Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές ισχυρής χιονο-κακοκαιρίας Bianca (Ζωγραφιά) από 26/2-2/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεγάλη εντύπωση μου έκανε που στον κοπανο δεν έριχνε σχεδόν τίποτα! Εγώ πήγα ως εκεί υποτίθεται γιατί είναι πολύ δυτικότερα μπας και έχει καμία δυνατή Στούπα. Λίγα χιλιόμετρα πριν στην χαριεσσα έριχνε καλά και ακόμα λίγο πιο πριν στο Αγγελοχώρι έριχνε πατσαβούρια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τώρα ρίχνει  ψιλό πυκνό αλλά γελάνε και τα τσιμέντα με 1,2 βαθμους χααχαχ...βορειονατολικος ρουλς ...

αντώνη το βράδυ θα δώσει πόνο σε σένα....ετοιμάσου....και ισως η καλαμπακα...εμάς....αρχιζω και σκεφτομαι με τα τρεξίματα την σκεπή...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντα με μπερδεύει αυτή η κάμερα στην Αριστοτέλους. Θα έλεγε κανέις ότι πέφτουν και νιφάδες. Θα το πίστευα αν δεν ήμουν στα 200 μέτρα απόσταση 😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μπραβο και στη κατερινη ,εγαλη έκπληξη...η ναουσα κλασαικα υπερδυναμη της κεντρικής Μακεδονίας 

Η Νάουσα παίζει με όρους δυτικής Μακεδονίας που να την συναγωνιστεί οποιαδήποτε περιοχή της Κ Μακεδονίας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονίζει περίπου από 200μ και πανωπιο κάτω παγωμένη βροχή καλή χιονόστρωση από 600 και πάνω σε λίγο ανεβαίνει η θερμοκρασία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ράχη Βέροιας στα 240μ.

ΥΓ Αγγελε δεν εχει οσο νομιζουμε, αλλα και η θερμοβαθμιδα επισης ειναι μικρη!!

IMG_20220301_093646.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Μπορώ να πω ότι ήταν πολύ ευχάριστη έκπληξη το σημερινό!! Στο 90 βάλαμε γκολ με πέναλτυ!

IMG_0775.MOV 40 MB · 1 download  

 

το εχει στρωσει φιλε μου;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, fullmoon36 είπε:

Χιονίζει περίπου από 200μ και πανωπιο κάτω παγωμένη βροχή καλή χιονόστρωση από 600 και πάνω σε λίγο ανεβαίνει η θερμοκρασία

 

Μόλις τώρα, fullmoon36 είπε:

Χιονίζει περίπου από 200μ και πανωπιο κάτω παγωμένη βροχή καλή χιονόστρωση από 600 και πάνω σε λίγο ανεβαίνει η θερμοκρασία

Αναμενόμενο μετά της οχτοΜάρτη φαίνεται κάτι καλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχώς στη Σίνδο που είμαι δενννν.

Είχε καλό χιονόνερο πριν κάνα 2ωρο,τώρα βρέχει πάλι,λίγο απογοήτευση...

Φυσικά τα Γιαννιτσά είναι έκπληξη, μπράβο στη πατρίδα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

Από τις μεγαλύτερες νιφάδες που έχουμε δει εδώ τα τελευταία χρόνια ! Μαξιλάρια ρίχνει δεν ξέρω κατά ποσό είναι διακριτό στο βίντεο! Κάποιες είναι σαν να βλέπεις φτερά να πέφτουν 😆

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Από τις μεγαλύτερες νιφάδες που έχουμε δει εδώ τα τελευταία χρόνια ! Μαξιλάρια ρίχνει δεν ξέρω κατά ποσό είναι διακριτό στο βίντεο! Κάποιες είναι σαν να βλέπεις φτερά να πέφτουν 😆

IMG_0776.MOV  

 

IMG_0776.MOV

Δεν ανοίγουν μαστορα😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Δεν ανοίγουν μαστορα😄

Ότι να ναι έχω κάνει ένα είναι το βίντεο κανονικά 😆 σε μένα παίζει όμως 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

 

IMG_0776.MOV 54 MB · 0 downloads

Από τις μεγαλύτερες νιφάδες που έχουμε δει εδώ τα τελευταία χρόνια ! Μαξιλάρια ρίχνει δεν ξέρω κατά ποσό είναι διακριτό στο βίντεο! Κάποιες είναι σαν να βλέπεις φτερά να πέφτουν 😆

 

IMG_0776.MOV

 

 

IMG_0776.MOV 54 MB · 0 downloads

Δεν ανοιγει.Απο κινητο πατας επιλογη αρχειων και διαλεγεις το βιντεο σου κατευθειαν και περιμενεις να ανεβει.Να μην ειναι πολυ μεγαλο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...