Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

δεν είναι η πρώτη φορά εδώ έχουν υπάρξει φορές που είχαν παρόμοια και μεγαλύτερη διαφορά και σε πολύ χαμηλότερες ώρες τώρα εσύ αναφέρεσαι για τις 216...!!!!

Πάντως και του τζεμ στο συν 2 είναι μονο ο ευρωαπαιος είναι χαμηλά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

θα συμφωνήσω... ο Μιχαήλ είναι λιγο υπερβολικός στα θέλω του σε βαθμό που νευριάζει τους υπόλοιπους... χαχα 

Στην προκειμένη για φέτος προσυπογράφω τα θέλω του γιατί είναι τα θέλω όλων των κεντροβορειων.οτι λέει και ότι ψάχνει είναι αυτό ακριβώς που θέλουμε.οποτε όταν λέει εμετός ναι είναι εμετός για τα κεντροβορεια...😎😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Clapsanto είπε:

Πάντως και του τζεμ στο συν 2 είναι μονο ο ευρωαπαιος είναι χαμηλά 

και στην πτώση που θα έχουμε μεθαύριο πάλι ο ευρωπαίος υπερέβαλε σε κάποια ραν έδινε πιο χαμηλές στα 850 που τελικά δεν θα ρθουν ποτέ.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Στην προκειμένη για φέτος προσυπογράφω τα θέλω του γιατί είναι τα θέλω όλων των κεντροβορειων.οτι λέει και ότι ψάχνει είναι αυτό ακριβώς που θέλουμε.οποτε όταν λέει εμετός ναι είναι εμετός για τα κεντροβορεια...😎😁

και όμως δεν είναι πάντα έτσι.... πολλές φορές ένα κλικ θέλει το χαμηλό ή η λίμνη ή κάποια αποκοπή σε κυκλοφορία θεωρητικά καλή για προσήνεμα και θάβει τα κεντροβόρεια...  

για παράδειγμα στην συγκεκριμένη τωρινη κυκλοφορία δυστυχώς δεν αφήνει κανένα περιθώριο όχι για κεντροβόρεια ούτε καν για άκρα βορειοδυτικά και όσο συνεχίζεται τόσο χειροτερεύει σαν εξέλιξη.... άρα κι εγώ πλέον έχω καταλήξει ότι πρέπει να κάνει ριστάρτ η κυκλοφορία όπως φαίνεται όπως λένε και πολλά παιδιά από κάτω ειδικά ο Τζορτζ θα συμφωνήσω μαζί του....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

και όμως δεν είναι πάντα έτσι.... πολλές φορές ένα κλικ θέλει το χαμηλό ή η λίμνη ή κάποια αποκοπή σε κυκλοφορία θεωρητικά καλή για προσήνεμα και θάβει τα κεντροβόρεια...  

Αυτό ακριβώς ισχύει φέτος ...ψάχνει ψάχνω πρέπει να ψάχνουμε τον χιόνια που δεν θα είναι έτσι όπως το περιγράφεις..😋...τον ξεκάθαρο Κ.Β χιόνια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν το μεταξύ και από τον ευρωπαίο πλέον έχουμε ξεκάθαρη τάση για νέα θερμή εισβολή το διάστημα 21-23 του μήνα...!!!! τραγικές εξελίξεις....αν επιβεβαιωθούν....

ens_image.php?geoid=52949&var=201&run=12&date=2022-12-11&model=ecm&member=ENS&bw=1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

και όμως δεν είναι πάντα έτσι.... πολλές φορές ένα κλικ θέλει το χαμηλό ή η λίμνη ή κάποια αποκοπή σε κυκλοφορία θεωρητικά καλή για προσήνεμα και θάβει τα κεντροβόρεια...  

για παράδειγμα στην συγκεκριμένη τωρινη κυκλοφορία δυστυχώς δεν αφήνει κανένα περιθώριο όχι για κεντροβόρεια ούτε καν για άκρα βορειοδυτικά και όσο συνεχίζεται τόσο χειροτερεύει σαν εξέλιξη.... άρα κι εγώ πλέον έχω καταλήξει ότι πρέπει να κάνει ριστάρτ η κυκλοφορία όπως φαίνεται όπως λένε και πολλά παιδιά από κάτω ειδικά ο Τζορτζ θα συμφωνήσω μαζί του....

Προσγειώθηκες και εσύ στην πραγματικότητα Σωτο... Δε σου βγήκε η αισιοδοξία τελικά.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει κολλήσει η ιστορία. Πάνω κάτω η Τ με διαλείμματα ψεύτο εισβολών. Πρέπει να ξεκολλήσει η κυκλοφορία το οποίο το κόβω δύσκολο μέσα στον Δεκέμβρη. Μόνο αν είμαστε τυχεροί και ανάμεσα στις θερμές εισβολές εμφανιστεί ένα πρόσκαιρο -6 εστω μπας και ρίξει τίποτα. αλλά χωρίς Αζορικο δεν μπορούν να βγουν σοβαρές κακοκαιρίες. Μόνο βλακείες μερικών ωρών..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Προσγειώθηκες και εσύ στην πραγματικότητα Σωτο... Δε σου βγήκε η αισιοδοξία τελικά.... 

το θέμα είναι ότι δεν το έπαιζα αισιόδοξος ούτε το έκανα για γούρι ..... πίστευα όπως έδειχναν οι χάρτες ότι υπάρχουν σημαντικές ελπίδες αφού αφήνανε πολλά περιθώρια..... αλλά η κυκλοφορία πάντα γινόταν και χειρότερη δηλαδή επιβεβαιωνόντουσαν πάντα τα χειρότερα σενάρια.....δυστυχώς....και φυσικα για άλλη μια χρονιά έτσι απλά χάθηκε η καλύτερη περίοδος 20 Νοέμβρη με 20 Δεκέμβρη μη πω 25..... πλέον οι όποιες ελπίδες αμυδρές προς το παρόν μετά τις 25 από ότι όλα δείχνουν.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Πάμε στο μόντελινγκ τώρα για όποιον έχει όρεξη...ακόμη δεν έχει κλειδώσει τιποτα

Πρεπει τουλαχιστον να μην βγει η νεα ανοδος που δειχνουν τα ενσεμπλς του ευρωπαιου

Ας ελπισουμε το θερμο διαστημα απο εβδομαδα να ειναι και το τελευταιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Στην προκειμένη για φέτος προσυπογράφω τα θέλω του γιατί είναι τα θέλω όλων των κεντροβορειων.οτι λέει και ότι ψάχνει είναι αυτό ακριβώς που θέλουμε.οποτε όταν λέει εμετός ναι είναι εμετός για τα κεντροβορεια...😎😁

Βγαλτε ρε τις γατουλες και τους τζιτζιφιογκους απο τα αβαταρς που τις εχουν οι αννουλες στο fb κι ελατε να πολεμησουμε σαν αντρες 😅.Αφηστε τα "εμετος", "μπλιαχ" και τα "ιουυυ" και μπειτε με το 🗡️🗡️ στα δοντια💪.Καντε φοκους στο θηραμα,μεινετε στη σκια και οταν πλησιασει,αρπαξτε το απο το λαιμο και φατε το.Αιντε βαρεθηκα,θελω αντιπαλους να γυαλιζει το ματι τους,χωρις φανφαρες,ουσιαστικους,επικινδυνους.Ξυπνα το στρατευμα,τσιτωσε τους,και μπειτε πολεμηστε να φερετε εναν προϊστορικό κόγκα,ενα μαμουθ απο τα βαθη της σιβηριας.Μην αναλωνεστε στην καθε μυξα που "αν γινει αυτο και αν το αλλο,χμμμ θα μας θαψει...."Ξυπνατε ωρεεεεε!!Ετσι θα περασει ο χειμωνας;;;Εγω θα σας τα λεω;;; 

(Το παραπανω ξεσπασμα-παροτρυνση ηταν μια ευγενικη προσφορα της ημιορεινης επιλεκτης ταξιαρχιας προσηνεμων και δεν θα επαναληφθει 🤣🤣🤣)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτη εικονα,μας διδαξε η νεα καιρικη πραγματικοτητα οτι θα εχει τα αντιθετα χρωματα σε λιγο καιρο,ζουμε τον καιρο των καιρικων ακρων.Χαλαρωνουμε,περναει το διαστημα ως τις γιορτες και μπαινουμε στη μαχη.

gfs-15-120.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Βγαλτε ρε τις γατουλες και τους τζιτζιφιογκους απο τα αβαταρς που τις εχουν οι αννουλες στο fb κι ελατε να πολεμησουμε σαν αντρες 😅.Αφηστε τα "εμετος", "μπλιαχ" και τα "ιουυυ" και μπειτε με το 🗡️🗡️ στα δοντια💪.Καντε φοκους στο θηραμα,μεινετε στη σκια και οταν πλησιασει,αρπαξτε το απο το λαιμο και φατε το.Αιντε βαρεθηκα,θελω αντιπαλους να γυαλιζει το ματι τους,χωρις φανφαρες,ουσιαστικους,επικινδυνους.Ξυπνα το στρατευμα,τσιτωσε τους,και μπειτε πολεμηστε να φερετε εναν προϊστορικό κόγκα,ενα μαμουθ απο τα βαθη της σιβηριας.Μην αναλωνεστε στην καθε μυξα που "αν γινει αυτο και αν το αλλο,χμμμ θα μας θαψει...."Ξυπνατε ωρεεεεε!!Ετσι θα περασει ο χειμωνας;;;Εγω θα σας τα λεω;;; 

(Το παραπανω ξεσπασμα-παροτρυνση ηταν μια ευγενικη προσφορα της ημιορεινης επιλεκτης ταξιαρχιας προσηνεμων και δεν θα επαναληφθει 🤣🤣🤣)

Im Ready Ranveer Singh GIF

Διθυραμβικες ηταν οι ιαχες, στο καλεσμα του στρατηγου γιωργοχιοναθρωπου

Απο τους απανταχους προσηνεμους 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Βγαλτε ρε τις γατουλες και τους τζιτζιφιογκους απο τα αβαταρς που τις εχουν οι αννουλες στο fb κι ελατε να πολεμησουμε σαν αντρες 😅.Αφηστε τα "εμετος", "μπλιαχ" και τα "ιουυυ" και μπειτε με το 🗡️🗡️ στα δοντια💪.Καντε φοκους στο θηραμα,μεινετε στη σκια και οταν πλησιασει,αρπαξτε το απο το λαιμο και φατε το.Αιντε βαρεθηκα,θελω αντιπαλους να γυαλιζει το ματι τους,χωρις φανφαρες,ουσιαστικους,επικινδυνους.Ξυπνα το στρατευμα,τσιτωσε τους,και μπειτε πολεμηστε να φερετε εναν προϊστορικό κόγκα,ενα μαμουθ απο τα βαθη της σιβηριας.Μην αναλωνεστε στην καθε μυξα που "αν γινει αυτο και αν το αλλο,χμμμ θα μας θαψει...."Ξυπνατε ωρεεεεε!!Ετσι θα περασει ο χειμωνας;;;Εγω θα σας τα λεω;;; 

(Το παραπανω ξεσπασμα-παροτρυνση ηταν μια ευγενικη προσφορα της ημιορεινης επιλεκτης ταξιαρχιας προσηνεμων και δεν θα επαναληφθει 🤣🤣🤣)

Λες να μην θέλω?βράζω ολόκληρος ...δεν βρίσκω γαμ@#ω την τρελλα μου ούτε σενάριο ...σαν λυσσασμένος ψάχνω εδώ και 15 μέρες...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Im Ready Ranveer Singh GIF

Διθυραμβικες ηταν οι ιαχες, στο καλεσμα του στρατηγου γιωργοχιοναθρωπου

Απο τους απανταχους προσηνεμους 

Buffalιώτες μ@μημενοι η Κούλα δεν πεθαίνει!!!!🤣 ΕΡΧΟΜΑCΤΕΕΕΕΕΕ!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το αικον τον χαβά του, βελτιώθηκε χαχα. Και αν πούμε την αλήθεια είναι το μόνο που δεν έκανε την σαπιοενωση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Βγαλτε ρε τις γατουλες και τους τζιτζιφιογκους απο τα αβαταρς που τις εχουν οι αννουλες στο fb κι ελατε να πολεμησουμε σαν αντρες 😅.Αφηστε τα "εμετος", "μπλιαχ" και τα "ιουυυ" και μπειτε με το 🗡️🗡️ στα δοντια💪.Καντε φοκους στο θηραμα,μεινετε στη σκια και οταν πλησιασει,αρπαξτε το απο το λαιμο και φατε το.Αιντε βαρεθηκα,θελω αντιπαλους να γυαλιζει το ματι τους,χωρις φανφαρες,ουσιαστικους,επικινδυνους.Ξυπνα το στρατευμα,τσιτωσε τους,και μπειτε πολεμηστε να φερετε εναν προϊστορικό κόγκα,ενα μαμουθ απο τα βαθη της σιβηριας.Μην αναλωνεστε στην καθε μυξα που "αν γινει αυτο και αν το αλλο,χμμμ θα μας θαψει...."Ξυπνατε ωρεεεεε!!Ετσι θα περασει ο χειμωνας;;;Εγω θα σας τα λεω;;; 

(Το παραπανω ξεσπασμα-παροτρυνση ηταν μια ευγενικη προσφορα της ημιορεινης επιλεκτης ταξιαρχιας προσηνεμων και δεν θα επαναληφθει 🤣🤣🤣)

Δεν χρειάζομαι άλλο άβαταρ, αν είχες γνωρίσει τον γάτο μου από κοντά θα έμενες χωρίς άκρα από τις γρατζουνιές😝

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Το αικον τον χαβά του, βελτιώθηκε χαχα. Και αν πούμε την αλήθεια είναι το μόνο που δεν έκανε την σαπιοενωση.

Και ο ναυτης και Ιάπωνας ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν χρειάζομαι άλλο άβαταρ, αν είχες γνωρίσει τον γάτο μου από κοντά θα έμενες χωρίς άκρα από τις γρατζουνιές😝

Βρε ασε τις γρατσουνιες και το οξυζενε.Εδω μιλαμε για πολεμο,εδω "δεν αφηνουμε αιχμαλωτους"....Ξυπνατεεε..🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Clapsanto είπε:

Ρε Αφήστε τους χάρτες ο κωστας από Αγγλία έχειβιντεο πολυ ωραιο πηγαίνετε να δείτε πως είναι γιατί δεν έχει άλλο φέτος 

Αχαχαχαχχα...εγω κανω αγωνα και ερχεται ο γρεβενιωτης και τους μ@μάει την ψυχολογια.Ελεεεεεοοοοοοςςςςς ρεεεεεεε...🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αχαχαχαχχα...εγω κανω αγωνα και ερχεται ο γρεβενιωτης και τους μ@μάει την ψυχολογια.Ελεεεεεοοοοοοςςςςς ρεεεεεεε...🤣🤣🤣🤣

Ε ναι τωρα ψαχνουν ανα θα εννωθει ενα χανηλο τη στιγμη που τα σοβαροτερα μοντελα το χουν σιγουρο ....χαρτες να ασχοληθουμε σοβαρα σε καμια βδομαδα που σπιστευω ισως εχουν ενδιαφερον εκει στις 27 αν δε βγει καυτη εισβολη 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...