Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2021.....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4mm σήμερα στο Αγρίνιο, με τον χαλαζοχαμό.....

Μελίσσια 11,9 - 17,3οC σήμερα, με λίγα ψιχαλίδια.....Χόχλια 5,5 - 12,5οC και κοντά στα 35mm βροχής.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ η μητέρα φύση στέλνει την θερμη αγγαλη της 

18 - 19 όλοι σχεδόν οι σταθμοί της Θεσσαλονίκης και δεν έχει πιάσει μεσημέρι καλό 

Εδώ χθες είχαμε καταιγίδα Αυγούστου να μου πεις ... Για αυτό και μόνο πρέπει να μας ασπρίσει μέχρι τις σημαδούρες στον Θερμαϊκό.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11.7 - 18.9 σήμερα 

Ξεχνάω ότι κακό μας έχει κάνει φέτος ο καιρός με ένα 30αρι χιόνι στην πόρτα μου !!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιστροφή φθινόπωρου στην Ήπειρο.

30 χιλιοστά σήμερα, 70 από εχθές στο χωριο.. 6 βαθμοί τώρα. 

theodoriana3 (1).jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20.7c πριν λίγο... και αναρωτιέμαι τι σοκ θα υποστούν τα πάντα σε λίγες μέρες αν βγουν αύτα που δίνουν τα μοντέλα! 
Δεντρα... 

Ζωα... 

Ακραίες καταστάσεις! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

11.7 - 18.9 σήμερα 

Ξεχνάω ότι κακό μας έχει κάνει φέτος ο καιρός με ένα 30αρι χιόνι στην πόρτα μου !!!!!!!

Ουφφφφφ, επιτέλους...έστω κι έτσι......να τελειώνει το μαρτύριό μας......σ ευχαριστώ Παναγία μου!!!

Μελίσσια 9,4 - 17,4οC.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Ουφφφφφ, επιτέλους...έστω κι έτσι......να τελειώνει το μαρτύριό μας......σ ευχαριστώ Παναγία μου!!!

Μελίσσια 9,4 - 17,4οC.....

Κατσε να δεις τι θα γινει αν στραβωσει το επομενο και δεν κανει τιποτα.Θα σε πηγαινει αιμα ο Γιωργαρος ωσπου να βγει ο ηλιος απο τη δυση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ισχυρή χαλαζόπτωση χαλαζόπτωση μου αναφέρουν τα πεθερικά μου στην Κέρκυρα πριν λίγο....

 

IMG-43607255617e5f7d0bad1e6d0df33d9c-V.jpg

IMG-f4b0208393ac7a318879f29e90f405f3-V.jpg

Θα δει και η Κέρκυρα πιστεύω χιονακι φιλε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Κατσε να δεις τι θα γινει αν στραβωσει το επομενο και δεν κανει τιποτα.Θα σε πηγαινει αιμα ο Γιωργαρος ωσπου να βγει ο ηλιος απο τη δυση

'Ιδιοι είστε γι αυτό ε;;; Γιώργαρος ε;;;.....εγώ να δεις πως θα σας πάω κουρσα και τους δυο αν βγουν ολα αυτά που έφτασαν ένα βήμα από την πόρτα μας.....στην αντίθετη γεια σας!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολλή βροχή στο Αγρίνιο και τώρα όπως ενημερώνομαι απο φίλο που κινείται ΕΟ από Αίγιο και μετά έπιασε ξανά βροχή.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εναρξη βροχης καλής έντασης τώρα στα νοτιοανατολικά (ταγαράδες θέρμης ) .... 1,2 mm με το ξεκίνημα ....14,4 C .... Μαιο έχουμε ακόμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...