Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τέλεια βίντεο και φώτο παιδιά! Δεν χορταίνω. Μακάρι να συνεχίσει έτσι μέχρι και αύριο. 

Όσο για Αττική Οδό κλπ είναι τραγελαφος με ευθύνη και του κράτους αλλά πολύ περισσότερο των πολιτών που ζουν στην κοσμαρα τους. Στην Αγγλία με το πρώτο πρωινό νιφαδισμα η συντριπτική πλειοψηφία τηλεφωνεί στην δουλειά και δεν το κουνάνε από το σπίτι τους. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ακουω στο σκαι εχει ακομα πολλους οδηγους εγκλωβισμενους στην Αττικη οδο σε τουνελ για αρκετες ωρες......πρεπει να γινει κατι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πλέον δεν μπορώ να βγω ούτε να περπατήσω ...

Απίστευτη κατάσταση .....

Πάμε να σπάσουμε το 2002 που είναι το κορυφαίο για την περιοχή μου 

Ωραίο να το βλέπεις αλλά εδώ πάνω με τις απίστευτες ανηφόρες-κατηφορες θα φύγουμε σε 10 μέρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζονται οι αστραπές και οι βροντές εδώ στα Μελίσσια, όπως και το blizzard επίσης.....η θερμοκρασία στους -1,6οC....και το ύψος του χιονιού κοντά στο μισό μέτρο.....τα μπαλκόνια θαψάρρρρρρρ.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, gthomasandros said:

ακουω στο σκαι εχει ακομα πολλους οδηγους εγκλωβισμενους στην Αττικη οδο σε τουνελ για αρκετες ωρες......πρεπει να γινει κατι

ακουσα για μια ετοιμογενη αποκλεισμενη , ελπιζω ειναι καλα οπως και το παλικαρι με τη γυναικα του που εγραφε πριν μερες εδω οτι περιμενει  ,

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αδιανοητα προβληματα στην αττικη οδο εχει εγκλωβιστει ενα σωρο κοσμος χωρις νερο φαγητο μεσα στο κρυο. Ακραια πραγματα ολα λαθος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Beach-snow NG είπε:

Συνεχίζονται οι αστραπές και οι βροντές εδώ στα Μελίσσια, όπως και το blizzard επίσης.....η θερμοκρασία στους -1,6οC....και το ύψος του χιονιού κοντά στο μισό μέτρο.....τα μπαλκόνια θαψάρρρρρρρ.....

σιγουρα θα εχεις παραπανω! εδω Πολυδροσο εχουμε ~40-45cm

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΤΙ ΑΝΕΛΕΗΤΟ ΧΩΣΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!! 

Είμαι Αμπελόκηπους και δεν πιστεύω αυτό που ζω!!!! 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στην Ιστιαία απ ο, τι μου λένε οι δικοί μου έχει σταματήσει να χιονίζει, η θερμοκρασία στους 0.

Δεν ξέρω αν περιμένουν κάτι άλλο εκεί. 

Αθήνα πάντως χαμοοοοοοοοος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...