Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2.2 Γερακα χωρις φαινομενα εδω και ωρα αλλα υπαρχει πτωση...να δουμε αν βρεθει υετος με καποιο τροπο σημερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4.9 Καλλιθεα..Επιστροφη στο σπιτι..Ωρα για ζεστο καφε και κρυο μπανιο..4.9 η θερμικρασια!!!

Βασιλιτσα σημερα..Εβαλε και χθες καποια ποντακια..Της Χριστινας Ακριτιδου..

image (3).jpg

image (2).jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ζωγραφου 2.5 ωρη συνολικα χιονοπτωση υπεροχη για το ματι και τα συναισθηματα....εδω και ωρα σπασιματα ο καιρος ενω το κρυο δυναμωνει οπως και ο βοριας....

2.5 στα πολυ ψηλα 2.8 Γιωργης 3.1 εγω και δεν νομιζω να ξαναδουμε πανω απο 3 βαθμους για αρκετες ημερες..  

Επεξεργάστηκε από kouvanos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, ORESIVIOS είπε:

Καλησπέρα από το κ....ονησι...ένας ήλιος να με το συμπαθειο εδώ κ καθαρός ουρανός στο βδκοτερο άκρο της χώρας ...  Προσήνεμοι φίλοι, καλώς να δεχτείτε την μάλλον ιστορική χιονοκακοκαιρια που έρχεται!!! Αθήνα, ζούμε νυφουλα να σε δούμε!!!  Για άλλη μια ακόμα φορά τα προσηνεμα κ ειδικά η αγαπημένη Αττική δίνουν ραντεβού με την χιόνο ιστορία τους!! Ελπίζουμε σε πολλά βιντεάκια κ φωτογραφίες κ γενικά πλουσιο υλικό από αυτό που έρχεται....   Χιονισμένα βλέπω από το πρωί κ τα αγαπημένα Τρίκαλα Κορινθίας.... 

Συγνώνη φίλε μου το κ....νήσι ποιο είναι αν επιτρέπεται.

Και καλό θα ήταν οι mod αντί για like να μην αφήνουν τέτοιους χαρακτηρισμούς για οποιαδήποτε περιοχή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μετα απο μια βολτα με το αυτοκινητο ειδα υμηττο χιονισμενο λιγο πανω απο την περιφερειακη, πεντέλη χιονισμενη και πιο πολυ η  ανατολικη της πλευρα και πάρνηθα χαμενη στις χιονοκουρτινες καθώς και εκχιονιστικα οχήματα στην κατεχακη, που δεν το εχω ξαναδει!!!!

πολυ ωραιο ορεκτικο το σημερινό, αναμονη για κυρίως πιάτο και μήπως ... υπάρχει κατι απρόσμενο για επιδόρπιο (???)😉 οεοοοο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

53 λεπτά πριν, γιωργος τ είπε:

Νεμέα Κορινθίας εντονη χιονοπτωση νιφαδόπτωση !!!

Κανενα βιντεάκι πατριώτη!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...