Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαλκίδα σχεδόν παύση με -1 βαθμό. Ευτυχία αυτό που έκανε. Αναμένουμε τα βραδινά να δούμε συγκλισεις κτλ τι θα γίνει. Πρέπει να είναι 20 και βάλε εκατοστά 

IMG_20220124_161351.jpg

IMG_20220124_161405.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

αντε πεφτει και το συνταγμα!!!ακομη στην μεση ειστε βρε εχετε ενα ολοκληρο απογευμα και ενα ολοκληρο βραδυ και ενα ολοκλρο πρωινο λογικα...οι δυτικοι δε νομιζω να μεινετε εξω ρε παιδια δεν ειναι ενα συννεφακι και οποιον πιασει ειναι ολο το αιγαιο φουντωμενο...

Φιλε Βαγγέλη....99.5 πόντοι ακόμα και πιάσαμε το μέτρο στο Συνταγμα. ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

αντε πεφτει και το συνταγμα!!!ακομη στην μεση ειστε βρε εχετε ενα ολοκληρο απογευμα και ενα ολοκληρο βραδυ και ενα ολοκλρο πρωινο λογικα...οι δυτικοι δε νομιζω να μεινετε εξω ρε παιδια δεν ειναι ενα συννεφακι και οποιον πιασει ειναι ολο το αιγαιο φουντωμενο...

περα απο την πλακα ειναι επικινδυνη η κατασταση για ανατολικο τοξο ηδη... εχουμε φτασει 30εκ και παμε για 35 κα ιεχουμε ακοαμ πολλες ωρες. βλεπω ομως πολλα ζωντοβολα π βγαινουν ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ με αμαξια χωρις αλυσιδες και κολλανε. οσο και να καθαριζουν τις κεντρικες, πιανει αμεσως παλι. δεν πρεπει να μετακινουνται με αμαξια... αλλωστε εχουν στην πορτα τους 30εκ.... τι αλλο θελουν πια.... θα ακουμε για αποκλεισμους και ατυχηματα να μου το θυμηθεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

αντε πεφτει και το συνταγμα!!!ακομη στην μεση ειστε βρε εχετε ενα ολοκληρο απογευμα και ενα ολοκληρο βραδυ και ενα ολοκλρο πρωινο λογικα...οι δυτικοι δε νομιζω να μεινετε εξω ρε παιδια δεν ειναι ενα συννεφακι και οποιον πιασει ειναι ολο το αιγαιο φουντωμενο...

Γεια σου Βαγγελάρα!!!αντε και στα δικά σας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φοβερή η ελπιδα κύριοι, Μήδεια x2 θα έλεγα χωρίς υπερβολή (για την περιοχη μου) Παρόλο που ξεκινήσαμε νωχελικά κατά τις 9 το πρωί 

στα 280m ξεπερνάμε  τα 40cm σιγά σιγα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Κακής ποιότητας το χιόνι εδώ... δεν έχει καθόλου δύναμη.... Περιμένω οτι γίνει να γίνει μετα τη δύση...

Και δω μεχρι πριν 10λ..ερχετε φιλος..γυρισε ββα και στο δυτικο τοξο..η νιφαδα μεγαλωσε πεφτει καθετα και η t σε πτωση με την ενταση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πλέον όλοι θα παραδίδονται. Η -40 θα είναι πάνω μας ένα 12ωρο ακόμα . Αμείωτη ένταση εδώ. Νομίζω ότι το 2002 είναι εφικτός στόχος. Είμαστε ακόμα στα 25-30 εκατοστά στις κλασσικές επιφάνειες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

απορω τι Τ εχουμε στα 850 . γτ γεματο -8 δεν εχουμε σιγουρα. με τετοιες ραγδαιοτητες θα επρεπε ολος ο νομος να ειναι 0 και κατω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Frostfang8 είπε:

περα απο την πλακα ειναι επικινδυνη η κατασταση για ανατολικο τοξο ηδη... εχουμε φτασει 30εκ και παμε για 35 κα ιεχουμε ακοαμ πολλες ωρες. βλεπω ομως πολλα ζωντοβολα π βγαινουν ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ με αμαξια χωρις αλυσιδες και κολλανε. οσο και να καθαριζουν τις κεντρικες, πιανει αμεσως παλι. δεν πρεπει να μετακινουνται με αμαξια... αλλωστε εχουν στην πορτα τους 30εκ.... τι αλλο θελουν πια.... θα ακουμε για αποκλεισμους και ατυχηματα να μου το θυμηθεις

σε χαλαει?ασε τι κανουν οι αλλοι ο καθενας ας κοιμηθει οπως στρωσει!!!οποιοι ειναι χιονοφιλοι δεν εχουν προβλημα παντως ...😀.ας αποκλειστουν σιγα...ΥΓ εγω απ εδω και περα ειμαι με τους δυτικους παντως γιατι ειναι αμαρτια να βλεπουν το νερο και να μην πινουν νερο.Αντε γερα δυτικα προαστεια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Κακής ποιότητας το χιόνι εδώ... δεν έχει καθόλου δύναμη.... Περιμένω οτι γίνει να γίνει μετα τη δύση...

Και πριν τη δύση μπορεί.Ολα καλά θα πάνε μην ανησυχείς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

σε χαλαει?ασε τι κανουν οι αλλοι ο καθενας ας κοιμηθει οπως στρωσει!!!οποιοι ειναι χιονοφιλοι δεν εχουν προβλημα παντως ...😀.ας αποκλειστουν σιγα...ΥΓ εγω απ εδω και περα ειμαι με τους δυτικους παντως γιατι ειναι αμαρτια να βλεπουν το νερο και να μην πινουν νερο.Αντε γερα δυτικα προαστεια...

ετσι οππως το παει , ολη η αττικη δεχεται 2-3 συγκλισιογραμμες. δεν θα μεινει κανεις εκτος. απλα οι Τ πρεπει να πεσουν οπωσδηποτε... εμεις εδω βαλαμε οσο βαλαμε ηδη γιατι ειχαμε αρνητικες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν κρατήσει αυτή η κατάσταση λίγο ακόμα, νομίζω οτι είναι θέμα χρόνου να στρώσει στα δυτικα, Περιστέρι Νικαια κτλ. Πιστεύω οτι το χουμε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λευκή και η Τρίπολη Αρκαδίας για δεύτερη φορά φέτος....παραδόθηκε και αυτή στον χιονιά.... Τρίκαλα Κορινθίας γίνεται της Πόπης....πολύ χιόνι εκεί...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...