Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα πει ότι θέλω να ανοίξω το συγκεκριμένο θέμα όχι μόνο για τον ιστορικό επικείμενο πανελλαδικό  χιονιά αλλά και για τις ιστορικές αρνητικές θερμοκρασίες που θα έχουμε. 

Καλές χιονοαναφορες.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κλειδώνεται .....θα ξεκλειδωθει μεσάνυχτα της 13/2

Πιστεύω όμως ότι επειδή η κακοκαιρία θα είναι ιστορική θα πρέπει να σπάσει σε 2 μέρη  για να μην φτάσει τις 1000 σελιδες....μια από τις 13 έως και μεσάνυχτα της 15 και μια από 15 έως και όσο πάει....

Επίσης πιστεύω πως θα πρέπει να ανοιχτεί ξεχωριστό θέμα ΜΟΝΟ με φωτό της κακοκαιρίας χωρίς αναφορές και τσατ.....μόνο εικόνες .....για να έχουμε αρχειο

Γνώμη μου πάντα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στην ουσια η σημερινη μερα ειναι ο προθαλαμος ολων των επομενων ,να βλεπουμε απο που ξεκινησαμε και που θα καταληξουμε!!!ασπροι ξεξασπροι ολοι μας θα μαστε και κομματια απο τα ξενυχτια και την χαρα..καλας μας χιονισματα!!καλες μας χιονοαναφορες...😀..ΜΗΔΕΙΑ ΓΕΡΑ!!!!θα φας και την αριαδνη και την σοφια...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειχα ανοιξει εγω ενα θεμα αλλα μετα ειδα οτι ειχε ηδη εξεφραστει η επιθυμια απο τον συνφορουμιτη Γιωργο! Το Ξηρολιβαδο αλλωστε μαλλον θα ειναι στην κορυφη των αρνητικων θερμοκρασιων για την επομενη βδομαδα οποτε τι καλυτερο; 

1η αναφορα απο Ναουσα, 4.5 βαθμοι και ηλιοφανεια εν αναμονη των αυριανων και μεθαυριανων πυκνων χιονοπτωσεων! 

Καλη επιτυχια σε ολα τα παιδια απο τα βορεια και κεντρικα σε πρωτη φαση! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κιλκίς μέγιστη σημερινή τώρα στους 3,6 βαθμούς,     dp -8,4 και αίσθηση ψύχους -0,6. 

Ρε Βαγγέλη άσχετο τι υετοτρυπα μου βγάζει εμένα μεσημέρι απόγευμα Σαββάτου στο Κιλκίς; Γιατί έτσι;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαμός θα γίνει. Πάμε να τα πουμε εδώ. Τι να μασησουμε απο Γρεβενα, -7 βαθμους από σενα έχουμε εδώ Αντώνη  😂. Στους 7,3

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Καλή αρχή παιδες ..Καλά χιονια σε όλους βόρειους πρωτα και από κυριακη και μετά νότιους....14 βαθμους εχω εγω εδω

14 βαθμούς ρε φίλε σοβαρά?😮 Εμεις κλασικά εάν μπει ο Β.Δ κάνει θαύματα και μαζί με εμάς επηρεάζει και Θεσσαλονίκη ( το λέω για τον φίλο το Νικόλα που σου απάντησε ).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρελές ριπές βορειοανατολικός και η θερμοκρασία ποτέ ανεβαίνει ποτέ πέφτει γύρω στους 6.1-6.4...

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, bouasss είπε:

14 βαθμούς ρε φίλε σοβαρά?😮 Εμεις κλασικά εάν μπει ο Β.Δ κάνει θαύματα και μαζί με εμάς επηρεάζει και Θεσσαλονίκη ( το λέω για τον φίλο το Νικόλα που σου απάντησε ).

Ευκολα κιολας αν δε πλησιασει το χαμηλο δε πεφτει εδω..και φυσικα βορειοανατολικό τη ρίχνει πολύ αργά....Μέχρι αύριο κατά τις 5 το απόγευμα θα χουμε συν εδω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Eδω να βάζετε μόνο ότι αφορά την επερχόμενη κακοκαιρία. 

Να πω και εγω οτι έχω 16,1 βαθμούς δεν έχει νόημα υπάρχουν οι αναφορές Φεβρουαρίου γιαυτό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Καλωσόρισες στην παρέα μας πατριώτη Παραμυθιωτη

Καλως σας βρηκα!!! Ευχομαι μια συναρπαστικη και ομορφη καιρικη (και οχι μονο) συντροφια!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ πέρα 9οC με έντονη ηλιοφάνεια αλλά και ήπιους βοριάδες! Ξηρό κρύο (η μάλλον καλύτερα ψύχρα) με πιθανή αλλαγή του καιρού προς το βράδυ! Ελάχιστη 0 έως -1 περίπου στην Πολίχνη για σήμερα!

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σφοδρή ηλιοφάνεια εδώ στην Πολίχνη (τελείωσα σήμερα τις εξετάσεις της σχολής) με ήπιο βοριά αλλά η ψύχρα ψύχρα. Μέγιστη θερμοκρασία στους 9οC και τώρα στους 8οC. Ελάχιστη το πρωί κοντά στον +1 βαθμό με σταθερή πτώση προς το βράδυ. Καλά χιονίσματα να έχουμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...