Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

@DIMITRIS ήρθε η ώρα Δημήτρη. 

Ναι ήρθε η ώρα, για πρώτη φορά είμαι πολύ αισιόδοξος με τέτοια ανσάμπλ, όπως λέω παραπάνω ή τώρα ή ποτε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Νομίζω πως πλεον μέχρι τις 23/01 θα πρεπει να έχουμε όλοι από 1 πετσα , δεν υπάρχουν προυποθεσεις για μετά τις 22 ουτε από τα μακροπρόθεσμα , όπως και δεν υπάρχουν προυποθεσεις για κάτι ιστορικό, τουλάχιστον για Αττική πιστευω θα το δουμε να πεφτει.. Focus λοιπόν στο διάστημα 20-23

Να θυμίσω ότι πέρσι 15/02 τη νύχτα έφτασε μόλις -8,3 στα 850 και έγινε αυτό που έγινε. Έχει προϋποθέσεις για ιστορικό αρκεί να μην υποβαθμιστεί.

 Και οριακό -9 το πρωί της 16ης

FB_IMG_1642062491562.jpg

Polish_20220113_104450131.png

Επεξεργάστηκε από Snowaddict
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, xeneize said:

Εντυπωσιακό το ότι 9 μέρες πριν είναι τόσο χαμηλός ο μέσος όρος κ υπάρχουν τόσο καλά σενάρια 

νομιζω το πιο εντυπωσιακο εν προκειμένω ειναι το κορδονιασμα. ..παρολλο που μιλαμε για μετα απο εναν καιρικο αιωνα..χμμμμ,,,, fingers x-ed guys!!! κλεινω αεροπορικα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Αντώνη σενάρια παιου πως πάμε?

Ο τζιφος τελείωσε για μένα,είναι σαν να βλέπω το βραζιλιάνικο πλέον... Πρέπει επειγόντως να φάει αναβάθμιση,είναι σε κωμικοτραγική κατάσταση.

Όχι ότι τα υπόλοιπα αποτελούν ευαγγέλιο αλλά λέμε τώρα..

Μπα χαρα παμε ....πιστεύω σε δυτικιση καθώς δεν υπάρχει σπουδαίος λόγος κατοίκησης καπως σε αυτό στις 19...Ένα τρικ θελουμε ...τα ασνααμολ ευρωπιαου για τοσο μακρια ειναι καλα ....του τζιφου τραγικά αλλα ειναι και σαν να μην υπάρχουν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Ναι ήρθε η ώρα, για πρώτη φορά είμαι πολύ αισιόδοξος με τέτοια ανσάμπλ, όπως λέω παραπάνω ή τώρα ή ποτε!

Είναι τα καλύτερα ανσάμπλ ευρωπαϊκού για όλον τον χειμώνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως η αλήθεια είναι ότι αν δεν κάνει κάτι μέχρι τις 25 μάλλον πάμε για το χρόνου.. Ξέρω είναι πολύ νωρίς για τέτοια αλλά η κεντροδυτική Ευρώπη δεν έχει δει σοβαρό χειμώνα ακόμα. Θα αλλάξει η κυκλοφορία και λογικά θα φάει κάνα 20ήμερο οπότε πάμε μετά τις 20 Φλεβάρη για τα ρέστα μας.. Θα δουμε πως θα πάει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Michael said:

Πάντως η αλήθεια είναι ότι αν δεν κάνει κάτι μέχρι τις 25 μάλλον πάμε για το χρόνου.. Ξέρω είναι πολύ νωρίς για τέτοια αλλά η κεντροδυτική Ευρώπη δεν έχει δει σοβαρό χειμώνα ακόμα. Θα αλλάξει η κυκλοφορία και λογικά θα φάει κάνα 20ήμερο οπότε πάμε μετά τις 20 Φλεβάρη για τα ρέστα μας.. Θα δουμε πως θα πάει

αχου μωρε οι αννουλες θελουν και χειμωνα που τους πηγαινε βεντουζα τοσα χρονια

τπτ να μην δουν οι φλωροι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Μπα χαρα παμε ....πιστεύω σε δυτικιση καθώς δεν υπάρχει σπουδαίος λόγος κατοίκησης καπως σε αυτό στις 19...Ένα τρικ θελουμε ...τα ασνααμολ ευρωπιαου για τοσο μακρια ειναι καλα ....του τζιφου τραγικά αλλα ειναι και σαν να μην υπάρχουν 

Βλέποντας και τους χάρτες πάνω,ο αζορας δε πρέπει σε καμία περίπτωση να περάσει τον Ρήνο,για να δώσει χώρο στον Αυλώνα (μιλάω για κεντροβορειους).

Σε τι ποσοστό είμαστε Αντώνη?Προτιμώ να έχω ανσαμπλς παιου πάρα τζιφου σαν κάλυψη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, snowjohn είπε:

αχου μωρε οι αννουλες θελουν και χειμωνα που τους πηγαινε βεντουζα τοσα χρονια

τπτ να μην δουν οι φλωροι 

Χαχαχαχα!! Σωστός

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για 23 ενα ελαφρύ προβάδισμα το έχει ο πανελλαδικος και μετά τα προσηνεμα και τέλος τα κεντρικά και βόρεια. Απ ότι είδα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, snowjohn said:

αχου μωρε οι αννουλες θελουν και χειμωνα που τους πηγαινε βεντουζα τοσα χρονια

τπτ να μην δουν οι φλωροι 

"οι φλωροι" - μουαχαχαχ!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Βλέποντας και τους χάρτες πάνω,ο αζορας δε πρέπει σε καμία περίπτωση να περάσει τον Ρήνο,για να δώσει χώρο στον Αυλώνα (μιλάω για κεντροβορειους).

Σε τι ποσοστό είμαστε Αντώνη?Προτιμώ να έχω ανσαμπλς παιου πάρα τζιφου σαν κάλυψη...

για το 21 23...ειμαστε 25% κεντροβορειος 45 προσηνεμος 30 τιποτα 

Οταν λεω προσηνεμος και κεντροβορειος μπορει ολο να φάνε απλα σαν ποσοστά τα γραψα για το που θα εστιάσει περισσότερο το χιονι

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Συνλλιμα για το 21 23...ειμαστε 25% κεντροβορειος 45 προσηνεμος 30 τιποτα 

10% κβ, 10% προσηνεμος , 80% τίποτα. 

Άποψη μου. 

Δεν εχουν οι προσηνεμοι περισσοτερες πιθανοτητες σρην παρούσα φάση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό να βγει το επόμενο ΣΚ και ας μην κάνει τίποτα μετά...αρκετά μας κούρασε φέτος δοκάρι και έξω όλα ένα καλό  γκολακιιιι βρεεεε να δούμεεεεεε🙏⌛🙏🙏✌️

image.thumb.png.ae327c74bdc92e0f1ca5695e630b3c63.png

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

10% κβ, 10% προσηνεμος , 80% τίποτα. 

Άποψη μου. 

Δεν εχουν οι προσηνεμοι περισσοτερες πιθανοτητες σρην παρούσα φάση.

Aaa δε παίζω εσυ εισια πολυ ρεαλιστής χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα, υπερ πιστεως ο αυλωνας της 19ης Ιανουαριου, μονο με ''θαυμα'' δυτικιζει αυτο το πραγμα οποτε επομενος στοχος ξανα ο αυλωνας της 23ης Γεναρη εκει που το ευρωπαικο δινει ηδη (10 μερες μετα) μεσο ορο -6 -7 στο μεγαλυτερο μερος του ηπειρωτικου κορμου αλλα με ποτηρι μισογεματο (καταρρεων αντικυκλωνα).

διαγραμμα γφς απογοητευση οσο παει το ματι εκτος φυσικα απο το τελειωμα του (ζησε μαυρε μου να φας τον Μαη τριφυλλι).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 minutes ago, Snowaddict said:

Να θυμίσω ότι πέρσι 15/02 τη νύχτα έφτασε μόλις -8,3 στα 850 και έγινε αυτό που έγινε. Έχει προϋποθέσεις για ιστορικό αρκεί να μην υποβαθμιστεί.

FB_IMG_1642062491562.jpg

Μην συγκρίνεις φίλε μου την μηδεια με καμια άλλη κακοκαιρία από πολλες αποψεις και αν θυμάμαι καλά τα καλά ήρθαν στις 16/02 και όχι στις 15/02 με διαφορετική ραδιοβοληση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Για 23 ενα ελαφρύ προβάδισμα το έχει ο πανελλαδικος και μετά τα προσηνεμα και τέλος τα κεντρικά και βόρεια. Απ ότι είδα 

image.jpeg.50f075b00a4bebdda4214b44f8ef3eec.jpeg

σωωωωωωωπα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

Νικόλα δώστα όλα!!!❄️❄️❄️❄️❄️

Θα το φέρουμε το τιμημένο. Αυλώνας στο Ιόνιο, δημιουργία χαμηλού Πελοπόννησο και λίγο πιο νότια, -10 στα 850 και -36 στα 500. Κίνηση χαμηλού για δύο μέρες. Μια πετσούλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...