Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα κλαψω πραγματικα απο ευτυχια. πειτε μου οτι θα κανει κιαλλα τετοια να χωσει κιαλλου ποντους. ριχνει ακομα καλα με -0.2 αλλα το φοβαμαι που ειναι οριακα οι Τ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βιντεάκι από νωρίτερα Χρυσούπολη Περιστερίου..... έδωσε πόνο η χιονόπτωση... 0.7℃ αυτή την ώρα......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολική ΦΑΒΑ για Νίκαια... (μεταξύ μας δεν περιμενα και τιποτα) τσαμπα το ψωφόκρυο που εχουμε μηδενησει... Αυριο εχει εξορμηση στα ιστορικα χιονισμενα ΒΠ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα και από εμένα... Παρακολουθώ ανελλιπώς απλά δεν πολύ μιλάω... Παύση  φαινομένων Ολυμπιακό Χωριό... γείτονα που βρίσκεσαι; 

BE2BFB2F-164B-461D-B1C1-EB515D55C06E.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για τα δεδομενα της Αγιας Παρασκευης , οτιδηποτε ξεπερναει τους 20 ποντους ειναι ιστορικο. 12 ποντους μετρησε σε επιπεδο τραπεζι η κοπελα μου που μου εκανε live αναμεταδοση. Ακομα δεν ειναι ιστορικος για εμας , αλλα αν συνεχισει ετσι μεχρι το πρωι θα το εχει ξεπερασει για πλακα ! Τα υπερβορεια πρεπει να τρωνε ασχημο θαψιμο ! 

Λογικα θα κοψει τωρα (Δεν γιναμε και ροβανιεμι ξαφνικα) αλλα εννοειτε θα εχει συνεχεια... Ισως και καλυτερη. 

ΥΓ. Η καρδια μου φτερουγιζει , παρομοια συναισθηματα ενιωσα οταν μας εκατσε η συγκλιση του Τηλεμαχου (ειδικα στην Αγια που βαλαμε 15 ποντους σε 3-4 ωρες) και ημουν ολο το βραδυ εξω. Τωρα το χανω - αλλα μαζι σας ειναι σαν να το ζω και εγω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλλιθεα,ολα ασπρα πλην δρομων..Στην επομενη μπουκα...Στο υψος του γηπεδου της Καλλιθεας ολα αυτα.Στους 0.7 η Τ!!Παμε τελεια..Ειδα την καλυτερη στουπα απο το τελειωμα της κυριακης 6 γεναρη του 2002..!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, christoszax21 είπε:

Είμαι Καμίνια, ακόμα πιο κοντά δηλαδή και ο καιρός είναι ανοιχτός με λίγα μυγάκια. Νομίζω πρέπει να κάνουμε λίγο υπομονή ακόμα εμείς οι δυτικοί...

Υπομονη λοιπόν... Δεν μπορούμε να κάνουμε και τίποτα άλλο άλλωστε... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, weatherforattica said:

Ολική ΦΑΒΑ για Νίκαια... (μεταξύ μας δεν περιμενα και τιποτα) τσαμπα το ψωφόκρυο που εχουμε μηδενησει... Αυριο εχει εξορμηση στα ιστορικα χιονισμενα ΒΠ

Υπομονή φίλε, Τετάρτη πρωί ο απολογισμός. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το κύμα έπιασε το κεντρο-ανατολικό μπλοκ και τον Υμηττό, οι εκ των δυτικών πήραμε τα τρία της Μήδειας. Δε περιάζει όπου πέφτει χιονι χαρά φέρνει. Πάμε για τη συνεχεια μπας καιδ ούμε και μεις λιγο στρωσιδι στο δρομο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

νιωθω οτι ζω αυτο που ονειρευομουν απο μικρος. αυτο ειχα αναγκη πραγματικα. ουτε πετσες ουτε σκονες.

να πω επισης οτι το φορουμ τρεχει μια χαρα και μπραβο! με τοσους χρηστες εχει γινει πολυ καλη δουλεια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απίστευτη κατάσταση εδώ στην Κηφισιά... αδιάβατοι δρόμοι, μόνο με τα πόδια κινήσε και το χιόνι είναι λίγο κάτω από το γόνατο... σταμάτησε τώρα υπό μία έννοια καλύτερα να πάρουμε μιά ανάσα... ένα πράγμα με χαλάει (πάντα πρέπει να γκρινιάζω για κάτι το ξέρω) η άνοδος της θερμοκρασίας, μικρή αλλά άνοδος... κατά τα λοιπά ζήσαμε ένα μεγάλο χιονιά και είμαστε γεμάτοι... 

ΥΓ μόνο σε εμένα κολλάει το site? και οι σταθμοί του ΕΑΑ σέρνονται?

Επεξεργάστηκε από CATHA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, ΠΑΙΑΝΙΩΤΗΣ είπε:

Χαμός παιανια έχουμε ολική και σε ασφαλτο

Μαγείααααα

Βγείτε έξω ωωω

 

Επιβεβαιώνω! Πολύ πυκνή χιονόπτωση, το στρώνει και στους δρόμους! Στα 190 μ. υψόμετρο, στο ύψος του Πατητηριού του Ζαχαίου, για όσους ξέρουν!

Μένω μόλις ένα χρόνο Παιανία και ζω αυτή την ΟΜΟΡΦΙΑ, έστω κι απ' τη βεράντα μου, λόγω πρόσφατης εγχείρισης!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, CATHA είπε:

Απίστευτη κατάσταση εδώ στην Κηφισιά... αδιάβατοι δρόμοι, μόνο με τα πόδια κινήσε και το χιόνι είναι λίγο κάτω από το γόνατο... σταμάτησε τώρα υπό μία έννοια καλύτερα να πάρουμε μιά ανάσα... ένα πράγμα με χαλάει (πάντα πρέπει να γκρινιάζω για κάτι το ξέρω) η άνοδος της θερμοκρασίας, μικρή αλλά άνοδος... κατά τα λοιπά ζήσαμε ένα μεγάλο χιονιά και είμαστε γεμάτοι... 

δεν εχει συνεχεια; θα εχει !

θελω να πιστευω δηλαδη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, dionisis00 είπε:

Υπομονή φίλε, Τετάρτη πρωί ο απολογισμός. 

Τη ξερω τη περιοχή μου φίλε... Αν τη πιασει η χοντροκεφαλιά δεν... Μακαρι να γινει κατι μεσα στη νυχτα τι να πω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...