Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Snowjunky είπε:

Πάμε πάλι στην δεύτερη καρτέλα όμως Βαγγέλη

εξαρτατε το σεναριο..σ αυτο ναι μαλλον θα παμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διαλέγω το σενάριο 10 από τα ανσάμπλ του 18ζ διότι θεωρώ ότι θα έβγαινε πολύ καλό αποτέλεσμα μετέπειτα.

Κρατάω ότι τα ανσάμπλ μέχρι τις 96 ώρες που έχουν βγει είναι καλύτερα από το 12αρι και πάω για ύπνο, τα λέμε το πρωί με τα 0ζ.

gens-10-1-96.png

gens-10-0-96.png

gens-10-2-96.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

Διαλέγω το σενάριο 10 από τα ανσάμπλ του 18ζ διότι θεωρώ ότι θα έβγαινε πολύ καλό αποτέλεσμα μετέπειτα.

Κρατάω ότι τα ανσάμπλ μέχρι τις 96 ώρες που έχουν βγει είναι καλύτερα από το 12αρι και πάω για ύπνο, τα λέμε το πρωί με τα 0ζ.

gens-10-1-96.png

gens-10-0-96.png

gens-10-2-96.png

αυτο το κραταω κι εγω..χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

εξαρτατε το σεναριο..σ αυτο ναι μαλλον θα παμε

Εμ αυτό λέω και με έχει κουράσει λίγο όλο αυτό.τι μια ψάχνουμε αζορικο να σηκώσει κεφάλι.το βρίσκουμε και μετά μας σηκώνει και ψευτοσκανδικο μαζι για να μην δούμε άσπρη μέρα και να κυνηγάμε λίμνες ποτάμια ρυάκια και δεν ξέρω γω τι άλλο.χαλαλι το κουράγιο σου παντοςκαι κλασικά όλο και πιο πίσω όλο αυτό

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowjunky είπε:

Εμ αυτό λέω και με έχει κουράσει λίγο όλο αυτό.τι μια ψάχνουμε αζορικο να σηκώσει κεφάλι.το βρίσκουμε και μετά μας σηκώνει και ψευτοσκανδικο μαζι για να μην δούμε άσπρη μέρα και να κυνηγάμε λίμνες ποτάμια ρυάκια και δεν ξέρω γω τι άλλο.χαλαλι το κουράγιο σου παντος

ποσο ετων εισαι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowjunky είπε:

39

ε αρα θα με ξερεις και απο αλλου..χαχαχα..τοτε ναι χαρας το κουραγιο μου.πολλες φορες μονος ημουν σε πολυ πιο δυσκολες φασεις αλλα νιφαδες βλεπαμε σε αρκετες απο αυτες τις περιπτωσεις.οποτε ειμαι σκληραγωγημενος😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ε αρα θα με ξερεις και απο αλλου..χαχαχα..τοτε ναι χαρας το κουραγιο μου.πολλες φορες μονος ημουν σε πολυ πιο δυσκολες φασεις αλλα νιφαδες βλεπαμε σε αρκετες απο αυτες τις περιπτωσεις.οποτε ειμαι σκληραγωγημενος😋

Σε θυμάμαι και από το προηγούμενο φόρουμ Βαγγέλη ναι.και πάντα έβρισκες κάτι θετικό να πιαστείς αυτό θυμάμαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ζητω δημοσια συγνωμη απο μερους μου προς το μελός HuxFlux

Δεν ηταν σωστη η τοποθετηση της απαντησης μου για την εκτιμηση που ειχε γραψει.

Απλα υπαρχει και αυτη η πιεση απο τα μοντελα που  μας κανει τα νευρα τσανταλια

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ίσως και αύριο Σάββατο να έχουν ξεκαθαρίσει τα πράγματα...ώστε να μην περιμένουμε άδικα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και κλασικά ο τζιφοπαπατζης στις 300+ βγάζει πάλι αζορ τούμπανο.ε όχι δεν τσιμπάω πάλι τζιφε.καλο βράδυ παίδες και τα λεμευ στα πρωινά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγάλη βελτιωση των ανασμαολ για εδω στις 13 αφου πολλα περνάνε τη λιμνη απο πανω μας ...αν βγει απο πανω μα πιστευω θα πάρουμε ένα αξιοπρεπεη χιονια αν και το θεωρώ μεγαλο αουτσάιντερ αυτο το σκηνικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Χαχαχ το ιδιο ανεβασαμε.Οντως Σπυρο

Και ειδικα μετα απο ενα πολυ μετριο ΚΥΡΙΟ  τρεξιμο γιωργο, με σαφης υποβαθμισης της λιμνης στο 18αρι

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Και ειδικα μετα απο ενα πολυ μετριο ΚΥΡΙΟ  τρεξιμο γιωργο, με σαφης υποβαθμισης της λιμνης στο 18αρι

 

Ετσι.Μια χαρα τα ensembles.Αν ειμαστε αυριο το πρωι στο παιχνιδι,ολα πανε καλα στο κυνηγι της πετσας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ετσι.Μια χαρα τα ensembles.Αν ειμαστε αυριο το πρωι στο παιχνιδι,ολα πανε καλα στο κυνηγι της πετσας 

Μακαρι να δουμε και πετσα τζορτζ,εγω προσωπικα πανευτιχισμενος θα ημουν μεσα μου

Καλο σου βραδυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυξηθηκαν τα σεναρια που περνανε λιμνη βορεια μας με πολυ η λιγοτερο υετο..μισα μισα πλεον ειναι..καλα παμε μακαρι να ειμαστε και αυριο ετσι οσον αφορα το κυνηγι της νιφαδας..το μετα εξαρτατε παρα πολυ απ αυτο οποτε προς το παρον παγωνει και το ξανακοιταμε απο κυριακη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

54 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

αυξηθηκαν τα σεναρια που περνανε λιμνη βορεια μας με πολυ η λιγοτερο υετο..μισα μισα πλεον ειναι..καλα παμε μακαρι να ειμαστε και αυριο ετσι οσον αφορα το κυνηγι της νιφαδας..το μετα εξαρτατε παρα πολυ απ αυτο οποτε προς το παρον παγωνει και το ξανακοιταμε απο κυριακη

Η αληθεια ειναι οτι και βαση ενς ευρωπαικου μια πετσα την εχουμε 13-15 μετα ειναι πιο πολυ προσηνεμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...