Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Αναφορές κακοκαιρίας 1-4 Φλεβάρη 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 minutes ago, sakis13 said:

Νομος Φλωρινας.. 

XIONIA-FLVRINA-FEVROYARIOS-2022-1-768x432.jpg

XIONIA-FLVRINA-FEVROYARIOS-2022-2-768x432.jpg

XIONIA-FLVRINA-FEVROYARIOS-2022-3-768x432.jpg

Κοίτα να δεις που έχουν έτοιμο εκχιονιστικο και αλατιερα μαζί!!!οι απολιτιστοι!!!😄δεν παιρνουν μαθήματα από εμάς....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποπο ριχνει παπλωματα παλι....θςρμοκρασια 0.7

Παιδια γινεται πανικός πολυ χιονι

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Η Σαμαρίνα μας θάβεται συστημένο για Αντώνη κατεβαίνει.....Screenshot_2022-02-01-18-18-15-375_com.livecam.meteology_live_cams.thumb.jpg.25f63e0f991528d5a168bad76e2a61dd.jpg

Έτσι έτσι μου ρχεται...βέβαια το στείλω του μετρό του με επηρεάζει αλλά κι αυτό θάβεται χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χωρίς έλεος στο Μέτσοβο με ίδιο στριμ μου ρχεται χαχαα...εδώ γίνεται χαμός άσπρες και οι λακκούβες ς με το νερό πλεον απιστευτο 

 

webcam (6).jpg

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρά πολύ νερό και μερικές νιφάδες με γύρω στους 4 βαθμούς η θερμοκρασία. 

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παμε για ωραια πραματα αποψε Αττικη με λιγη τυχη......αν παρει εμπροσ ο αργοσαρωνικος......

μπραβο στα παιδια της βορειας χωρας που βλεπουν ωραιο χιονι....και υπαρχει και συνεχεια.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πλάκα πλάκα, "έδωσε πόνο" ο καιρός σήμερα εδώ στη Ρόδο, και μάλιστα  απρόβλεπτα!  Κλείσαμε 55 χιλιοστά βροχής (μόλις πριν λίγο σταμάτησε να βρέχει μετά από 7 ώρες), τη στιγμή που - σύμφωνα με τα μοντέλα- τα πιο έντονα φαινόμενα φαινόντουσα προς το ΒΑ Αιγαίο και όχι προς εμάς εδώ.  Εκπλήξεις!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπαρχει ενας καταιγιδοπυρηνας στη Μονεμβασια και το stream μας ευνοει. Ισως και πριν τις 8.00 να ερθουν οι βροχουλες που πιθανων να συνοδευονται και απο ηλεκτρικα.

image.png.9df91c06aec4bbec4b9a6f785f8ea252.png

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και ο τζάμπα χαμένος υετός συνεχίζεται στο Κιλκις. Δεν λέει να μηδενισει το σημείο Δρόσου. Μου έχουν σπάσει τα νεύρα. Τ στους 1,8 σ.δ 0,5. Ο Β.Δ ενισχύθηκε και άλλο και ξυρίζει με αίσθηση ψύχους -2,9.😔😔😔

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ έντονη αλλά σύντομη βροχή Ηλιούπολη πριν πρόλαβε να αφήσει 0,6mm 

Επεξεργάστηκε από Snowy Stathis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bouasss είπε:

Και ο τζάμπα χαμένος υετός συνεχίζεται στο Κιλκις. Δεν λέει να μηδενισει το σημείο Δρόσου. Μου έχουν σπάσει τα νεύρα. Τ στους 1,8 σ.δ 0,5. Ο Β.Δ ενισχύθηκε και άλλο και ξυρίζει με αίσθηση ψύχους -2,9.😔😔😔

Δε φτάνει το σημείο Δρόσου εγω ειχα μειον 0,4 και θερμοκρασια 1,2 και δεν έστρωσε τιποτα ολο χιονονερο ηταν η χιο ξ υγρο..Ίσως παίζουν ρόλο τα 850

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...