Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Jimmys-snow είπε:

Τρελη μαυριλα προς Χαλκιδα βλεπω εγω

Εχουμε καμμια ενημέρωση απο εκει;

Χαλκίδα ησυχία! Βελτιωμένος καιρός! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά ίσως έρθουν κανονικά τα φαινόμενα όμως με λίγη καθυστέρηση, καλύτερα κιόλας γιατί όσο νυχτώνει θα πέφτουν οι θερμοκρασίες, με όποιο αποτέλεσμα μπορεί να φέρει αυτό 😉

Επεξεργάστηκε από michalispar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάτι μου είπε ο γιος μου ότι πάει να κλείσει από Πολιτικά μεριά. Η θ 4,5!

Όσο κ να μπουκαρει, άντε να πέσει 2-3.

Δεν έχει ψύχος......

 

Δεν ξέρω αν έχει κανείς ορατότητα από Χαλκίδα μεριά προς Πολιτικά. Συνήθως έρχεται η μπούκα από Καντήλι κ Πυξαρια.

 

Εγώ είμαι Αθήνα τώρα. Αγίους Αναργύρους κ ρίχνει αέρα κοπανιστο με συννεφιά....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κούρασε, τέλος.....καλό απόγευμα.....πάμε για Αγγλίες και γερμανίες....να δούμε κανα πιο θεαματικό ματς, αφού το καιρικό σκοράκι είναι 0-0 και χωρίς φάσεις καλές!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... μόλις μίλησα με την φίλη μου τη Μαρία από τα Αντιά (h 500 m ) του Καβοντόρου .... έχει που χιονίζει από χθες .....  και σήμερα το χιόνι ξεπερνά το μισό μέτρο ...!!!!!....

..... δυστυχώς έχει πρόβλημα το δίκτυο σταθερής και Internet και δεν μπορεί να μου στείλει τώρα photos ..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Μεσσαπός είπε:

Κάτι μου είπε ο γιος μου ότι πάει να κλείσει από Πολιτικά μεριά. Η θ 4,5!

Όσο κ να μπουκαρει, άντε να πέσει 2-3.

Δεν έχει ψύχος......

 

Δεν ξέρω αν έχει κανείς ορατότητα από Χαλκίδα μεριά προς Πολιτικά. Συνήθως έρχεται η μπούκα από Καντήλι κ Πυξαρια.

 

Εγώ είμαι Αθήνα τώρα. Αγίους Αναργύρους κ ρίχνει αέρα κοπανιστο με συννεφιά....

Δεν έχει όρεξη φίλε! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νιφαδίζει στον Αλμυρό εδώ και μισή ώρα σχεδόν. Δεν βλέπω όμως να έχει δυναμική για κάτι παραπάνω σήμερα. Βέβαια δεν περίμεναμε και τίποτα σπουδαίο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδια για τον υετο τα μοντελα μια χαρα μας εδωσαν τουλαχιστον τη σιγουρια οτι θα υπαρχει... και υπαρχει ολημερίς σημερα. Αυτο που δεν υπολογισα ηταν η ατιμη η υγρασια και ο υετος χαραμιζεται! Φυγε ρε ομιχλη του κακου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Κούρασε, τέλος.....καλό απόγευμα.....πάμε για Αγγλίες και γερμανίες....να δούμε κανα πιο θεαματικό ματς, αφού το καιρικό σκοράκι είναι 0-0 και χωρίς φάσεις καλές!!!

Ωχωχωχωχωχ.....αφού έσπασες και εσύ κατάλαβα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ε ρε πόσο εύκολα ανεβοκατεβαίνει  η ψυχολογία, σαν ποδοσφαιρικό ματς ένα πράμα. Από τη μία φωνάζεις τι κάνεις ρε παλτό και μόλις γίνει η καλή φάση, νάτο το παλικάρι μου, α ρε πρόεδρε τι παιχτούρα έφερες πάλι. Οι ίδιοι που αυτοί τη στιγμή έχουμε απογοητευτεί, σε λίγο θα ουρλιάζουμε για χαρτοπετσέτες, παπλώματα, θαψίματα, σκότη, πάγους κλπ κλπ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, THUNDERSNOW1965 said:

..... δες τε την κάμερα στο Μαρμάρι .....

http://www.in-karystos.gr/timetables-marmari.html

δεν παιζει ... παταω play και τιποτα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Jimmys-snow είπε:

Τρελη μαυριλα προς Χαλκιδα βλεπω εγω

Εχουμε καμμια ενημέρωση απο εκει;

εδω ριχνει καλα αλλα δεν μπορει να το στρωσει με 1 βαθμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καθηστε να περασει πρωτα η ημερα και μετα ας κανουμε απολογισμο περι μουφας και μη

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόνο εγώ χαίρομαι που ακόμα δεν βλέπω ούτε νιφαδα;; Παρακαλάω να παραμείνουν όλα στεγνά μέχρι και το απόγευμα.. Μην ανησυχείτε αν αργεί... Έπιασε μάλλον το τάμα μου να καθυστερήσει 2-3 ωρίτσες!!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, weatherforattica είπε:

Μόνο εγώ χαίρομαι που ακόμα δεν βλέπω ούτε νιφαδα;; Παρακαλάω να παραμείνουν όλα στεγνά μέχρι και το απόγευμα.. Μην ανησυχείτε αν αργεί... Έπιασε μάλλον το τάμα μου να καθυστερήσει 2-3 ωρίτσες!!!

 

Εγώ φοβάμαι επειδή είναι πολύ βαρύ αυτό που έρχεται μην έχει φάει κανένα μπλοκο στα διόδια Αφιδνών αφού απαγορεύεται η διέλευση πάνω από 3μιση τόνους 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, weatherforattica είπε:

Μόνο εγώ χαίρομαι που ακόμα δεν βλέπω ούτε νιφαδα;; Παρακαλάω να παραμείνουν όλα στεγνά μέχρι και το απόγευμα.. Μην ανησυχείτε αν αργεί... Έπιασε μάλλον το τάμα μου να καθυστερήσει 2-3 ωρίτσες!!!

 

Να τος! Αυτός φταίει!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 minutes ago, Seth13 said:

Αυτό δεν πάει καλά όταν κάνει πρόβλεψη. Φαίνεται αν παρατηρησεις πως δείχνει να κινούνται τα νέφη στο μέλλον σε σχέση με την πραγματικότητα στο παρελθόν.

Εχτες έδειχνε συνέχεια τη μισή μέρα να μπαίνει κάτι από Εύβοια όταν το έβαζες δεξιά το slider πχ και απλά τα νέφη διαλύονταν οπότε δεν έμπαινε ποτέ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...