Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψυχρομπαλιτσα στριφογυριστη και ναζιαρικη βλεπω για μετα. Αυξανονται οι πιθανοτητες για τετοιο σεναριο τωρα που το εδειξε το Ευρωπαικο. 

ECM1-168.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ένα κλικ πιο ανατολικά θελουμε την αποκοπή να κατεβασει τις Τ στα 850,γενικα παραμονευει φάπα μεγατονων.. την Παρασκευή βγάζουμε συμπεράσματα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ο ευρωπαιος είναι πιο βορεια απο χθες το πρωι απλα μαλλον δε πρόλαβε να οργανωθεί το χαμηλο

Ε ναι κρινα σου δινει μονο 40mm ρε εισαι καλα?θες κανα υποτροπικο μα σου στειλω να στρωσεις χαρακτηρα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Ένα κλικ πιο ανατολικά θελουμε την αποκοπή να κατεβασει τις Τ στα 850,γενικα παραμονευει φάπα μεγατονων.. την Παρασκευή βγάζουμε συμπεράσματα 

Μιλάς προφανως για Κυριακή προς Δευτέρα σωστα; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Για να μην ακούς εμένα να γκρινιάζω κάτι πολυυυυυυυυυυ καλό βλέπω αλλά δε μιλάω για να μην το γκαντεμιασω.......και όπως έλεγε και μια ψυχή εδώ μέσα ....φεεεεεεττταααααααααααα

Και λέω που χάθηκε 😜... αυτός με την φεεεεεταααα είναι έτοιμος για το χιονοκομειο

Επεξεργάστηκε από Γιάννης Μυλωνάς
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Πήγε λίγο νότια ο Ευρωπαίος η είναι η ιδέα μου? 

Όχι απλα δεν πρόλαβε να οργανωθεί τόσο καλά όσο χθες λεπτομέρειες θα αλλάζουν απο σαν σε ραν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Eυρωπαικο κ ukmo αυτα που συνηθως μας δινουν την ταφοπλακα στο χερι ειναι μια χαρα για τα προσηνεμα.Τα υπολοιπα θελουν λιγο δουλεια θα στρωσουν μεχρι Παρασκευη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Όχι απλα δεν πρόλαβε να οργανωθεί τόσο καλά όσο χθες λεπτομέρειες θα αλλάζουν απο σαν σε ραν

Πες μου οτι κανεις πλακα σε εχει αυξηση υετο απο το 12αρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό που βγάζει ο ευρωπαίος στις 144-168 είναι ίσως το καλύτερο σενάριο που έχω δει ποτέ όσο κοιτάω χάρτες, σε τόσο κοντινές ώρες, για προσήνεμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και απο τα 12αρια θα παμε στην φαση χαμηλο ..με μια προχειρη ματια και χωρις καφε ακομη μας χιονιζουν ολα μα ολα απο νωρις το σαββατο πλην του παιου γιατι ολα εχουν το χαμηλο πιο βορεια ειτε πολυ οργανωμενο ειτε λιγοτερο οργανωμενο που το εχει μονο το αικον ετσι αλλα και αυτο δινει χιονοχαμο ,και δινουν χιοναρες ολα μα ολα που ξεφευγουν λεβελ οχι οτι ο παιος ειναι ασχημος μην τρελλαθουμε κι ολας.Λοιπον η ταση ειναι εφ οσον πλεον θα μιλαμε για την ευρεση της θεσης και την πορεια του χαμηλου εμφανως το πιο βορεια γιατι να γυρισουν 6 μοντελα σ ενα στις 96 δεν γινεται οποτε τωρα για διαρκεια παμε επισης προφανως απο αρκετα νωριτερα το σαββατο με αγνωστη ληξη την κυριακη στην χειροτερη το μεσημερη...οχι απλα τελεια αλλα σουπερ εξτρα τελεια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Προχωραμε..Ολα καλα...Εγω καλου κακου,εχω παντα στη φαρετρα μου,τα βασικα συνεργα...

20210210_083907.jpg

Τα ήπιες όλα ρε? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...