Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2021.....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα ... Με ομίχλη πυκνή το πρωί ξυπνήσαμε στα νοτιοανατολικά της Θεσσαλονίκης.... τώρα σαφώς καλύτερα τα πράγματα 

8,6 ελάχιστη και γύρω στους 12 τώρα

current.thumb.jpg.b5aaec30313b498b26977a37ac0df29d.jpg

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 η ελαχιστη....20.5 μεχρι στιγμης και καλοκαιρι εξω....κοντομανικα κανονικα....αλλα οσο ζεσταινει τοσο με πορωνει οτι ερχεται ο Βορειος Πολος επανω μας σε 8-9 μερες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σήμερα πάλι δρόσισε .... Μόνο 16,6 μέγιστη αλλά το κοντομανικο φοριέται άνετα .... 

Μέγιστες στην πόλη και πέριξ 

Noesis 14,8

Σίνδος 16,3

Κέντρο 14,8 και helexpo 14,1

Κορδελιό και Λαγκαδάς  15,7

Ασπροβάλτα 15,8

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

46 λεπτά πριν, freeze είπε:

Σήμερα πάλι δρόσισε .... Μόνο 16,6 μέγιστη αλλά το κοντομανικο φοριέται άνετα .... 

Μέγιστες στην πόλη και πέριξ 

Noesis 14,8

Σίνδος 16,3

Κέντρο 14,8 και helexpo 14,1

Κορδελιό και Λαγκαδάς  15,7

Ασπροβάλτα 15,8

15αρι μέγιστη και στην Πολίχνη με ηλιοφάνεια. Ελάχιστη 9οC στις 00.50 με σταδιακή άνοδο της θερμοκρασίας βέβαια. Συγκεκριμένα περί τις 15.30 η εφαρμογή μου έδειξε 15.1οC για το σπίτι μου. Όσο για τώρα γύρω στο 14αρι υπολογίζω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21.5 σήμερα μέγιστη....

Στην κορφή του Υμηττού στα 1000μ με αμανικο  και έσταζα στο τρέξιμο...

Ας μη μιλήσω καλύτερα γιατί δεν ξέρω τι θα πω....

Και 30ποντους χιόνι να κάνει στην πόρτα μου δεν με απασχολεί πια...θα το χαρώ πολύ μεν αλλά όταν τελειώσει και κάνω απολογισμό δεν θα είναι αυτό που με γεμιζει σαν καιροφιλο....δε θέλω χειμώνα 48 ωρών ...ο χειμώνας πρέπει να είναι χειμώνας 3 μήνες .....

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέγιστες πεδινων σήμερα 

Σπάρτη 25.8

Χανιά 25.3

Λιβαδειά 24.3

 

Μέγιστες ορεινών 

Καϊμακτσαλάν 2090μ. 7.8

Βασιλίτσα 1780μ 9.1

Παρνασσός 1950μ 9.9

Βελούχι 1875μ. 10.7

Παρνασσός 1780μ 12.7

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέχρι να έρθει και ΑΝ έρθει ψυχρή εισβολή στη χώρα μας ας αρκεστούμε στα σίγουρα της ζέστης για την εποχή που έχουμε αυτές τις μέρες.... στους 18,1 η μέγιστη σήμερα εδώ στο Μακροχωρι η ελάχιστη δεν έπεσε μάλιστα κάτω από τους 10 ενώ η φύση ξεκίνησε να ξυπνάει στους 12,5 τώρα 

30EBE729-BE1B-4EBD-AF6E-D46A1A883B1B.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γατάκι βγήκε για εδώ πάντως η θερμή εισβολή εν τέλη. Ένα 19,7 που έκανε προχθές και μετά 17-18. Άντε μία μέρα μέρα έμεινε με 10+ στα 850..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! Με μουντό καιρό χαμηλή νέφωση ξεκινήσαμε την ημέρα μας εδώ στην περιοχή ενώ το ξημέρωμα έπεσε και βροχουλα που άφησε 0,4 χιλιοστά στον σταθμό εδώ του Μακροχωρίου...στους 10 η θερμοκρασία τώρα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kαλημέρες και καλή ΚΥριακή.....

Από το ένα μπαλκόνι έχει ήλιο (με κάποια σύννεφα βέβαια), ενώ στο άλλο έχει κρύο.....οπότε μέσα.....έχει και 6άρι παναθεμά μας....

8,6οC η ελάχιστη εδώ στα Μελίσσια.....6οC στη Χόχλια.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξανα μανα 20αρι με λιακαδα κ νοτιαδακι....ευτυχως ερχεται ψυχρη εισβολη το αλλο ΣΚ αλλιως δεν θα την παλευαμε....13 η ελαχιστη !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...