Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι γίνεται ρε παιδιά; Τώρα μπήκα να διαβάσω μνμ τα και βλέπω η άνω γλυφάδα περισσότερο χιόνι απο εδω που έχουμε 30 περίπου εκατοστά μέχρι τώρα. Φαντάζομαι τι θα ρίχνει εκεί!!! Τελικά δεν είναι φόλα.

Επεξεργάστηκε από spirosm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κερατέα έφτασα μετά από 6 ώρες από Κατεχάκη..ενώ ρίχνει κατά διαστήματα πολύ έντονα δεν το πιάνει αν και έχουμε 0 και κάτω..δεν ξέρω γιατί..πάντως πολύς υετος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε περιγράφεται απλά, βαράμε συναγερμοί Πεύκη πρέπει να έπεσε δέντρο. Πολύ χαμηλή ορατότητα τώρα.

Όλο το Αιγαίο πάνω μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, sotos*snow είπε:

Καλημέρα παίδες.. φίλοι.. αδέρφια....!! Μπορεί εμείς εδώ να έχουμε ήλιο αλλά είμαστε από νωρίς μέσα να χαρούμε με τη χαρά σας... να απολαύσουμε τις χιονοαναφορές τις χιονοφοτογραφίες σας και τα χιονοβίντεό σας!!!! Ζήστε το απολαύστε το !!! Με προσοχή!! Και ακόμα δεν είδατε τίποτα ούτε καν τα προεόρτια δεν είναι..................!!!!!!!!😃

και τι δεν θα έδινα να ήμουν εκεί στα μέρη σας να το ζούσα από κοντά!!!🥲

Μέσα σε λίγες γραμμές τα είπες όλα φίλε Σωτήρη! Και τι δε θα έδινα να είμαι Αθήνα ή νότια να τα ζήσω από κοντά! Μιλάμε 2η σερί χρονιά με δυνατή χιονοεισβολή στην Αθήνα και στα νότια! Αυτά είναι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι επικίνδυνο πλεον αυτό που βλέπουμε .. βάζει εκατοστά σε λεπτά.. Οι δρόμοι πλεον είναι κλειστοί και απροσπελαστοι.. Προσοχή σε όλους!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο μεταξύ, ενώ ούτε τα μοντέλα ούτε οι προγνώσεις το προέβλεπαν, χιόνισε εκ νέου στο Μέτσοβο και οι τρις καθαρισμένοι δρόμοι γέμισαν πάλι χιόνι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...