Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως οσο αφορα το 14-15 επειδη και τα ενς του ευρωπαικου ειναι πιο βορεια θα κατεβει λιγο ο τζιφος προφανεστα αυριο στο χαμηλο και θα ανεβει το ευρωπαικο η μεση λυση τους ειναι το γαλλικο και το ουκμο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, periklis είπε:

Το 2002 δεν νομιζω οτι θα το ξαναδουμε...

χιονιζε 3 μερες Τι να λεμε

Γαλατσι τουρκοβουνια μισο μετρο ρε φιλε..

 

Έρχεται επανάληψη 19 χρόνια μετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

συμφωνω με το γιωργο..δεν φανηκε το οτι δεν ξερω να διαβαζω χαρτες επειδη ξερω οτι οι ωρες ειναι ικανες για να στραβωσει κατι ολυ καλο...

δεν θα το συνεχισω αλλα φιλε προσεχε τι λες...σαν μαθηματικος-στατιστικος ολα βγαινουν με νουμερα και πιθανοτητες .. οσο ξερω οτι μπορει να στραβωσει και παιζοντας και το συναισθημα μεσα δεν  μπορω να ανοιγω σαμπανιες και να λεω ερχεται . Αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορω να ειμαι συγκρατημενα αισιοδοξος..αλλο το ενα αλλο το αλλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ilovesmow είπε:

Ο ΜΟ του τζιφου είναι πιο θερμός και πιο υετοφορος για τα κεντροβορεια

Άντε και καλές βροχές τότε 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, periklis said:

Το 2002 δεν νομιζω οτι θα το ξαναδουμε...

χιονιζε 3 μερες Τι να λεμε

Γαλατσι τουρκοβουνια μισο μετρο ρε φιλε..

 

και ομως με τετοιες Τ στα 500 για τοσες συνεχομενες μερες(δευτερα-τριτη-τεταρτη) (αν επαληθευτουν τα δεδομενα) θα πεφτουν εκατοστα που δεν τα δειχνει κανενας χαρτης (απο αιγαιο)... Και θα λεμε, απο που ερχονται;;; Οποτε τεινει προς 2002 η κατασταση.

 

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Τρομακτικά πράγματα δίνει μόνο Αττική-Βοιωτια και Εύβοια. Θεσσαλία και πάνω, εκτός από εδώ, δίνει αξιόλογα πράγματα αλλά όχι ιστορικά..

Εσεις θα το πάρετε το 50ποντο οταν όλοι κοιμούνται. Σε ανύποπτη φάση. Φέτος; Του χρόνου; Αλλα θα το πάρετε φιλε συντοπίτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ilovesmow είπε:

Ο ΜΟ του τζιφου είναι πιο θερμός και πιο υετοφορος για τα κεντροβορεια

Μπα πιστεύω το κύριο του ήταν το πιο βόρειο..μην μας βρέξει κιόλας εδώ χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Gary είπε:

Αδερφε μου μπορείς να βάλεις χάρτη υετού για σαββατοκύριακο?

 Παρε αυτο καλυτερα να γουσταρεις!!

 

http://www.toukairou.com/ms/kairos.php?&w=66&la=40.36848160972953&lo=22.80704779290977

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Αυτο, αλλεπαλληλες χιονοκαταιγιδες. Θα τελειωνει η 1η τριωρη και στο καπακι θα ερχεται 2η 😂

Τετοιο χαμηλο στη Ροδο... Που να δουμε μετα και διαταραχες απο το Αιγαιο, συν του Σαρωνικου κατι εξτραδακια με τετοια 500αρια.. 

Αυτό ακριβώς....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Παντως οσο αφορα το 14-15 επειδη και τα ενς του ευρωπαικου ειναι πιο βορεια θα κατεβει λιγο ο τζιφος προφανεστα αυριο στο χαμηλο και θα ανεβει το ευρωπαικο η μεση λυση τους ειναι το γαλλικο και το ουκμο 

Τα πολύ βόρεια σενάρια που έχει στα ενσ να φανταστώ δεν τα θέλουμε εδώ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Εσεις θα το πάρετε το 50ποντο οταν όλοι κοιμούνται. Σε ανύποπτη φάση. Φέτος; Του χρόνου; Αλλα θα το πάρετε φιλε συντοπίτη

Ναι ή σε 10 χρόνια. Για την τωρινή κακοκαιρία μιλάμε που έρχεται σε δύο μέρες και θα κατέβουν για 3η φορά αρκούδες και το καλύτερο που ελπίζουμε είναι σε πέτσα το βράδυ της Κυριακής..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Παντως οσο αφορα το 14-15 επειδη και τα ενς του ευρωπαικου ειναι πιο βορεια θα κατεβει λιγο ο τζιφος προφανεστα αυριο στο χαμηλο και θα ανεβει το ευρωπαικο η μεση λυση τους ειναι το γαλλικο και το ουκμο 

Χαχαχα εγω με το τζιφο εχω 35 οσα και με το ουκμο και 33 ο ευρωπαιος αρα μαλλον δε περίμενε τιποτα σημαντικές αλλαγές μαλλον Κώστα εεε...έσπασε και το φτυάρι στην Υπατία ξεφτιαριζα με οικοδομικό δυνατο...να πάω να πάρω λες θα το χω το 30 ποντο;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, George Trilofianos είπε:

 Παρε αυτο καλυτερα να γουσταρεις!!

 

http://www.toukairou.com/ms/kairos.php?&w=66&la=40.36848160972953&lo=22.80704779290977

Αδερφε είμαι μέσα στα λευκά αυτά είναι ιιιιι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Ημουν οντως μικρος , αλλα τους θυμαμαι τους χιονιαδες καθως τοτε πηγαινα σχολειο και νομιζα οτι ηταν νομος καθε 2 χρονια να χανω 1 βδομαδα σχολειο για τα χιονια  ! Εχω αναμνησεις ! Ομως με το χομπυ ασχολουμαι 10 χρονια. Αυτα που δειχνει τωρα ο τζιφος δε θα ειναι αυτα που θα δειχνει σε 3 μερες απο τωρα ! Οποτε απλα ας περιμενουμε και οτι ειναι να γινει θα γινει !

Ειναι σαν να σουλεω εχω κοιμηθει 3 φορες με την Μονικα Μπελουτσι

Και εσυ μου λες ειμαι φαν της και εχω δει 10 τσοντες με αυτην.. 

Υπαρχει μια διαφορα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μην ξεχνάτε το Αιγαίο βράζει..... Θα πέσει απίστευτα η θερμοκρασία μέσα σε μια μέρα.... Αυτό κανένα μοντέλο δεν μπορεί να το πιάσει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@GEORGE SNOWMAN εν τω μεταξυ με τις Τ που βγαζει στα 500 ως Παρασκευη, θα βλεπουμε στα ανατολικα  χιονοπτωσεις  ''ρουτινας'' χαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπορεί να μην δούμε το Πάο - Ολυμπιακος με χιονισμένο ΟΑΚΑ αλλά θα βλέπουμε τον Ολυμπιακό την Πέμπτη με άσπρο Καραισκάκης😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...