Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 minutes ago, Beach-snow NG said:

Το σημερινό που έγινε, γίνεται 1-2 φορές στις 100....άρα ειμασταν πολύ άτυχοι για το μεγάλο....όμως το προσπάθησε και με κοντρα την διαιτησία εξ Ιονιων νησων, καταφερε ο Φιλιππάκος να δώσει και να δίνει ακόμη ό,τι μπορεί!!!

ζητησαμε VAR Κώσταααα . . . . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, dpress είπε:

Μόλις άνοιξε η εθνική Αθηνών-Λαμίας για τα φορτηγά, πριν καμια ώρα είχε ανοίξει και η Αττική Οδός

ΜΑΧΑΙΡΙΑ στην καρδια!!! Τετελεσται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowfriend είπε:

Δεν υπάρχει ελπίδα να έχουμε φαινόμενα το βράδυ? 

δυσκολα. μονο εκτος λεκανοπεδιου στα υπερβορεια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν ηταν Γενάρης ή Φλεβάρης θα μας είχε κοστίσει πολύ!! Τώρα λογω εποχής ξέραμε οτι και 10 πόντους να έριχνε, θα είχε ημερομηνία λήξης όπως το ψωμί απο το σούπερ μάρκετ. Δλδ λίγες ώρες.

Κρουασάν φάση δλδ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Άγγελος said:

Στροπωνες τώρα στα 350μ 

 Ότι πιο δυνατό έχει ζήσει το χωριό από το 1987

CDAFE889-5CAC-4FEF-A049-4D25FEAB5E1A.jpeg

3597A67B-00C2-4C54-A4EE-9C0C0CD5AA26.jpeg

CD258930-75C4-4D09-AA58-F3FB42C81C86.jpeg

FA2DC3A4-0C9E-4404-AE5D-FD60028A8291.jpeg

Περισσότερο από 1991, 2003 και 2017; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Seth13 είπε:

Περισσότερο από 1991, 2003 και 2017; 

Μαλλον εννοεί για Μαρτη. Γιατί αποκλείεται να είναι πιο δυνατό απο άλλους τεράστιους χιονιάδες της τελευταίας 30ετιας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, dpress said:

Μόλις άνοιξε η εθνική Αθηνών-Λαμίας για τα φορτηγά, πριν καμια ώρα είχε ανοίξει και η Αττική Οδός

Και τώρα είναι η φάση που κάνει ότι γουστάρει ο καιρός, μπαίνει μια μπούκα μιας ώρας και γονατίζει το σύμπαν. Και μετά τα ρίχνουν ξανά στους μετεωρολόγους που προέβλεπαν εξασθένηση.

Επεξεργάστηκε από snow_attica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Παρνηθα ανοιξε. Το βλέπω απο την κάμερα του meteoacharnes. Εγώ είμαι ακόμα Νεα Ιωνια στη δουλεια. Τελος! Αντε να ξαστερώσει εντελώς να βαρέσουμε -3. Το προτιμώ απο ένα ασπρισμα 3 πόντων και μετά να έχουμε όλη νυχτα χαζοσυννεφιά και +1. 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Άγγελος είπε:

Προφανώς εννοω για Μαρτη!!! Γιατί την Αριάδνη δεν την ξεπερνάει τπτ!!!

Είδα στην τηλεόραση πριν λίγο ένα μπάρμπα από τα Καμπια να λέει ότι ΠΟΤΕ δεν έχει δει τόσο χιόνι Μάρτη μηνα. Ρε μπαρμπα θυμάμαι το 87 εγώ που ήμουν 7 χρονών και δεν το θυμάσαι εσύ που ήσουν τουλάχιστον 25?????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε για το 3/3 του χρόνου, να ζήσουμε ό,τι δεν έχει ζήσει ποτέ κάτοικος του λεκανοπεδίου εδώ και 120 χρόνια τουλάχιστον που ξέρουμε πάνω κάτω τι γίνεται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, MitsosEvia said:

Είδα στην τηλεόραση πριν λίγο ένα μπάρμπα από τα Καμπια να λέει ότι ΠΟΤΕ δεν έχει δει τόσο χιόνι Μάρτη μηνα. Ρε μπαρμπα θυμάμαι το 87 εγώ που ήμουν 7 χρονών και δεν το θυμάσαι εσύ που ήσουν τουλάχιστον 25?????

Το παθαίνουν αυτό, θυμάμαι Δεκέμβριο 2017 που έριξε πολύ χιόνι ορεινή Κορινθία και βγάζανε μπαρμπάδες που δεν θυμούνται ποτέ τόσο χιόνι και θυμόμουν εγώ το 2002 που είχε ρίξει υπερδεκαπλάσιο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά η Αττική κάνει ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΆΡΕΙ και δεν δίνει λογαριασμό σε κανέναν. Επαγγελματίες, ερασιτέχνες και γω δεν ξέρω τι...

ΧΩΝΕΨΤΕ ΤΟ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, menidi είπε:

Αν ηταν Γενάρης ή Φλεβάρης θα μας είχε κοστίσει πολύ!! Τώρα λογω εποχής ξέραμε οτι και 10 πόντους να έριχνε, θα είχε ημερομηνία λήξης όπως το ψωμί απο το σούπερ μάρκετ. Δλδ λίγες ώρες.

Κρουασάν φάση δλδ 

Ρε Θανάση πραγματικά αυτό δεν το καταλαβαίνω. Το λέτε πολλά παιδιά εδώ μέσα. Πείτε μου 1 φορά στην Αθήνα που δεν είχαμε λιώσιμο με καθαρο καιρό. Δεν έχει γίνει ποτε αυτό. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...