Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιος...Και αυτος στον σωστο δρομο...Πολυ μακρυα...Αλλα απο καπου πρεπει να πιαστουμε...Θετικος απολογισμος απο τα 12αρια ολων των μοντελων....Κεντροβορειος και 3/3 και φυγαμε για τελικο...!!!

ECM0-240.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22/12 έχω γενέθλια. Κάθε χρόνο ζητάω σαν δώρο να χιονίσει στα γενέθλια μου και ποτέ δεν μου το έχει κάνει το χατίρι…🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πως πάει παιδιά, όλα καλά?

Καταλήξτε λέμε κι εμείς ξέρουμε μετά δεν είπαμε?....Πάρτε την, τραβήχτε την και Χριστουγεννιάστε την (ναι την τάση)....

Κι εμείς θα μετανοήσουμε όπως λέει ο "Δέσποτας" Φθιώτιδας....Θέλουμε να έρθει για να αναφωνήσουμε.....ΑΙΡΧΑΙΤΕ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

22/12 έχω γενέθλια. Κάθε χρόνο ζητάω σαν δώρο να χιονίσει στα γενέθλια μου και ποτέ δεν μου το έχει κάνει το χατίρι…🤪

Φαντάζομαι δεν θα σε χαλάσει αν το κάνει 24-26?😉🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προς το παρων αυτο που ΑΙΡΧΑΙΤΕ ειναι το + 15 στα 850.Εχουμε μελλον ακομα και ανηφορα😎

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, south coast είπε:

Προς το παρων αυτο που ΑΙΡΧΑΙΤΕ ειναι το + 15 στα 850.Εχουμε μελλον ακομα και ανυφορα😎

1ον θα ειναι +12, αλλά εμας δεν μας ενδιαφέρει αυτό, αλλά το τι ακολουθει και πως θα Χριστουγεννιάσει και καιρικά.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαν σημερα..Ξεκινουσε το παρτυ στην Ευρωπη..Με τα χιονια να καλυπτουν μεγαλο μερος της  ηπειρου μας και τελικα να καταληγουν και στη χωρα μας με ισχυρο κεντροβορειο χιονια..Εαν θυμαμαι ξεκινησε στις 16/12...Παμε σαν αλλοτε...Εστω και με καποια δεδομενη καθυστερηση...Καλο βραδυ!!

318476218_3432710583630549_8390143400008215329_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντάξει ας σοβαρευτώ λίγο. Αχααχαχ. Λοιπόν, δεν ήταν παρά λίγα ενθαρρυντικά τρεξίματα. Ο σβέρκος έχει γίνει τσιμέντο βέβαια χρόνια τώρα από τις φάπες, αλλά δεν παρασυρομαστε. 

Αρχικά, να φύγει γρήγορα αυτό το σιχαμερό πράγμα με τα θετικά 850 και την υγρασία. 

Δευτερευόντως, βρίσκω κουνούπια στην Χαλκίδα. 

Τρίτον, δεν με νοιάζει να χιονίσει ντε και καλά εδώ. Ας χιονίσει παντού. Απλά, να χιονίσει και όχι να ψάχνουμε εκατό σενάρια πως η ψυχρόμπαλα από την Μαγιόρκα θα χιονίσει την Δυτική Ελλάδα ή πως η ψυχρομπαλα που παει για Τουρκία θα χιονίσει ξυστά και τα προσήνεμα. Να ψάξουμε το μεγάλο το δυνατό χιόνι. Τουλάχιστον να βρέχει εδώ με 8 βαθμούς και να ρίχνει τούφες Σαλόνικα και Γιάννενα. Ή να ρίχνει τούφες εδώ και τα παιδιά πάνω να είναι κοντά μας. Να κάνουμε τον χαβαλε εδώ παιδιά να γελάμε αλλά μακριά δεν αξίζουν οι διαμάχες.

Και κάτι τελευταίο. Όλοι κάνουμε καζούρα. Αλλά ξέρω ότι και βόρειοι και νότιοι και δυτικοί και ανατολικοί αν μαζευόμασταν κάπου θα πίναμε ένα ποτήρι κρασί και θα κάναμε χαβαλε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

Αιρχαιται χηωνηάς πραιζάκοιδαις!!!

Χρόνια πολλά Σπύρο!!!

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ Κώσταρα 

 

Πάρτε σταφίδες. Τα σημάδια μίλησαν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, south coast είπε:

Προς το παρων αυτο που ΑΙΡΧΑΙΤΕ ειναι το + 15 στα 850.Εχουμε μελλον ακομα και ανηφορα😎

Sad Happy Hour GIF

Ψυχολογικη κατάσταση αυτή την στιγμή. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Sad Happy Hour GIF

Ψυχολογικη κατάσταση αυτή την στιγμή. 

24c το Σάββατο στην Χαλκίδα… & 22c την Πέμπτη από 13c την Τετάρτη! 10c άνοδο από την μια μέρα στην άλλη! 
 

Πολύχρονος φίλε!!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

22/12 έχω γενέθλια. Κάθε χρόνο ζητάω σαν δώρο να χιονίσει στα γενέθλια μου και ποτέ δεν μου το έχει κάνει το χατίρι…🤪

24 έχω εγώ και ζητάω το ίδιο πράγμα χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

50 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

22/12 έχω γενέθλια. Κάθε χρόνο ζητάω σαν δώρο να χιονίσει στα γενέθλια μου και ποτέ δεν μου το έχει κάνει το χατίρι…🤪

Εσύ παντως καβαντζωσε και κανένα άλλο δωράκι γιατί με αυτά που βλέπουμε...🥵

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μέσος όρος ευρωπαϊκού:

 

21-52-29-zoni-mavri2.jpg

Τι λες βρε ..απλα ηα περναγε το χαμηλο και θα σήκωνε αζορικο από πίσω κοντά στις 25 και θα έφερνε κατάβαση 27 , 28 που ειναι και το πιο πιθανό τα άλλα για 25 είναι φτερό στο άνεμο και μόνο ανατολικά 

Επεξεργάστηκε από Clapsanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Τι λες βρε ..απλα ηα περναγε το χαμηλο και θα σήκωνε αζορικο από πίσω κοντά στις 25 και θα έφερνε κατάβαση 27 , 28 που ειναι και το πιο πιθανό τα άλλα για 25 είναι φτερό στο άνεμο και μόνο ανατολικά 

Μέχρι τότε ομως😁. Πάντως πέρα από την πλάκα ακόμα και με αυτή την εικόνα, η διάσπαση του στροβίλου μπορεί να βοηθήσει ώστε σε μια αρχικά ανατολική αποκοπή, να έχουμε συνέχεια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μέχρι τότε ομως😁. Πάντως πέρα από την πλάκα ακόμα και με αυτή την εικόνα, η διάσπαση του στροβίλου μπορεί να βοηθήσει ώστε σε μια αρχικά ανατολική αποκοπή, να έχουμε συνέχεια.

Χαχαχα τουλάχιστον θα διαρκέσει 2,3 μέρες το πολύ...Έχει κάτι ζωνικες διάρκειας χαχααχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Clapsanto είπε:

Σενάριο 27 Δείτε οι κεντροβορειοι πως μπορούμε να πιάσουμε το 2001 ...μιλάμε για το απόλυτο θαψαρ 

Με τα έντονα  φαινομενα Χίονιου  σε θέσσαλονικη  και λαρισα τυχαιο ;;;

αυτο μαλιστα !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...