Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Μα για αυτό το λέω. Εντάξει δε θα δώσει το ίδιο αποτέλεσμα για όλους, αλλά θα είναι καλό για όλους 

ναι αλλα θα κανουμε μια συμφωνια            κεντρικο ιονιο χαχα

και να το δειξει την κυριακη

Επεξεργάστηκε από Παίονας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

χαχαχαχα..εννουσα οτι επειδη κανενας κεντροβορειος καλος δεν φαινεται απο τις 190 ωρες οταν εχουμε στο τελος καλο κεντροβορειο σε αυτες τις ωρες συνηθως τα μοντελα τον δειχνουν σαν μεγαλο προσηνεμο οποτε εαν το συνεχισει και αυριο τοτε θα εχουμε ελπιδες...😎..οποτε μαζι σας μεχρι αυριο και μεθαυριο και μαλιστα οσο πιο μεγαλος θα ειναι μοντελικα και θα πιανει ολα τα προσηνεμα τοσο πιο πολλες ελπιδες για εδω

Και ξαναλεω : Αυτό δεν χάνεται. Θα ξεχαρμανιασω φέτος με μισό μέτρο μέσα στη Χαλκίδα και του χρόνου που θα είμαι Θήβα θα θέλω Αυλώνα Ιόνιο χαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σημερα στη δουλεια εφτιαχνα παλετες καργα..Για Κυπρο..Μεχρι το θεο..Εαν βγει το Ευρωπαικο κερναω....Αρκει ν ακολουθησουν και τ αλλα..

IMG-6c94fc9bef5dee32579c1eb9c628025a-V.jpg

Να γελασει λιγο το χειλακι μας..Αι σιχτιρ...Για τους χιονοφιλους ρε γμτ!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

χαχαχαχα..εννουσα οτι επειδη κανενας κεντροβορειος καλος δεν φαινεται απο τις 190 ωρες οταν εχουμε στο τελος καλο κεντροβορειο σε αυτες τις ωρες συνηθως τα μοντελα τον δειχνουν σαν μεγαλο προσηνεμο οποτε εαν το συνεχισει και αυριο τοτε θα εχουμε ελπιδες...😎..οποτε μαζι σας μεχρι αυριο και μεθαυριο και μαλιστα οσο πιο μεγαλος θα ειναι μοντελικα και θα πιανει ολα τα προσηνεμα τοσο πιο πολλες ελπιδες για εδω

λοιπον βαγγ ανελαβε σου εχω εμπιστοσυνη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Οχι μεγαλες διάφορες μέχρι τις 20 σε σχέση με το πρωινό του

1002528128_gfs-athens-gr-38n-235e(2).thumb.jpeg.208cd3d35a68dd55e7f77ccb4f0dc611.jpeg

Το κύριο από τα ποιο θερμά σενάρια για την πρώτη φάση  πάντως

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Απ το 12αρι; Τόσο γρήγορα 

έχεις δίκιο, δεν είδα καλά είναι το 0Ζ...

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Να πω ότι βελτιωθηκαν και τα ανσαμπλ του τζεμ σε σχέση με χθες

Ο βασιλιας τους τραβάει όλους χέρι χέρι. Θα το φέρει και λίγο δυτικά ακόμα 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Ο βασιλιας τους τραβάει όλους χέρι χέρι. Θα το φέρει και λίγο δυτικά ακόμα 😎

Είπαμε νικολα ο τζιφος παραμένει βασιλιάς αλλα Θεός γι αυτόν θα είναι πάντα ο ευρωπαιος χαχαα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ λέω να ετοιμάσουμε μια ομάδα από παιδιά εδώ πάνω να φορτωθουμε να πάμε στη γερμανική πλευρά του Ρήνου,να πούμε ουστ μωρη κοπριά Αζορα,θα υπερασπιστούμε ωρέ τα γερμανικά σύνορα για να χιονίσει Ελλάδα 😜😜😜🤣

 

IMG_20220113_211148.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

ECG0-240.gif

ECG1-240.gif

Συγγνώμη...αυτό το κουτάκι με το -10 είναι ειδική παραγελλία απο χιονόφιλο εργαζόμενο στα διόδια της Πελασγίας?

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

για πες με δυο κουβεντες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

φτασαμε να πανηγυριζουμε που εδειξε κατι μετριο για προσηνεμα ο ευρωπαιος στις 216 ωρες, λες και το εδειξε ο Θεος.

εκει μας καταντησε αυτο το πραγμα φετος που μοιαζει με το μαρτυριο του Σισυφου.

μια ταση μονο κραταω οπως συνηθιζεται να λεμε και πως νομοτελειακα δεν γινεται να φευγουν απανωτοι αυλωνες στο ιδιο  γεωγραφικο πλατος.

γιατι κατα τ'αλλα εχω ζησει και εγω επικες...αναθεωρησεις του ευρωπαικου με πιο προσφατη αυτην της Μηδειας 5 μερες πριν που εβγαζε 80 εκ. στο Συνταγμα.

οχι πως τα περιμενα, αλλα μην τον κανουμε και εικονισμα επειδη μας καιει τη γουνα συχνα ο τζιφ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα χάσετε το μπούσουλα απο το πόσους χιονιαδες έχουν τα ανσαμπλ ευρωαπιου στη ελλαδα ....το κοντρολ παντως είναι πιο δυτικα απο το κυριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Θα χάσετε το μπούσουλα απο το πόσους χιονιαδες έχουν τα ανσαμπλ ευρωαπιου στη ελλαδα ....το κοντρολ παντως είναι πιο δυτικα απο το κυριο

Μέχρι τις 168 είναι πρώτη φάση Αντώνη. Αυτή δύσκολα γυρνάει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...