Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Μόνο εγώ μπορώ να σε καταλάβω, όντας από την πολεμική στις καταιγίδες Χόχλια.....είναι τρομακτικό και απόκοσμο!!

Φιλε χιονοκαταιγιδες εχουμε ζησει πολλες.Αυτο το πραγμα δεν το εχω ξαναδει οσο αφορα την ενταση.Φτυαρισα και οταν τελειωσα σε ενα τεταρτο ειχε αλλους 5 ποντους.Τα οαρατησα και πινω τσιπουρα.Οτι γινει,οπου βγει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολικη χιονοστρωση Καλλιθεα και βαζουμε ποντους...Στους 0.5 βαθμους...Χιονοθυελλα πλεον..Παμε για ιστορικο και στα κεντρονοτια!!!

Χαλκιδα πριν λιγο.Στη καινουργια γεφυρα.

272334120_2007658126079436_3420750123201009160_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δυτικα το γινεται ρε παιδες;;;

Ρίχνει πολύ εδώ Αγία Βαρβάρα αλλά με σχεδόν 1 βαθμό στρωσιματακι στις εύκολες μονο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αδιανόητη , εξωπραγματική.  χιονοκαταιγίδα  εδώ και κάνα δίωρο περίπου ! Δεν το έχω ξαναδεί ποτε . Είμαστε με ορατότητα καμια εικοσαριά αντε τριάντα μέτρα , με κεραυνούς και τώρα που σουρουπώσε φάνηκε και μια μεγαλοπρεπεστατη αστραπή !! Φοβερά πράγματα . Νομίζω ότι είμαστε ήδη σε επίπεδα Τηλέμαχου κια συνεχίζουμε . Έχω βγει ήδη τρεις τέσσερις φορές και θα ξαναβγαίνει αν δεν σκεφτόμουν και τους 56 χειμώνες που κουβαλάω  

Κι άλλη αστραπή !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δυτικα το γινεται ρε παιδες;;;

Προσπαθούμε να ηρεμήσουμε τους Νικαιωτες😇

Ρίχνει καλα πλέον στο Πέραμα και θα ρίξει και καλύτερα.

Η t είναι ακόμα λίγο ψηλή  0.7c αλλά δε μας ανησυχεί😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δυτικα το γινεται ρε παιδες;;;

Τα ίδια χιονοπτώσεις που λιώνουν και υγραινουν τις επιφάνειες. Ούτε σε αμάξια (Κερατσίνι 50μ)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά κέντρο Γλυφάδας έχουμε θέμα με το ρεύμα, πέφτει κάθε λίγο. Το internet στα τάρταρα. Τι συμβαίνει??? Επηρεάζονται και οι τηλεπικοινωνίες?????

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Κυριολεκτικά μόνο τα ορεινά της Πίνδου είχα ικανά να βάλουν 30-40 πόντους σε ένα 8ωρο. Άντε και οι υπερδυνάμεις της Βόρειας Ελλάδας. Αυτό που γίνεται είναι ακραίο. Το 2002 χιόνιζε 3 μέρες για να βάλει 50 πόντους. Πτώσεις τάσης πάντως.

Εσείς ζείτε ένα αντίστοιχο 2001 για τα βόρεια, μακάρι το μάξιμουμ να πάρετε χωρίς φυσικά να έχουμε δυσάρεστες εξελίξεις...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Ολικη χιονοστρωση Καλλιθεα και βαζουμε ποντους...Στους 0.5 βαθμους...Χιονοθυελλα πλεον..Παμε για ιστορικο και στα κεντρονοτια!!!

Χαλκιδα πριν λιγο.Στη καινουργια γεφυρα.

272334120_2007658126079436_3420750123201009160_n.jpg

Λες να έχουμε και εμείς εδώ στον Πειραιά ολική , γείτονα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...