Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάνω από 15 χιλιοστά για εδώ ο ευρωπαίος στο 12αρι για την Κυριακής με 3 βαθμούς και 21 με 5 ..,,,. Το λες και ειρωνία …..

B9F4D379-46E1-47E1-8BEA-CCDB534CCF93.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

Πάνω από 15 χιλιοστά για εδώ ο ευρωπαίος στο 12αρι για την Κυριακής 3 βαθμούς και 21 με 5 ..,,,. Το λες και ειρωνία …..

B9F4D379-46E1-47E1-8BEA-CCDB534CCF93.png

Με το 18 αρι τζίφο χιονιζεται σίγουρα Νάουσα Έδεσσα και ίσως και Βέροια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οπα ρε, πάει να μας βάλει στο παιχνίδι το 18αρι ή μου φαίνεται; Αν δεν είναι χιόνι, τότε θα θέλει λιγάκι ακόμα 🙄

Γκοοοοοοολ!!! Κρατα το βασιλιά μου 😨 και αν το φτιάξεις και μισό βαθμό ακόμα το τυλίγω!!!

Επεξεργάστηκε από Kosmas34
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Casa di Steppa είπε:

Σωτο το τριήμερο στο Νυμφαιο πως με βλεπεις?? Αποκλεισμός?? 

Αν εννοείς αυτό το τριήμερο ναι θα έχει λογικά πολύ χιονι εκεί πάνω …αν εννοείς για καθαρά Δευτέρα είναι τόσο μακριά που άνετα φέρνει και θερμή εισβολή και λιώνει και αυτό που θα πέσει μεθαύριο … χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φοβερό ραν για ότι είναι πάνω από 200 μέτρα σιγουρα στη κεντρική  Μακεδονία....τοπικά μπορει και πεδινα τελειως ...γαι δω χααχαχα 20 ποντο 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψάχνατε το κρύο...ε θα το βλέπουμε απ' εδώ και πέρα...μάλλον πάμε για το τέλειο σενάριο όπου το χαμηλό τράβα τον Αυλώνα ,μινι λίμνη,και καθυστερεί το χαμηλο των 27-28 βάζοντας γερά στο παιχνίδι και τα πεδινά της κεντρικής Μακεδονίας εφ όσον πιάσουμε μια διάταξη όπως αυτή του τζιφου...έχουμε να δούμε πολλά ΤΡΕΛΛΑ τώρα που άλλαξε επιτέλους η κυκλοφορία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πέσε ακόμα ένα βαθμό σε παρακαλώ τάμα θα κάνω!!! Μια φορά να δούμε χιόνι με τέτοια ποσα υετου και τι στον κόσμο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπωπωπω Παναγία μου χιόνι στην Ευρυτανία και ειδικά στο ΑΒΑ κομμάτι, που είναι και η Χόχλια.....πόσο θαθελα νάμουν πάνω από Σαββατο βράδυ που θ αρχίσει στη λάμπα και την Κυριακή θα ξερνάει όλη μέρα!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kosmas34 είπε:

Πέσε ακόμα ένα βαθμό σε παρακαλώ τάμα θα κάνω!!! Μια φορά να δούμε χιόνι με τέτοια ποσα υετου και τι στον κόσμο!!!

Παρακαλα -4 με τέτοιες ραγδαιοτητες παρά -6 με μέτρια πραγματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Νάουσα με το 18αρι λογικά πήγαινε για φοβερή κατάσταση!! Εμείς θελουμε άλλον ένα βαθμό σίγουρα…

Κοιτα ποσο νοτια εφυγαν τα ανσαμπλ μεχρι αυριο το βραδυ θα οαρακλαμαε τον υετο να ανεβει πιο πανω χαχαχα..αν φτιαξουξ κι αλλο οι θεμροκρασιες δε θα χουμε υετο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Με -4 με ολη τη συγκλιση στη θεσσαλια θα βλεπαμε κατι νιφαδες θεε μου οπως ειναι στο τζιφο παντα

Βικτωρρρρρρρ εται ακρινως οπως ηταν το 18 αρι του τζιφου ηταν ολοιδιος ...η συγκλιση βγηκε τελικα σε εμενα και θαφτηκα το ιδιο θα παθαινε κυριως η καλαμπακα χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Με -4 με ολη τη συγκλιση στη θεσσαλια θα βλεπαμε κατι νιφαδες θεε μου οπως ειναι στο τζιφο παντα

Δεν φτάνει Κώστα θέλουμε -5

Άσε που ούτε -4 καθαρό δεν πιάνουμε, για Ελασσόνα Καλαμπάκα είναι καλό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, MeteoTirnavos είπε:

Δεν φτάνει Κώστα θέλουμε -5

Άσε που ούτε -4 καθαρό δεν πιάνουμε, για Ελασσόνα Καλαμπάκα είναι καλό.

Ναι αυτο λεω να ειχε -4 λογω υετου θα χιονιζε με 2 βαθμουλακια αλλα θα βλεπαμε κατι τουφες τι τουφες χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Ναι αυτο λεω να ειχε -4 λογω υετου θα χιονιζε με 2 βαθμουλακια αλλα θα βλεπαμε κατι τουφες τι τουφες χαχαχ

μανταρίνια, πορτοκάλια παπλώματα χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βίκτωρας,,,εδώ εριξε 45 πόντους σε 4 ωρες τους με τρομακτικό μέγεθος νιφαδων και ένταση η οποία  δε σταμάτησε ουτε λεπτο ..Είμαστε κοντά σε κατι παρομοιο σε όποιον κάτσει η σύγκλιση θα λεει οτι ειδα το καλύτερο χειμωνα χαχαχαα

 

archives-2017-1-18-18-0.png

archives-2017-1-18-18-7.png

archives-2017-1-18-18-1.png

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόνο θλίψη προκαλούν κακοκαιρίες σαν του σκ,εφόσον βγει όπως το 18αρι. όπως συμβαίνει και τον οκτώβρη σε παρόμοιες περιπτώσεις

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Μόνο θλίψη προκαλούν κακοκαιρίες σαν του σκ,εφόσον βγει όπως το 18αρι. όπως συμβαίνει και τον οκτώβρη σε παρόμοιες περιπτώσεις

Πήγαινε βρε σε κανενα φιλαράκι πιο ψηλά προ το Χορτιάτη και θα περάσεις τελεια 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΖΙΑΚΟ.....ως απάντηση σε ερωτήσεις.....στο πρώτο κομμάτι ό,τι σας έλεγα νωρίτερα το απόγευμα....στο 2ο κομμάτι, όκ δεν συμφωνούν οι περισσότεροι από μας....χαχαχα.....άκου χαλιδόνια....δάσκαλεεεεε!!

"Ο «δάσκαλος» δυσανασχετεί όταν συνεχώς τον σπρώχνετε να απαντήσει μόνο σε μία ερώτηση: «Θα χιονίσει στα πεδινά που μένω εγώ; Ναι ή όχι;». Επίσης ενοχλείται όταν γράφει κάτι κι εσείς τον παρερμηνεύετε. Τρία πράγματα είπα σήμερα: α) δεν θα χιονίσει στα πεδινά την Κυριακή 27/2, β) η επανάληψη του Μαρτίου του 1987 είναι σαν να κερδίσεις το λαχείο και γ) τα χιόνια του Μάρτη δεν είναι σαν τα χιόνια του Γενάρη. Είπα κάπου ότι όλο το Μάρτη δεν θα χιονίσει πουθενά στα πεδινά; Με προκαλείτε έμμεσα να σας απαντήσω; Δεν θα το κάνω γιατί απλούστατα δεν γνωρίζω την απάντηση.
Και κάτι ακόμα. Για μένα ο χειμώνας τελειώνει ουσιαστικά με το τέλος του Φεβρουαρίου (άντε με μια παράταση λίγων ημερών μήπως και την τελευταία στιγμή «φέξει» σε κάποιους χιονοστερημένους). Μπορεί το χιόνι να μου αρέσει πολύ, αλλά κάθε πράγμα στον καιρό του… Και αυτό το λέω όχι μόνο αναλογιζόμενος τον κίνδυνο καταστροφής της γεωργικής παραγωγής. Μου αρέσει η ομορφιά του κόσμου, η ομορφιά του ερχομού των εποχών στην ώρα τους. Μου αρέσει τον Γενάρη να βλέπω χιόνια και τον Μάρτη χελιδόνια"....
 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...