Jump to content
billipiros12

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψιχάλες ανα διαστήματα είχαμε σήμερα...γενικά ωραία μέρα σήμερα η τελευταία του Απρίλη για να βάλω καρπούζια και πεπόνια...😃

20220430_161856.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρανια Ασπροποταμου..Φθινοπωρο,ανοιξη και χειμωνας σε δυο φωτογραφιες..

279180358_10159503228131335_4928457179351545103_n.jpg

279210877_10159503227431335_415142816709283468_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταπληκτικη δροσερη κ ανεμωδης ημερα σημερα.Σαββατο στην Αττικη....βοριας μετριος ως ισχυρος ολη μερα κ ομορφη αισθηση....

Ελαχιστη 15.5 ανθρωπινη και μεγιστη 21.3 αλλα η αισθηση δεν παιζει να ξεπερασε τους 20....

Στους 16 τωρα ηδη στο βορινο μπαλκονι κ δεν στεκεσαι με.σκετο κοντομανικο....

Ωραιο ποδαρικο θα κανει ο Μαης σε 1 ωριτσα αμα ριξει και καμια λασποβροχη Δευτερα Τριτη με μεγιστες 14αρια θα ειμαστε αρχοντες !!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχθες εν τελει επεσε καλο νερο τοπικα...20mm στην Αριδαια,26mm στον Αγιο Δημητριο Ολυμπου,13mm στο βελβεντο Κοζανης...Αργα το βραδυ μαλιστα βγηκαν αρκετα ηλεκτρικα στον νομο Πελλας...

Σημερα λογικα θα βγει και παλι ασταθεια κυριως σε Ηπειρο και Δυτικη Μακεδονια...Αυριο φαινεται παντως να ειναι η καλυτερη μερα για αρκετες περιοχες..Θα δουμε..

Η Στρογγουλα στα τελη Απριλη χιονισμενη οπως και τα υπολοιπα Τζουμερκα...Αρκετο χιονι παραμενει...Η ληψη εγινε απο το χωριο Χριστοι...

image.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Καλημερα φιλαρακια...Καλο μηνα..Υγεια και ασταθειες!!😜

Με 15.6 η ελαχιστη σημερα στην Καλλιθεα..Τωρα ειναι ηδη στους 16.4...Αραιες νεφωσεις και σχετικη δροσουλα..Αργοτερα θα βολταρουμε προς το Νιαρχος για καφεδακι..Και μετα για κανα ουζακι να πιασουμε τον Μαη...

Η καλυτερη περιοδος για περπατημα η τρεξιμο ειναι τωρα νωρις το πρωι...Απολυτη ηρεμια,εχει φυγει και κοσμος,εξαιρετικες καιρικες συνθηκες...Ετσι αδραξα την ευκαιρια για μια ωριτσα και πηγα για τρεξιμο,να βγαλω εστω και λιγο απο την ρημαδα τη νικοτινη...Αραχτος στο μπαλκονι τωρα με 16.5 βαθμους...Και φραπεδια...

20220501_081153.jpg

Την ιδια ωρα η κουνιαδα μου βρισκεται για διακοπες για μια βδομαδα στην Ισλανδια...Μενει σ ενα χωριο 100 χλμ απο το Ρεγιαβικ..Εχθες το βραδυ ειχαν -4!!!Μου χει στειλει θεικες φωτο..Τις ανεβασα στο αναλογο θεμα..Και θ ανεβασω πολλες ακομα μεχρι την Πεμπτη που γυρναει...Ειναι ενα απο τα ταξιδια που θα θελα να κανω πριν παρω πρωταθλημα στο ποδοσφαιρο(δηλαδη πριν πεθανω😁).Εχω ταξιδεψει αρκετα στη ζωη μου...Ειτε με την Παναθα ειτε με φιλους και συντροφους και εκτος Ευρωπης αλλα εχω ανεκπληρωτους προορισμους..Ισλανδια,Νεα Ζηλανδια και Νεπαλ...Καλη Κυριακη να χουμε..Και ελπιζω σε βροχη αυριο και εδω κατω...

Σιβηρία, έχεις πάει? Όχι φαντάζομαι.... Πάντως η κουνιαδα σου πρέπει να, είναι φουλ χιονοφιλη... Χειρότερη από εσένα!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...