Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές νέας χιονοκαιρίας 7-9/2....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Καστοριά καθάρισε ο καιρός από ότι φαίνεται....άρα ούτε 1 ώρα δε θα δούμε φαινόμενα...Τελικά έπεσα μέσα αυτή τη φορά...Καλό βράδυ σε όλους 

Εδώ δεν είχαμε καν φαινόμενα σήμερα 😆 ποιο μοντέλο το έδειξε αυτό να το κάνουμε βασιλιά ;!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Εδώ δεν είχαμε καν φαινόμενα σήμερα 😆 ποιο μοντέλο το έδειξε αυτό να το κάνουμε βασιλιά ;!

Το γαλλικό πέτυχε για άλλη μια φορά και θερμοκρασιες και υετο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρίχνει κι εδω πολλές νιφαδες τωρα και μαλλον το γυρνάνε αλλα άργησε πολυ ο τζιφος εκτός τελειως στις θερμοκρασιες...οπότε ουτε καν θα πιάσει εκτός αμα ρίξει με τρελη ραγδιαοτητα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Harry031 είπε:

ωπαα νιφαδες μες στη βροχη, πολλες!! Γιαννιωτες ξυπνιστεε αιρχαιτεεε

Σοβαρά μιλάς γείτονα? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ρίχνει κι εδω πολλές νιφαδες τωρα και μαλλον το γυρνάνε αλλα άργησε πολυ ο τζιφος εκτός τελειως στις θερμοκρασιες...οπότε ουτε καν θα πιάσει εκτός αμα ρίξει με τρελη ραγδιαοτητα

Πάλι κάτι βλέπεις ρε τυχερέ. Γκρίνια, μιρλα σε καλό σου βγαίνει.😋Και εγώ γκρινιάζω αλλά τίποτα ούτε νιφαδα τσακιστη δεν είδα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Harry031 είπε:

Τρελο χιονονερο εδω, η Τ πεφτει, α ρε υετος που παει χαμενος.... κρατα το λιγες ωρες ακομα!

Δεν γίνεται να ρίχνει χιονονερο με Τοσο υψηλό σημείο Δρόσου, πόσο μάλλον χιόνι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κέρκυρα άρχισε ο χορός των μποφόρ.....δρόμοι του επαρχιακούς δικτύου έχουν κλείσει από πτώσεις δέντρων!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Mercedakias είπε:

Πράμαντα βροχή και Γιάννενα χιόνι?

οχι χιονι με τη καμια, ακομα εχουμε 5 βαθμους, αν δε με γελουν τα ματια μου ριχνει καλες νιφαδες μες στη βροχη, πρεπει ναναι αερομεταφερομενες απο το βουνο απεναντι, φυσαει δυνατα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7,5 βαθμοί εδώ στο Μακροχώρι με μηδενικό dewpoint πλέον και κάτι αιωρείται στην ατμόσφαιρα αλλά δύσκολα να καταλάβεις αν είναι νιφάδες ή σκουπίδια μεταφερόμενα από τον αέρα.....που λυσομανάει πλέον....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ρίχνει ρε παιδιά κάτι βα βγούμε μια βόλτα να το δούμε φέτος με τίποτα! 100€ βενζίνες έχω κάψει φέτος να τρέχω παντού τριγύρω να το δω ξαι τελικά μόνο στο σελι στα 1400 μέτρα κατάφερα να το δω. Δεν θα πω για τον χειμώνα, αλλά δεν θυμάμαι να είμαι τόσο απογοητευμένος κανένα άλλο χειμώνα 😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Δεν γίνεται να ρίχνει χιονονερο με Τοσο υψηλό σημείο Δρόσου, πόσο μάλλον χιόνι

ακριβως με παρεξενεψε αλλα οσο το κοιταω τοσο αληθινο φαινεται, δε ξερω τι παιζει, μαλλον ο αερας οπως ειπα. Ηρθε και ντελιββερι με το μηχανακι (ο καημενος), στα φωτα του φαινοταν καθαρα, μου το πε και ο ιδιος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ αστεία φαινόμενα το ,μέτωπο διαλύεται σιγά σιγά όποτε τέλος μάλλον,, τώρα υγρό χιονι αλλά ανάξιο αναφοράς 

Σήμερα σ έφαγα @GEORGE SNOWMAN  χαχαα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Δεν ρίχνει ρε παιδιά κάτι βα βγούμε μια βόλτα να το δούμε φέτος με τίποτα! 100€ βενζίνες έχω κάψει φέτος να τρέχω παντού τριγύρω να το δω ξαι τελικά μόνο στο σελι στα 1400 μέτρα κατάφερα να το δω. Δεν θα πω για τον χειμώνα, αλλά δεν θυμάμαι να είμαι τόσο απογοητευμένος κανένα άλλο χειμώνα 😆

Μη απογοητεύεσαι οι 2 πιο χειμερινοί μηνες εδω και χρόνια  ο Μάρτιος και ο Απρίλιος ειναι μπροστά μας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κόβει και ο υετος εδω σιγα σιγα ...χαχαχαχαχα αστεία πράγματα , αυτή τη φορά καλα το είχα καταλάβει...δε βαριέσαι ετσι κι αλλιως μια πέτσα ακομα θα βλέπαμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...