Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, Michael είπε:

Κάνει δουλίτσα Μιχαήλ. Ειδικά τώρα με τους νοτιάδες μαζεύει πολλά λίτρα νερό. Φοριέται πολύ φέτος...

 

471648_1024.jpg

WOW. Αυτό σαν κβαντικός υπολογιστής μοιάζει😅  Αναρωτιέμαι αν όντως κάνει διαφορά. Στα Γιάννενα ίσως περισσότερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Clapsanto είπε:

Παρά πολύ καλό ουκμο απο όπου και να το πιάσεις για τη συνεχεια 

Εϊναι λιιιιιιιγο χειρότερο από το πρωινό του, αλλά σε σχέση με το χθεσινό 12αρι του εννοείται καλύτερο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ωραίο είναι ότι όλοι λέμε ότι το ούκμο είναι καλό, αλλά δεν το λέμε όλοι για τον ίδιο λόγο🤣

τζεμ βελτιωνεται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@Spyros Snowstorm Χιλιόχρονος Σπύρο με υγεία, ευτυχία και ό,τι επιθυμείς. 

Χρόνια πολλά και καλά και στους υπόλοιπους εορτάζοντες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Νικολας λεει το τζεμ εφιαλτης...Ο Μιχαηλ λεει βελτιωνεται...Το σκ παμε για ζεστες...Αντι για χιονια ερχονται παραλιες..Η γαλοπουλα αποσυρεται...25 του μηνα θα βαλουμε αρνι...Πεταξα το παπλωμα..Ξαναβαζω σεντονι...Ερχεται νεα θερμη εισβολη..Εχασα τις εποχες...Ξεχασα τον Δεκεμβρη...Ποιος ειμαι??Βαζει μπρος μηχανη και νομιζω μπουμπουνιζει...Το μουντιαλ υποτιθεται γινεται χειμωνα αλλα και παλι απο το μπαλκονι με μπιρα βλεπω τους αγωνες..Τα νευρα μου...Η Ηπειρος 400mm σε δυο μερες και γω 286mm ετησιο...Τι κανετε μωρε??Σταματηστε το καλοκαιρι..Οχι αλλο καλοκαιρι...

1601040155856-stigmiotypo-2020-09-25-42148-mm.jpeg

Πολυχρονος Σπυρακο!!Υγεια αδερφε!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

@Spyros Snowstorm Χιλιόχρονος Σπύρο με υγεία, ευτυχία και ό,τι επιθυμείς. 

Χρόνια πολλά και καλά και στους υπόλοιπους εορτάζοντες. 

Σε ευχαριστω πολυ νικολα να εισαι καλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Γουαο!!!!και η τζεμαρα καλή!!!!

Θέλει πολύ βελτίωση για εμάς εδώ, αλλά ο εφιάλτης που λέει ο Νικόλας, παίζει να του έδινε 20ποντο λίγες μέρες μετά....🤣

Χρόνια πολλά και από εμένα στον Σπύρο😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Θέλει πολύ βελτίωση για εμάς εδώ, αλλά ο εφιάλτης που λέει ο Νικόλας, παίζει να του έδινε 20ποντο λίγες μέρες μετά....🤣

Χρόνια πολλά και από εμένα στον Σπύρο😁

Είπαμε σε πρώτη φάση πάμε όλοι μαζί να σωθούμε από την ζωνικη...μετά εξολοθρεύουμε κάτι νικολογιωργηδες που βγήκαν στον γιακά ...🤣🤣🤣😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Θέλει πολύ βελτίωση για εμάς εδώ, αλλά ο εφιάλτης που λέει ο Νικόλας, παίζει να του έδινε 20ποντο λίγες μέρες μετά....🤣

Χρόνια πολλά και από εμένα στον Σπύρο😁

Τα ματάκια τα έβαλα όχι γιατί δεν σε πιστεύω. Είναι αντίδραση έκπληξης. Λόγω αζορ και θέσης αυλώνα;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Τα ματάκια τα έβαλα όχι γιατί δεν σε πιστεύω. Είναι αντίδραση έκπληξης. Λόγω αζορ και θέσης αυλώνα;

gemeu-0-240.png?12

Είναι η παραλλαγή της πιο κλασσικής έναρξης κατάβασης χιονιά προσηνέμων νομίζω. Απλά επειδή έχουμε πολλούς αντικυκλώνες από εδώ και εκεί, είναι ένα σενάριο που ευνοήσει ίσως ακόμα τα κεντροβόρεια σε δεύτερο χρόνο.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

gemeu-0-240.png?12

Είναι η παραλλαγή της πιο κλασσικής έναρξης κατάβασης χιονιά προσηνέμων νομίζω. Απλά επειδή έχουμε πολλούς αντικυκλώνες από εδώ και εκεί, είναι ένα σενάριο που ευνοήσει ίσως ακόμα τα κεντροβόρεια σε δεύτερο χρόνο.

Μπα άμα έπιανε όλη την Ισπανία και μέχρι δυτική Ιταλία τότε ναι.και δεν θα ερχόταν όλος ο Αυλώνας καρφί αλλά ένα μέρος του.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν για να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους.. Μη κοιτάτε Τζιφο.. Είναι πρώην βασιλιάς πλέον.. Και πέρσι το χειμώνα τα ίδια σκατα ήταν.. Με σειρά αξιοπιστίας κοιτάμε αριθμητικά.. 1)Ευρωπαικο2)ουκμο3)τζεμ...και τελευταίο τον τζιφο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...