Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λίγο καλύτερος από το πρωί ο ευρωπαίος, βελτιώθηκε στην Αμερική που υστερούσε, αλλά ψιχοχάλασε στον αυλώνα. Δεν ξέρω νομίζω πως χάνουμε τον χρόνο μας. Η πραγματική ευκαιρία, ήταν αυτή των Χριστουγέννων...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα φιλαρακια...Απο την φυση μου ειμαι ιδιαιτερα αισιοδοξος..Αλλα στα καιρικα και δη,στην προκειμενη περιπτωση εχω μια διαφορετικη αποψη και γνωμη...

Οπως και να χει..Καλη χρονια σε ολους με υγεια...Απο του χρονου θ ασχοληθω με χαρτες...Καλη συνεχεια σε ολους...

images.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχω δει αλλοκοτα τρεξιματα αλλα επι τοσες μερες ποτέ! Πραγματικα οτι να ναι!

το ιδιο και διαγραμματα που αλλαζουν απο ραν σε ραν τοσο ευκολα!

δειγμα της αβεβαιοτητας που επικρατει; Πιθανως αλλά σιγουρα μακάρι, δεδομενου του τι βλεπουμε τωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως μεγάλες βελτιώσεις σε σχέση με το πρωινό...ραν με ραν και ένα κλικ μικρόβελτιώσεις και θα μαστε σε καλό δρόμο ούτως ή άλλος μιλάμε για μετά τις 168-192 ώρες.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

Πάντως μεγάλες βελτιώσεις σε σχέση με το πρωινό...ραν με ραν και ένα κλικ μικρός βελτιώσεις και θα μαστε σε καλό δρόμο ούτως ή άλλος μιλάμε για μετά τις 168-192 ώρες.....

Οι 120 μας καινε τωρα και οι 144 αυτες πρεπει απο αυριο που πεφτουν οι ωρες να ειναι σταθερες και οσο γινετε καλυτερες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

Δεν διάβασα εδώ και ώρες σχόλια αλλά ελπίζω οι βόρειοι να έχουν ξυπνήσει...χαχαχα

Ναι μωρε εχουμε αυτο που λενε σταση αναμονης χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Δεν διάβασα εδώ και ώρες σχόλια αλλά ελπίζω οι βόρειοι να έχουν ξυπνήσει...χαχαχα

Παίξε μπαλιτσα Βαγγέλη και φερτο ... Όλοι εδώ είμαστε ... night watch  😃.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...