Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Αναφορές κακοκαιρίας 1-4 Φλεβάρη 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για άλλη μια φορά φαίνεται τι δυναμική μπορεί να έχει αυτή η πόλη...για αλλά μια φορά θα μπορούσε από το τίποτα να έχουμε έναν καλό χιονισμα έστω και με πεθαμένες διατάξεις..βροχουλα και κρύο λοιπόν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν τω μεταξύ εαν δει κανείς ενσ τζιφου έχει 2-3 σενάρια με πάνω από 10-12 χιλιοστά για αυριο ! Δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο 

Επεξεργάστηκε από Pupazzo di Sole
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, xionia polla είπε:

Νομίζω πως η θερμ στα 850 ειναι θετική. γι αυτό και βρέχει Φίλυρο και Ωραιόκαστρο.....

Δίκιο έχει στο +1 με +2 είμαστε.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Για άλλη μια φορά φαίνεται τι δυναμική μπορεί να έχει αυτή η πόλη...για αλλά μια φορά θα μπορούσε από το τίποτα να έχουμε έναν καλό χιονισμα έστω και με πεθαμένες διατάξεις..βροχουλα και κρύο λοιπόν...

θα κάτσει μια διάταξη και για μας .... τι να πω ... και εγώ σαν εσένα σκέφτομαι ώρες ώρες αλλά σκέφτομαι και τι ευκαιρίες μας δίνονται το χειμώνα τα τελευταία 20 χρόνια στην Κ. Μακεδονία και λέω πάλι καλά ......

πρέπει να πεσαμε σε αρνητικη στα 850hpa ... Στα 800μ ο χορτιάτης 0,4 C και χιονόπτωση

 

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, MeteoTirnavos είπε:

Η Καλαμπάκα έχει 2,4 λογικά θα το δει σε λίγο

Μιλησα πριν κανένα μισάωρο με τους δικούς μου στο σπίτι 1,5 βαθμό έχει η Καλαμπάκα. Λογικά θα χιονίσει απόψε εκεί. Πράμαντα 2,1 τώρα με βροχή,και να πέσει η θερμοκρασία θα μείνουμε τώρα από υετό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Mercedakias είπε:

Ήπειρος φόλα...... παίζει να βρέχει στα 1500

Ποια 1500μ ρε παιδιά....χιονίζει Θεοδώριανα εδώ και ώρα....και συνεχίζει με σχεδον 0οC....

theodoriana1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, freeze είπε:

1,1 C με 0,3dp Ωραιόκαστρο και βροχή

0,3 C με -2,3dp Χορτιάτης 800μ χιονάκι

4,8 C κέντρο

 

 

Είσαι σίγουρος ότι χιονιζει πάνω? Η το λες λόγω θερμοκρασίας?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Mercedakias είπε:

Ήπειρος φόλα...... παίζει να βρέχει στα 1500

Ειχαμε τουλαχιστον αρκετο υετο σημερα με πολλα mm βροχης σε πολλες περιοχες...Τα χιονια περιοριστηκαν στις βουνοκορφεςι..μακαρι μεχρι το τελος του χειμωνα να χιονισει και κατω απο τα 1000 μετρα υψομετρο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...