Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, billipiros12 είπε:

Δύσκολα είναι Μίλτο. Τελικά το κρύο δυσκολεύτηκε να περάσει τη Πίνδο.

Και ο υετος το ιδιο αλλα απο την αναποδη χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Ρε τι γκίνια είναι αυτή το χαμηλό με τον πολύ υετο είναι πάνω μας και χιονίζει στου διαόλου τη μάνα και εμείς τη βγάζουμε με βροχη? 

Γιάννη χιονιζει στα 7χιλ.απο εμένα απο τις 11 περιπου και εγω τι βγάζω με χιονολυτο υγροχιονο με υετο φουλ χιονιζει πισω απο το βουνο στα 450 με χιονοστρωση φιλε ,εντιμως δεν το εχω ξαναζήσει αυτο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως την αμαρτία μου θα την πω. Πάντα ωραίο το χιόνι, όσο και αν είναι, αλλά αυτό το ψιλό - παγωμένο δεν είναι και ό,τι καλύτερο. Αν δεν είχε τόσο κρύο θα είχαμε πολλά εκατοστά παραπάνω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και εδώ νέους επιβάτες Θεσσαλονίκης σοβαρεύει λίγο το πράγμα. Θερμοκρασία -2 και αρχίζει να στρώνει και στο δρόμο...για να δούμε... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, billipiros12 είπε:

Δύσκολα είναι Μίλτο. Τελικά το κρύο δυσκολεύτηκε να περάσει τη Πίνδο.

Ακριβως.Αντε να μας αποτελειωσει αυριο ο Β.Α Χειροτερα δεν γινοταν να παει ο καιρος για εδω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Kosmas34 said:

Παιδια εδω Κ. Μακεδονια περιμενουμε καποια εξαρση ή υποτιθεται πως ειμαστε στο peak τωρα;

Μ αυτη την ενταση περιπου ως τις 6 το πρωι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Tasosgiann είπε:

Πάντως την αμαρτία μου θα την πω. Πάντα ωραίο το χιόνι, όσο και αν είναι, αλλά αυτό το ψιλό - παγωμένο δεν είναι και ό,τι καλύτερο. Αν δεν είχε τόσο κρύο θα είχαμε πολλά εκατοστά παραπάνω 

Το χω ξανα πει το καλύτερο χιονι πεφτει μεταξυ 0 και 1 ατέλειωτη σούπα....τα αλλα ειναι να σου ταζουν τα μοντέλα μονο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Δύσκολα είναι Μίλτο. Τελικά το κρύο δυσκολεύτηκε να περάσει τη Πίνδο.

Όχι Βασίλη το κρύο πέρασε την Πινδο αφου χιονιζει Πωγωνι φιλε δεν μπορω να το δικαιολογισω εχω φαει το μυαλό μου λέμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Όχι Βασίλη το κρύο πέρασε την Πινδο αφου χιονιζει Πωγωνι φιλε δεν μπορω να το δικαιολογισω εχω φαει το μυαλό μου λέμε.

Χιονίζει σε εσένα τώρα Γιώργο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Το χω ξανα πει το καλύτερο χιονι πεφτει μεταξυ 0 και 1 ατέλειωτη σούπα....τα αλλα ειναι να σου ταζουν τα μοντέλα μονο

μεγαλη αληθεια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Ακριβως.Αντε να μας αποτελειωσει αυριο ο Β.Α Χειροτερα δεν γινοταν να παει ο καιρος για εδω.

Η  Λάρισα δίνει πόνο.... Που είναι ο Μιχαηλ?? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμεις μετραμε εκατοστα νερου στα Γιαννενα...Περιπου 5 εκατοστα νερου τωρα σε πολλα σημεια.

Περιμεναμε μια εβδομαδα για να φαμε βροχη εδω χαχαχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, billipiros12 είπε:

Χιονίζει σε εσένα τώρα Γιώργο?

Χιονολυτο υγροχιονο,στα 7χιλ απο εδω με χιονοστρωση και πισω απο το βουνο μεχρι τα 450 με χιονοστρωση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανεβαστε φωτο ρε,χαρειτε το και αφηστε το ποσο θα ριξει ακομα.Εμεις που βρεχομαστε ανελεητα τι να πουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δορυφορική κοιτάει κάνεισ?πως φαίνεται?κοίταξα λίγο αλλά δεν το κατέχω το άθλημα 

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...