εχει σημασια και οχι ο προορισμος...Για μενα τουλαχιστον..

Χαχαχαχ...ναι νομιζω ειναι υπεροχο να βλεπεις 4-5 μερες πριν οτι θα σπασει η 13ετια και τελικα να βρεξει ας πουμε και να εχει ηλιο με μειων.Πραγματικα παμεμορφο ταξιδι.Ασε μας ρε Σακουλινο αγορι.μου..χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αυτο σε οσους δεν με ακουνε.Ο νοων νοειτω.100 ωρες προγνωστικα και ψαξτε να βρειτε τι εγινε τελικα.

gfs-0-102.png

Μια βλακεια και μιση παντου. Ετσι και αλλιωs για την δευτερη φαση εχουμε μηδενικεs ελπιδεs εδω, αs χιονισει Χανια τουλαχιστον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επίσης και ο μουαγενης του τζιφου στις 102 την ώρα που παίρνει θέση ο Αυλώνας δεν είναι άσχημος ... Με λίγο δυτική μετατόπιση άνετα τα αλλάζει όλα προς το καλύτερο για τα βόρεια παντα

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ξεκιναμε..αικον06 πρωτα..σ αυτο στοχος ειναι διατηρουμε τα κεκτημενα και κερδιζουμε σε χρονο και σε ποσοτητα εστω και λιγο...παμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ραντεβού το βράδυ για μένα, δεν κοίταξα τα πρωινά σημασία έχουν τα βραδινά σήμερα και αύριο.

Πάντως νομίζω ότι θα θυμίσει χιονιά απ τα παλιά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, snowmix99d said:

Ραντεβού το βράδυ για μένα, δεν κοίταξα τα πρωινά σημασία έχουν τα βραδινά σήμερα και αύριο.

Πάντως νομίζω ότι θα θυμίσει χιονιά απ τα παλιά.

Και Αριαδνη να θυμισει δεν με χαλαει.. Αρκει να θυμιζει κατι εκτος απο μουφολα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

επισης τα ματια μας και σ ενα αλλο σημειο υπουλο...ισλανδια μπαινει μια βλακεια και στην πορεια γινεται δυνατο χαμηλο και εμποδιζει τον σκανδιναβικο..το ξεχασα αυτο να το πω...ολα τα ματια και εκει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...