Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένταξη το μοντέλο δεν παίζεται.τρεχει να προλάβει ήδη από τις 48 ώρες. Ακόμα και το ριντζ άλλαξε στις μόλις 48 ώρες

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

να δουμε αν θα υπερισχυσουν τα αρνητικα η τα θετικα σημαδια του 12αριου..

Δεν εχει κανενα θετικο....ίδιο με το πρωινο ουκμο ειναι..κόντεψα να αλλάξει όλο το ριτζ χαχαζα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

τι γινετε μονο βορειους βλεπω οι νοτιοι που ειναι ; παντως για μας μονο με καμια νυφιτσα θα δουμε χιονι

Εχεις δίκιο! Πολύ ψύχραιμοι οι νότιοι συναγωνιστές...Σαν χορτασμένους αας βλέπω από τη Μήδεια..Για σοβαρευτείτε 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

οσο παει και χειροτερευει ο τζιφος,τεραστια ανατολικη μετατοπιση

Για την αξιολόγηση του τεράστια μετατόπιση σε τόσο κοντινές ωρεσ.μ αρέσει γιατί το κοιτάμε.πρεπει να ειμαστε μαζοχεσ.την ίδια αξιοπιστία με το ιαπωνικό έχει το @ρδελο

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λήξης.ο τσαρλατάνος είναι ακριβος ίδιος με το πρωίνο ουκμο στις 72

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είχα πολύ καιρό να μπω και βλέπω ένα επίπεδο γηπεδικό . Κράξιμο μέχρι τα αυτιά για μοντέλα μετεωρολογικά που χωρίς αυτά ανάθεμα αν γνωρίζαμε το 3% από αυτά που νομίζουμε ότι ξέρουμε . Νομίζω οι moderators πρέπει να επαναφέρουν την τάξη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Stefanos1975 είπε:

Είχα πολύ καιρό να μπω και βλέπω ένα επίπεδο γηπεδικό . Κράξιμο μέχρι τα αυτιά για μοντέλα μετεωρολογικά που χωρίς αυτά ανάθεμα αν γνωρίζαμε το 3% από αυτά που νομίζουμε ότι ξέρουμε . Νομίζω οι moderators πρέπει να επαναφέρουν την τάξη

Εκτός τόπου και χρόνου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Stefanos1975 είπε:

Είχα πολύ καιρό να μπω και βλέπω ένα επίπεδο γηπεδικό . Κράξιμο μέχρι τα αυτιά για μοντέλα μετεωρολογικά που χωρίς αυτά ανάθεμα αν γνωρίζαμε το 3% από αυτά που νομίζουμε ότι ξέρουμε . Νομίζω οι moderators πρέπει να επαναφέρουν την τάξη

Ούτε και δικό σου μοντέλο να ήταν δεν θα έκανες έτσι φίλε μου... 😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...